لوگوی جام جم ورزشی
 • کریکت بانوان کاپ "توسعه و پیشرفت" آسیا را دریافت کرد

  تیم ملی کریکت ایران که با کسب مقام ششمی به کار خود در رقابتهای کریکت قهرمانی بانوان آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شد پایان داد از سوی مسئولان برگزاری این رقابت ها کاپ "توسعه و پیشرفت" را به خود اختصاص داد.

 • هفته نهم لیگ برتر هندبال بانوان

  جنگ مدعیان قهرمانی را کردستان برد

  سلطه سبزواری های هم بر لیگ برتر هندبال مردان ادامه دارد و هم بر لیگ برتر زنان. ثامن الحجج سبزوار که در لیگ برتر هندبال مردان مدعی اصلی قهرمانی است در بخش بانوان نیز در لیگ برتر هندبال بانوان یکه تازی می کند و هم اکنون در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

 • ادامه رقابتهای لیگ شمشیربازی بانوان

  پیشتازی اصفهانی ها در اسلحه های اپه و سابر

  در هفته دوم لیگ سراسری شمشیربازی بانوان تیم های موسسه رسانه های برتر اصفهان وهیئت شمشیربازی یزد با پیروزی مقابل حریفان خود صدرنشین لیگ در دو اسلحه اپه و سابر باقی ماندند.

 • نایب رییس فدارسیون والیبال در امور بانوان :

  والیبال بانوان نگاهی ویژه می خواهد

  والیبال بانوان در سال 91 توفیق چندانی چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی به دست نیاورد و محدود به همان چیزی بود که سال های گذشته نشان داد.

 • اعزام 150 نفره به بازی‌های همبستگی

  بانوانی که شانس مدال دارند می‌روند!

  احتمالا تعداد ورزشکاران اعزامی به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی بین 80 تا 90 نفر خواهد بود و تعداد کل کاروان با توجه به تعداد مربیان و سرپرستان به حدود 150 نفر خواهد رسید.

 • سهم زنان در ورزش ایران

  5 ورزشکار برتر سال 91

  با وجود اینکه دو ماه دیگر سال 91 به پایان می رسد اما کار ورزش بانوان دراین سال را باید تمام شده تلقی کرد چرا که حداقل تا پایان امسال اعزام برون مرزی مهم دیگری برای هیچ کدام از تیم های ملی بانوان در کار نخواهد بود.

 • نپذیرفتم ایفاگر نقش خودم در فیلم «لاله» باشم

  صدیق : رقابت سالمی در اتومبیلرانی وجود ندارد

  لاله صدیق همانند چند سال گذشته حضوری پررنگ در رقابتهای اتومبیلرانی ندارد اما همچنان خبر ساز است و حداقل در میان زنان اتومبیلران ایران و خاور میانه شماره یک محسوب می شود

 • تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال بانوان

  مارادوناهای مونث!

  در فوتبال بانوان تک ستاره هایی وجود دارند که گاهی اوقات با توانایی منحصر به فرد و مثالزدنی خود برخی از ضعف ها در این ورزش را می پوشانند.

 • رواج رشته های خطرناک و هیجان آور دربین دختران؛

  دخترانی از جنس خطر

  ورزش فقط به چند رشته خاص محدود نیست ، تنها فوتبال ، بدمینتون ، پینگ پنگ ، والیبال و.... نیستند که ورزش محسوب می شوند.