لوگوی جام جم سیما
  • 1

  سیروس مقدم: غیبت نوروزی را جبران می کنم

  سیروس مقدم که امسال جای مجموعه «پایتخت» او در سیمای نوروزی خالیست گفت تلاش خواهد کرد این غیبت را به نوعی با ارائه یک اثر زیبا جبران کند .

  • 0

  پخش 8 سریال در نوروز فاطمی

  مخاطبان در ایام نوروز می‌توانند بیننده سریال‌هایی با قصه‌های متنوع از شبکه‌های تلویزیون باشند. داستان‌ این مجموعه‌ها خانوادگی، اجتماعی، پلیسی و طنز است و با اتفاقات جذاب شروع می‌شود.

  • 2

  دست پر تلویزیون در سال آینده

  در سال 94 چه سریال‌هایی را خواهیم دید؟

  تعطیلات نوروزی از گذشته تا امروز برای برنامه‌سازان سیما اهمیتی حیاتی داشته که این مساله با‌توجه به زمان نسبتا طولانی اوقات فراغت مخاطبان هم طبیعی به نظر می‌رسد. شبکه‌های تلویزیونی کشورمان برای ایام نوروز و پس از آن مجموعه‌های مختلفی را در گونه‌های متنوع تدارک دیده‌اند که می‌تواند انبوهی از بینندگان را جذب کند.

  • 0

  خودکشی «پسر اینترنت» در شبکه 4

  شبکه چهار پخش ۱۴ مستند برتر جهان را در جدول پخش نوروزی خود قرار داده است که از میان آنها می‌توان به پسر اینترنت و کودکی برای پول اشاره کرد.

  • 0

  سرافراز در پشت صحنه سریال «معمای شاه»:

  معمای شاه روایت بی‌نقصی از انقلاب دارد

  محمد سرافراز، رئیس سازمان صدا و سیما که شامگاه پنجشنبه گذشته از پشت صحنه سریال «معمای شاه» در موزه ظروف کاخ سعدآباد بازدید کرد، درباره این سریال گفت: این اثر تاریخ صحیح و بی‌نقصی از انقلاب اسلامی را روایت می‌کند.

  • 1

  تدارک گسترده شبکه چهار برای ایام نوروز

  «آسمان محبوب» نوروزی شد

  شبکه چهار برای نوروز 94 ، 14 فیلم از آثار برتر سینمای ایران و جهان را برای پخش تدارک دیده است که از میان آنها می‌توان به پرونده پرخطر، جیمی‌پی، دور افتاده، آقای ترنر، استالینگراد، پایان ناخوشایند، ناشناس و آسمان محبوب اشاره کرد. این فیلم‌ها هر روز ساعت 15 به مخاطبان ارائه می‌شود.