لوگوی جام جم سیما
  • 0

  توزیع «شهرزاد» از مرداد در شبکه نمایش خانگی

  پس از گذشت چهارماه از آغاز فیلمبرداری سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی این سریال با بازی جمعی از ستارگان سینما و تئاتر مردادماه امسال به شبکه‌ خانگی می‌آید.

  • 1

  امیر جعفری مأمور امنیتی شد/ عکس

  مجموعه تلویزیونی «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه‌کنندگی سید کمال طباطبایی با بیش از 70 درصد پیشرفت این روزها در منطقه کاشانک تهران در حال تصویربرداری است.

  • 0

  سریال ترسناک «جیغ» در راه جعبه جادو

  عموم منتقدان تلویزیونی و سینمایی اتفاق‌نظر دارند که ژانر ترس و دلهره در دو رسانه سینما و تلویزیون با هم متفاوت است. به همین دلیل است که نمی‌توان صحنه‌های ترسناک مجموعه‌های تلویزیونی را با صحنه‌های مشابه در فیلم‌های سینمایی مقایسه کرد.

  • 0

  جواد افشار از «کیمیا» می‌گوید

  تصویربرداری طولانی ترین سریال تاریخ تلویزیون در 400 لوکیشن

  دو سال پیش بود که جواد افشار بعد از ساخت سریال مناسبتی «مادرانه» تصمیم به تولید مجموعه 110 قسمتی «کیمیا» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی گرفت. او این سریال را با حضور چهره های شناخته شده و مطرحی همچون مهراوه شریفی نیا، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، نیکی کریمی و... مقابل دوربین برد.

  • 4

  یک نویسنده جدید در تیم «پایتخت»

  «پایتخت 4» به خانه ارسطو رسید

  سریال «پایتخت 4» این روزها در شیرگاه شمال در حال تصویربرداری است و تاکنون همه بازیگران مقابل دوربین رفته‌اند؛ گروه سازنده اکنون مشغول ضبط سکانس‌های مربوط به خانه ارسطو - احمد مهران‌فر - هستند.

  • 0

  6 سریال فاخر در اولویت تولید

  کارگردان‌های شناخته شده سینما و تلویزیون در حال تدارک ساخت سریال‌های فاخر برای تلویزیون هستند. سریال ابوطالب حامی پیامبر، حضرت موسی(ع)، سلمان فارسی، صاعقه خاموش، شهید چمران و شهید متوسلیان از جمله آثاری است که در اولویت تولید تلویزیون قرار گرفته‌ است.

  • 7

  با شخصیت ‌های پایتخت 4 آشنا شوید؛

  «ارسطو» پدر می‌شود؛ «بابا پنجعلی» داماد

  سریال «پایتخت 4» با حرف‌و‌حدیث‌های زیادی پیرامون قصه و بازیگرانش؛ بلاخره تصویر‌برداری‌ خود را آغاز کرد. در این گزارش تصمیم داریم به بررسی روند زندگی بازیگران اصلی این سریال در سری چهارم بپردازیم.