لوگوی جام جم سیما
  • 0

  «ستایش» و دخترش زیاد به این فروشگاه تهران می‌روند

  حدیث میرامینی معتقد است که باید فرهنگ کتابخوانی را در رسانه ها ترویج دهیم؛ همان طور که در فیلم یا سریالی، چیزی را مُد می کنیم؛ کمی هم روی کتاب، مانور دهیم و مثلا در طراحی صحنه و دکور به جای اشیای تزیینی که زیاد به چشم می خورد کتابخانه ای قرار بدهیم.

  • 0

  دوره سریال‌سازی سنتی به سر آمد

  در «مدینه» برف می‌بارد

  پخش هشتمین قسمت سریال مدینه و نمایش تصاویر زمستانی و برفی در این سریال که تصویربرداری آن اردیبهشت امسال انجام شده، برای بسیاری از مخاطبان این شبهه دلپذیر را ایجاد کرد که شاید این نماهای برفی به کمک جلوه‌های ویژه ایجاد شده باشد اما این تصاویر در شمال کشور ضبط شده که در اردیبهشت شاهد بارش برف بوده است.

  • 0

  حضور همزمان بازیگران در سریال‌ها آزاردهنده نیست

  مدیرشبکه‌ یک: درباره‌ «هفت سنگ» قضاوت نمی‌کنم

  مدیر شبکه‌ یک سیما حضور همزمان مهدی سلطانی و شبنم مقدمی در دو سریال رمضانی «هفت سنگ» و «مدینه» را معضل نمی‌داند و تاکید می‌کند که این مساله آزار‌دهنده نیست.

  • 0

  نمایش ‌آتش‌ «ربا» در سریال‌های تلویزیونی

  رباخواری از گناهان بزرگی است که نه تنها در دین اسلام بلکه در دیگر آیین‌های آسمانی نیز حرام شمرده شده و تاکنون فیلم‌ها و سریال‌های متعددی چه در حد اشاره و چه به صورت مفصل به آن پرداخته شده است.

  • 0

  آخر هفته به پارک ژوراسیک بروید

  در ادامه جشنواره فیلمهای تابستانی، شبکه چهار سیما روزهای های چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه(18 تا 20 تیر) فیلمهای پارک ژوراسیک یک، 2 و 3 را ساعت 11 نمایش می دهد.

  • 0

  واکنش جهانی به کپی‌برداری «هفت سنگ»

  کپی‌برداری سریال ایرانی «هفت سنگ» از یک سریال معروف آمریکایی، علاوه‌بر حواشی بسیاری که در داخل کشور پیدا کرده، مورد توجه نشریات و روزنامه‌های جهان نیز قرار گرفته است.

  • 0

  سریال‌های خانه امن، عامل سوم و فوق‌سری در راه شبکه یک

  سریال‌سازی تلویزیون درباره امنیت ملی

  فریدون جیرانی، مهدی فخیم‌زاده و ابراهیم شیبانی بزودی ساخت سه سریال را با موضوع امنیتی و پلیسی برای شبکه‌یک آغاز می‌کنند.

  • 0

  از ترانه علیدوستی و پگاه آهنگرانی تا نازنین بیاتی

  زنان پرکار سینمای ایران در بهار 93

  تولید فیلم‌ها در پایان زمستان 92 و بهار 93 زمینه پرکاری برخی از بازیگران زن سینمای ایران را فراهم کرده است؛ از جمله پگاه آهنگرانی، ترانه علیدوستی، نگار جواهریان و نازنین بیاتی.

  • 0

  پای صحبت آرمان زرین کوب، تهیه کننده سریال

  نقش «ایرج قادری» در تولید سریال «ستایش»

  آرمان زرین کوب، تهیه کننده سریال ستایش می گوید: «ستایش» بخشی از موفقیتش را مرهون زنده یاد «ایرج قادری» است چون انتخاب بازیگر نقش حشمت فردوس (داریوش ارجمند) توسط او انجام شد.

  • 4

  پشت صحنه «آخرین گناه» در شبکه مستند

  پشت صحنه مجموعه رمضانی «آخرین گناه» ساخته حسین سهیلی‌‌زاده که سال 1385 از شبکه دو پخش شد، امشب از برنامه پشت ماه در شبکه مستند پخش می‌شود.