لوگوی جام جم سیما
  • 0

  بررسی تاثیر مخرب برنامه‌های ماهواره‌ای در رادیو

  «حریم سلطان» پادشاهی جنایتکار را صلح طلب نشان می دهد

  کارشناسان در یک برنامه رادیویی به تاثیر برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای پرداختند و یک کارشناس رسانه با اشاره به سریال ‌«حریم سلطان» که با واقعیت تطبیق ندارد از اهداف این شبکه برای تاثیرگذاری روی زنان خانه‌ار سخن گفت.

  • 0

  الناز شاکردوست در فیلم های آخر هفته تلویزیون

  فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن؛ موج گرما، باد در علفزار می‌پیچد، تابستان عزیز، یک تابستان پرهیجان، آذر، پایان پاییز، آرزوهای بزرگ 1 و 2، دنیای جدید، گذرگاه، داستان اسباب‌بازی2، خان هشتم، وقت خوب بیداری، صدای سکوت، کلاس برفی، سیاره گنج و مولان امروز وفردا از شبکه‌های تلویزیون پخش می‌شود.

  • 0

  مهران مهام، تهیه کننده تلویزیون:

  ماجرای «هفت سنگ» را بیش از حد بزرگ کرده‌اند

  حاشیه‌ها پیرامون سریال «هفت‌ سنگ» تمامی ندارد و در چند روز گذشته کارگردان و عوامل این سریال با انواع و اقسام هجمه‌ها مواجه شدند.

  • 0

  روزی 18 ساعت جلوی دوربین «مدینه» هستم

  پریوش نظریه: معروف شدن را دوست ندارم

  بازیگر اصلی سریال «مدینه» می گوید» شهرت، آرامش هر انسانی را از او می‌گیرد و به همین خاطر من دوستش ندارم.

  • 0

  فرج‌الله سلحشور: شماره حساب می‌دهم مردم پول بریزند

  فرج‌الله سلحشور از پایان نگارش فیلمنامه مجموعه حضرت موسی خبر دادو افزود: این فیلمنامه به دست 23 نفر از علما، استادان علوم قرآنی، محققان و کارشناسان و متخصصان ادبیات نمایشی در طی چهار سال و نیم نوشته شده و در حال حاضر در مرحله اصلاح است.

  • 0

  دومین همکاری مشترک بعد از «سن پطرزبورگ»

  فیلم محسن تنابنده و بهروز افخمی با موضوع «افزایش جمعیت»

  محسن تنابنده که در «سن پطرزبورگ» در کنار افخمی حضور داشت در کمدی جدید این کارگردان حاضر خواهد شد. نام موقت فیلم جدید افخمی «میلاد» است که قرار است در نهایت، این نام تغییر کند.

  • 0

  مجید صالحی، عزیز شد

  مجید صالحی هیچ‌وقت یک کمدین درجه یک نبود. نقش‌های کمدی زیادی در تلویزیون بازی کرده که بعضی از آنها تا مدت‌ها در ذهن مانده و برخی دیگر حتی برای یک‌بار دیدن هم دلچسب نبوده است، اما این شب‌ها او در سریال مدینه بدجوری به دل می‌نشیند و بازی متفاوتی ارائه می‌کند که چنگ‌به دل مخاطب می‌زند و گاهی قطره اشکی همراه با حیرت به همراه می‌آورد.

  • 0

  سال‌های سرگردانی «هایدی»

  داستان کلاسیک «هایدی» به قدری مشهور و محبوب است که شبکه‌های تلویزیونی کشورهای مختلف جهان تا به حال مجموعه‌های تلویزیونی زنده و انیمیشنی زیادی براساس آن تهیه و تولید کرده‌اند.

  • 0

  همه چیز درباره مکه و کعبه در شبکه مستند

  مستند «مکه از درون» محصول 2010 که کامل‌ترین و جامع‌ترین مستند درباره زیارت سالانه خانه خدا و مکه است، امروز ساعت 17 از شبکه مستند پخش می‌شود.

  • 0

  یوسف تیموری مقابل دوربین «آمین»

  محمدرضا داوودنژاد و یوسف تیموری به جمع بازیگران سریال آمین پیوستند. این سریال را منوچهر هادی به سفارش سیمافیلم و سرمایه‌گذاری نیروی انتظامی کارگردانی می‌کند.