لوگوی جام جم سیما
  • 5

  میزگردی با حضور سازندگان سریال هفت سنگ

  بذرافشان: به خاطر «هفت سنگ» به ما توهین شد

  کارگردان مجموعه تلویزیونی «هفت سنگ» گفت: برخی منتقدان حملات تندی به ما کردند درحالی که این سریال به مضامین والای خانوادگی و ایرانی فراموش شده می پردازد.

  • 0

  بی پول ترین، خجالتی ترین، بی خیال ترین و ...

  «ترین» پدرهای سینمای ایران

  ما در هر بخشی از سینما خودمان را صاحب نظر می دانیم به همین خاطر و در همان راستای گرامیداشت روز پدر و از این چیزها قرار گذاشتیم از دید خودمان نگاهی به ترین پدرهای سینمایی داشته باشیم.

  • 0

  با مهدی سلطانی، درباره نقش عبدی و محسن پدیده در سریال​های مدینه و هفت سنگ

  جدال​دو ​زن، عبدی را نابود کرد

  مهدی سلطانی بازیگری است که با هر سریال یک اسم جدید پیدا کرده است! بعد از سریال در مسیر زاینده‌رود او را با نام حاج بهزاد می‌شناختیم و بعد که سریال دیوار به نمایش درآمد، سلطانی دیگر حاج بهزاد نبود، او را جمیل صدا می‌زدیم و تا قبل از ماه رمضان او هنوز همان اردلان تمجید سریال مادرانه بود.

  • 0

  ساخت سریالی ایرانی درباره انرژی هسته‌ای

  «ویندوز قرمز» از سال 91 منتظر تعیین برآورد است؛ سریالی که قرار است توانمندی‌های ناشناخته ایران در زمینه انرژی هسته‌ای را بر اساس واقعه ورود ویروس استاکس‌نت به تاسیسات هسته‌ای به نمایش بگذارد.

  • 0

  خشاب پُر کارگردانان دفاع مقدس

  در حالی‌که با گذشت 26 سال از جنگ تحمیلی و موانع موجود در ساخت فیلم‌های دفاع مقدسی، به نظر می‌رسید تولید فیلم‌هایی با این مضمون در غبار فراموشی و بی‌اعتنایی فرو رفته است، اخبار ساخت چند فیلم در حوزه دفاع مقدس از سوی فیلمسازان سرشناس بار دیگر امیدها را در این زمینه زنده کرد.

  • 0

  این سریال در فضایی مفرح زندگی شهرنشینی و سختی‌های آن را نشان می‌دهد

  ماجراهای دیدنی 3 روستایی در «جاده قدیم» شهر

  یکــــتا ناصر، حمید آذرنگ و شهرام حقیقت‌دوست، سه بازیگری هستند که مقابل دوربین سریال «جاده قدیم» رفته‌‌اند تا نقش سه روستایی را بازی کنند که بنا به اتفاقاتی به شهر می‌آیند، اما در شهر برای آنها اتفاقات دیـــدنی رخ می‌دهد.

  • 3

  از «خاری در گلو» تا لوگوی طراحی‌شده توسط «شریفی نیا»

  همه آنچه از سریال «امام علی(ع)» نمی‌دانید

  در سال 1370 داود میرباقری فیلمنامه سریالی با عنوان «خاری در گلو» را براساس زندگی حضرت علی ابن ابوطالب (ع) به صدا و سیما ارائه می دهد.

  • 0

  بازدید مدیر شبکه یک از پشت صحنه سریال

  «معمای شاه» تابستان امسال پخش می‌شود

  مدیر شبکه یک سیما با حضور در شهرک غزالی از محل فیلمبرداری سریال «معمای شاه» بازدید و با عوامل و بازیگران این سریال گفت‌وگو کرد.

  • 1

  سند کپی‌رایت را در محکمه وجدان خود امضا کنید

  نامه سینماگران ایرانی به مخاطبان اینترنتی

  سینماگران ایرانی، در بیانیه‌ای از مخاطبان اینترنتی آثار سینمای ایران خواسته‌اند به حقوق مادی و معنوی آنها اهمیت دهند و از این راه سینمای ملی را حمایت کنند.

  • 0

  «خاتون» در پایان راه

  تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «خاتون» به کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم که در صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید می‌شود، بزودی به پایان می‌رسد.

  • 0

  نماینده سمیرم:

  مدینه، تصویرگر بلوغ فکری زن ایرانی است

  سیده سکینه عمرانی، نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی با تمجید از مجموعه تلویزیونی «مدینه» این سریال را حکایت بلوغ فکری زن ایرانی دانست.

  • 1

  در پی منتفی شدن پخش این مجموعه‌ در شب‌های قدر‌

  کارگردان «کیفر»: خوشحالم سریالم حیف نشد

  کارگردان و تهیه‌کننده سریال شب‌های قدر شبکه دو درخصوص پخش نشدن مجموعه‌اش در ایام لیالی قدر اظهار کرد: خوشحال شدم که سریالم همزمان با برخی برنامه‌های دیگر تلویزیون در این ایام پخش نشد؛ چرا که قطعا حیف می‌شد.

  • 0

  «مریم مقدس» برای لیالی قدر

  شبکه‌های مختلف تلویزیون برای لیالی قدر و ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) پخش فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن ویژ‌ه‌ای را در جدول پخش خود قرار داده‌اند که از میان آنها می‌توان به فرشتگان قصاب، نورا، بچه‌های خانواده من، شیر سفید، مریم مقدس، در همین نزدیکی، درست شبیه پدرم، رسم عاشقی، اولین تکیه‌گاه و... اشاره کرد.

  • 6

  آناهیتا افشار:

  «هانیه» سریال مدینه را هیچ کس دوست ندارد

  در سینما اثر فعل مهم‌تر است تا خود فعل اما در تلویزیون خود فعل مهم‌تر است. در تلویزیون فقط چهره بازیگر به شکل بسته دیده می‌شود و من به عنوان بازیگر زیاد قدرت مانور ندارم. آزادی عمل و دیالوگ گفتن در سینما بیشتر از تلویزیون است.