لوگوی جام جم سیما
  • 2

  با کارگردان سریال مدینه

  سیروس مقدم: خطر می‌کنم چون به نتیجه مطمئن هستم

  ریحانه، نرگس، رستگاران، ثریا، روز حسرت و حالا مدینه سریال‌هایی هستند که در تمام آنها شخصیت‌های زن، نقش‌محوری و تاثیرگذار داشته‌اند، اما سیروس مقدم به عنوان خالق این سریال‌ها معتقد است، مدینه زنانه‌ترین سریالی است که تاکنون کارگردانی کرده و در آن توانسته‌ یک زن نمونه را به تصویر بکشد.

  • 0

  شبنم مقدمی: روحی فقط عاشق است

  همزمانی پخش دو سریال «هفت سنگ» و «مدینه در شب های رمضان موجب شد تا بازی شبنم مقدمی در این دو سریال بیشتر به چشم بیاید.

  • 0

  ادامه بدقولی‌های شبکه نمایش خانگی

  قلب یخی از تپـش افتاد

  در این مطلب ضمن بررسی ماجراهای عجیب پخش «قلب یخی» به بدقولی‌های دیگر محصولات شبکه نمایش خانگی هم می‌پردازیم.

  • 0

  مظلومیت فلسطین به روایت فیلم‌های تلویزیونی

  امروز و فردا فیلم‌هایی از شبکه‌‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود که موضوع بیشتر آنها مرتبط با فلسطین و غزه است که از میان این فیلم‌ها می‌توان فیلم‌های «ریسمانی نزدیک‌تر از رگ»، «بچه‌های محله الرشید»، «سینه سرخ»، «زیتون سرخ»، «قناری»، «هیام» و «پرستوهای سرزمین کنعان» اشاره کرد.

  • 0

  گفت‌وگو با فرناز رهنما، بازیگر سریال «هفت‌سنگ»

  هفت‌سنگ، اقتباسی ایرانی شده است

  فرناز رهنما فعالیت هنری‌اش را از سال 1379 آغاز کرد و تا امروز در چند تئاتر، فیلم و سریال ایفای نقش کرده است.

  • 0

  پشت صحنه «اغما» در شبکه مستند

  پشت صحنه مجموعه «اغما» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی رضا جودی که ماه رمضان ۱۳۸۷ از شبکه یک به نمایش درآمد، امروز و فردا ساعت 19 در برنامه مستند پشت ماه به نمایش درمی‌آید.

  • 0

  4 فیلم دیدنی، ‌عیدی زودهنگام سینما به مردم

  با اکران چهار فیلم جدید سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «امروز»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و «کلاشینکف» از امروز سینماهای تهران و شهرستان‌ها جان تازه‌ای خواهد گرفت و سینماداران می‌توانند بیشتر از روزهای گذشته روی استقبال تماشاگران حساب کنند.

  • 1

  سکوت تشکر شکست

  اصلا فکر نمی‌کردم «هفت سنگ» این‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قدر حاشیه ساز شود

  سکوت بهنام تشکر - بازیگر نقش اصلی مجموعه رمضانی «هفت سنگ» - درخصوص حاشیه‌های مطرح شده مبنی بر اینکه این سریال کپی‌برداری از یک سریال آمریکایی است، سرانجام شکسته شد و وی توضیحاتی را در این خصوص و همچنین حضورش در سریال «هفت سنگ» ارائه داد.

  • 0

  آغاز اکران عیدفطر سینماها از فردا

  پس از اینکه «رد کارپت» رضا عطاران گیشه سینماها را تکان داد،‌ با آغاز اکران 4 فیلم جدید و نیز بهترین فیلم جشنواره فجر انتظار می‌رود رونق دوباره‌ای به سینماها داده شود.

  • 1

  آمریکایی ها بارها از آثار ما اقتباس کرده اند

  دفاع مجید مظفری از سریال هفت سنگ

  مجید مظفری با اشاره به حواشی سریال «هفت سنگ» اقتباس از آثار هنری را امری معمول دانست و تأکید کرد آمریکایی‌ها هم بارها و بارها از آثار ایرانی اقتباس کرده‌اند.

  • 0

  محمود معظمی، کارگردان سریال:

  مخاطبان «فاخته» از «مدینه» بیشتر است

  با توجه به صحبت‌هایی که من شنیده‌ام، درصد مخاطبان سریال ما خیلی خوب است. خانواده‌ها کاملاً داستان را دنبال می‌کنند و همین چند روز پیش بود که از کسی در سازمان شنیدم که آمار مخاطبان ما بالا‌تر از سریال «مدینه» قرار گرفته است.