لوگوی جام جم سیما
  • 0 0
  • 0

اسامی نامزدهای راه یافته به بخش نهایی جشنواره بین المللی رادیو

جمعه 30 فروردین 1398 ساعت 11:15
کمیته اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو براساس اعلام کمیته داوری کاندیداهای نهایی دریافت جوایز در بخش های مختلف را معرفی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، بر اساس این اعلامیه، فهرست اسامی نامزدهای نهایی به این شرح است.

نامزدهای بخش مستمر نمایشی عبارتند از:
حمیدرضا پورعلی محمد، مجید حیدری، ایوب آقاخانی، مهرداد عشقیان، فرشادآذرنیا، محمد مهاجر، علی میلانی، رضا عمرانی، محسن بهرامی، بیوک میرزایی، فریده دریامج، فریبا متخصص، نازنین مهیمنی، فریبا طاهری ، محمدرضا قبادی فر، نرگس موسی پور، رضا طاهری و پیروز صدرایی

نامزدهای بخش برنامه های موضوعی عبارتند از:
آرش دارابی، عماد پیران عقل، ونوس میر علایی، اعظم السادات ابراهیمی، الهه سلحشور، پرهام تجدد، گیتی میرکریمی، عباس پیری، محمدکیانی، عباس سنجری، مریم السادات آصفی، ساراعشقی نیا، نجمه لیلایی، آرمان ستوده، لیلا امیدیگانه، راضیه حسینعلی، محمد امین صادقی و سمیه نجفی

نامزدهای بخش برنامه های مستمر غیرنمایشی عبارتند از :
محمداسماعیل پور، راضیه حسینعلی، نیما نعمتی زاده، فاطمه دشتی، محمدحسن جلالی، یوسف فرجی، علیرضا آزادگان مهر، آسیه همتی، علی طاهری فرد، محسن ثقفی، علی پاکزاد، شهاب شهرزاد، حسین آهی، خانم خویی، نوید دانشور، مژگان نظری، سهیل عبدالعلی زاده، صادق علیخانی، نسیم رفیعی، ایمان ساکی، فاطمه صداقتی، الهام حسینی، حسن همایی، پیمان طالبی، سبحان اکرامی، شهریار شهریاری، مهوش تکلیف و شرمینه جمشیدی

کاندیداهای بخش برنامه های ویژه عبارتند از :
حسین خلیل نژاد، سمیه خراج، علیرضا محمدنیا، ملیحه رشیدی و مینا نیکانیک

کاندیداهای بخش بین الملل جشنواره عبارتند از :
آدریانا کراماریچ، فرهاد امینی، مریم قاسمی، احمدطاهری، مینا نیکانیک، مرتضی میلانی، منصوره توحیدلو، قاسم اورنگی، عباس پیری، مهدی آذری، کولود زیکزیک، کانر کیان و لیاموبرین، زهرا قائدی، مهران مجیدپناه، محمد صالح علا، رسول تسلیمی، عبداله علایی، مهدی شاهرضایی، شهرزاد مظفری، مریم تقی زاده، فروزان سروی، لالتندو کانونگو، محسن شاهمرادی، محمد چگینی، حسین معصومی و تارون کانتی روت

نامزدهای برنامه های بخش آزاد عبارتند از:
مرتضی نمازی، نوشین رهگذر، امیر عضد، رقیه آقازاده، متین السادات فیروزی، انسیه شمس الهی، شایان بهلولی، مجتبی حسنی، سمیرا قنبری، نیما نعمتی زاده، اعظم دهباشی، منصوره توحیدلو، الهه بیات، محمد محمودی، سعیده فرضی، حسین خلیل نژاد، مینا نیکانیک، زهره سربازی و زهرا قائدی

نامزدهای رقابت های بخش فضای مجازی عبارتند از:
مونا شکری، زهره محقق، مینا نیکانیک، سارا پورجعفر، محمدرضا باقرزاده، کامبیز نقاش، افسانه السادات حسینی، مجتبی جوادبیگی، هادی زینعلی، فرشته کرمی، سمیرا پوررمضانی، هدی ممتاز، سمیرا اکبری و آذر شیشه گر

به اشتراک گذاری
کد خبر : 3710128457269900504
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: