• ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت زائران اربعین

  هم اکنون شاهد ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت زائران اربعین هستیم و بر این اساس در محورهای مهران_صالح آباد_ایلام_سرابله در استان ایلام و محورهای اسلام آباد و کرمانشاه_همدان در استان کرمانشاه شاهد ترافیک پرحجم و نیمه سنگین هستیم اما تردد به شکل روان در حال انجام است.

 • شور رهایی قدس در آیینه شکوه راهپیمایی اربعین

  شرکت کنندگان ایرانی ، عراقی و بسیاری از کشورهای خارجی در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با تاکید بر ادامه مسیر نورانی ابا عبدالله الحسن علیه السلام در مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومین تحت ستم استکبار جهانی ، مخصوصا مردم یمن و فلسطین، بر آرمان رهایی قدس شریف و آزادی بیت المقدس از چنگال خونین جنایتکاران صهیونیست، تاکید کردند.

 • لبیک بیش از ۱۴۰۰ جهادگر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در اربعین حسینی در عرصه های مختلف خدمت رسانی

  همدلی جهادی از نجف تا کربلا +عکس

  عظمت اربعین را باید از نجف تا کربلا در میان خیل زائران آن یگانه مظلوم عالم شناخت که زندگی را فقط عقیده و جهاد دانست.

 • انعکاس جهانی تشکر از میزبانی بی نظیر مردم عراق در اربعین +عکس

  پویش تشکر از مردم عراق که در ایام اربعین و به منظور ایجاد یک اتحاد جهانی برای تشکر از میزبانی مردم عراق در ایام اربعین شکل گرفت بعد از تهیه یک آرشیو قوی تصویری و چند رسانه ای از خدمات عراقی ها و تشکر زائران از ملت های مختلف، اکنون و در آخرین گام خود در نظر دارد با برگزاری یک موج توییتری به زبان انگلیسی و با هشتگ انگلیسی #thanksiraq صدای این تشکر را از مرزهای جهان اسلام فراتر ببرد و به میزبانی مردم غیور و عاشق عراق در کل عالم ببالد.

 • رئیس پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد:

  حضور تیم های چک و خنثی در مرزهای سه گانه

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار زائر از مرز مهران وارد کشور شدند، گفت: تیم های چک و خنثی‌ سازی در مرزهای سه‌گانه حضور شبانه‌روزی دارند.

 • درخواست مهم وزارت بهداشت از زائران اربعین

  رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به بازگشت زائران اربعین به کشور گفت: تاکید داریم اگر زائری علائمی از اسهال و بیماری‌های تنفسی شدید داشت، در اولین نقطه مرزی به مامورین بهداشت اطلاع دهد و تا ۱۰ روز پس از بازگشت به شهرهای خود، در صورتی که دچار علائمی از بیماری‌های واگیر شدند، به مرکز بهداشت شهرستان محل سکونت خود مراجعه کرده و حتما متذکر شوند که از سفر عتبات عالیات بازگشته‌اند تا اقدامات لازم برای آنها انجام شود.

 • اجتماع 20 میلیونی شیعیان در روز اربعین، توطئه‌ها و کارشکنی‌های دشمن را محو کرد

  پیام اربعین 1440

  امسال هم اربعین با عظمت برگزار شد. این در حالی است که حضور گسترده مردم در اربعین سال هاست به مذاق عده ای خوش نمی آید. این راهپیمایی پر برکت چند سالی هست مثل خوره به‌جانشان افتاده است. نه چشم دیدن وحدت واقعی بین ملیت های مختلف حاضر در این رویداد را دارند و نه قادر به تحمل پیام روشن آزادگی این قیام هستند؛ چراکه می‌تواند بروز سیاسی و اجتماعی داشته باشد و هر آنچه را که در این سال ها بافته‌اند پنبه کند.