• چگونه ارزان به اروپا سفر کنیم؟

  خسته اید. صبح ها به سختی از رختخواب بیرون می آید و حوصله ندارید. دل تان یک سفر درست و حسابی می‌خواهد. از مرخصی های سالانه تان هم می توانید استفاده کنید ولی هزینه‌های بالای سفر پشیمان تان می کند. اما باید بدانید که آدم هایی که زیاد سفر می‌کنند لزوما ثروتمند نیستند. آنها تنها راه صرفه جویی در هزینه ها را می دانند.

 • موارد بسیار لازم و ضروری برای سفر

  هر فردی برای سفر نکات اولیه ای را باید بداند و سپس اقدام نماید. در این مطلب سعی کرده ایم تا هر آنچه که برای سفر لازم است را برایتان بازگو کنیم تا بتوانید سفر عالی و به یادماندنی را تجربه نمایید.

 • چگونه شرکت اتوبار و باربری خوب انتخاب کنیم ؟

  استفاده از خدمات اتوبار و باربری برای اولین بار کمی استرس زا و مهیج است، به دو دلیل: اول اینکه شما نمی دانید چگونه بهترین باربری را انتخاب کنید. و دوم اینکه شما نمی دانید از یک شرکت اتوبار می بایست چه انتظاری داشت.و در نتیجه ممکن است نهایتا فکر کنید که نمی توانید شرکت باربری خوبی را پیدا کنید. و حتی بدتر از آن فکر کنید ممکن است از باربری استفاده کنید که سر شما را کلاه بگذارد.

 • هتل‌های مشهد با قیمت ارزان

  انتخاب رزرو هتل ارزان برای مشهد امری بسیار مهم و در عین حال ساده است، اگر مسافر بتواند شرایط و هزینه‌های رزرو هتل‌های ارزان را بداند. سلام مسافر در این محتوا شرایط پیدا کردن و رزرو هتل ارزان قیمت را بیان کرده است.

 • آشنایی با ترامپولین و اولین تولیدکننده‌ آن در ایران

  ترامپولین که در فارسی نام «جست‌ورزی» برای آن انتخاب شده، ورزشی است که در سال 1934 با اختراع دستگاهی به همین نام پدید آمد و امروزه وسیله ی بنیادین رشته های ورزشی جامپینگ فیتنس و پاورجامپینگ است. شرکت «ایران ترامپولین» نخستین تولیدکننده‌ی دستگاه ترامپولین در ایران و صاحب امتیاز برند iTram است.

 • 10 نکته که باید برای درخشش در مجالس رسمی رعایت کنیم

  بیشتر خانم‌ها بر حسب غریزه هم که شده، می‌دانند چطور در مجالس بدرخشند؛ اما معمولا بیشتر آقایان چندان به این مسائل وارد نیستند. اگر دوست دارید به عنوان یک آقای خوش پوش بتوانید شیکتر از همیشه در مجالس بدرخشید، به نکاتی که در این راهنما می‌خوانید دقت کنید. این نکات به شما در رسیدن به ظاهر ایده‌آلتان کمک می‌کنند.

 • چگونه رپورتاژ آگهی تاثیرگذار بنویسیم ؟

  اگر صاحب کسب‌وکار هستید و یا تمایل دارید بازاریابی محتوایی انجام دهید، نوشتن رپورتاژ آگهی یکی از بهترین راه‌های بازاریابی محتوایی است که پیش رویتان قرار دارد. در ادامه قصد داریم شما را با چگونگی نوشتن رپورتاژ آگهی و مزایای آن، آشنا سازیم.

 • خودروسازی MG را کاملا بشناسید

  همه چیز از سال ۱۹۲۱ میلادی از گاراژی به نام گاراژ موریس در آکسفورد انگلستان شروع شد. افرادی که در این گاراژ یا همان مینی کارخانه کار می‌کردند، علاقه‌ی زیادی به تولید ماشین‌های اسپورت کوپه و سدان داشتند. کار آنها خوب بود و مدتی بعد در صنعت خودشان شناخته شدند. این فعالیت بیش از ۹۰ سال است که ادامه دارد و حالا ام جی در ۴۰ کشور جهان عرضه می‌شود.