• فیلم زهر مار را در فیلم گردی رایگان تماشا کنید

  فیلم «زهرمار» جواد رضویان یکی دیگر از فیلم‌های اول سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود. با شناختی که تماشاگر از جواد رضویان دارد و او را همواره در فیلم‌ها و سریال‌های طنز دیده است، از تماشای «زهرمار» متعجب خواهد شد چراکه مطمئنا انتظاری ندارد جزاینکه یک فیلم کمدی ببیند و با آن حسابی بخندد. اما «زهر مار» یک کمدی نیست که یک فیلم اجتماعی جدی است و این خود مهم‌ترین نکته درباره «زهرمار» است.

 • باغ تالار خوب در تهران

  بی تردید شب عروسی برای عروس و دامادها ، یک شب رویایی است اما اگر می خواهید میهمان ها نیزهمین حس را داشته باشند باید به نکات متفاوتی توجه کنید و با تفکر بیشتر تصمیم بگیرید.

 • دریافت اقامت آلمان | شرایط مهاجرت به آلمان 2020

  شما با دریافت اقامت آلمان می توانید فرصت های بسیار مناسبی را در زندگی خود پیدا کنید و از این جهت خانواده خود را به درستی پرورش دهید. کسی که بتواند اقامت آلمان را دریافت کند، مطمئنا می تواند پیشرفت را در زندگی خود ببیند و آینده خود را به گونه ای تضمین کند.

 • چگونه ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟

  کشورکانادا به جهت برخورداری از استاندارد های بالا در آموزش و شرایط مطلوب برای زندگی، به یکی از پرطرفدارترین مقاصد جهان جهت مهاجرت تحصیلی و دریافت اقامت دائم تبدیل شده، به گونه ای که سالیانه افراد زیادی با دریافت ویزای تحصیلی کانادا (Study permit) به این کشور سفر می کنند.

 • بهترین راه های افزایش نصب اپلیکیشن

  این موضوع بر کسی پوشیده نیست که طراحی و توسعه اپلیکیشن، فرآیندی تخصصی و در عین حال زمانبر است اما موضوع مهم‌تر این است که بتوانید آن را به درستی و در ابعاد بزرگ منتشر کنید.

 • تماشای رایگان فیلم سامورایی در برلین در فیلمگردی

  «سامورایی در برلین» سومین فیلم مهدی نادری است؛ کارگردانی که فیلم اولش «بدرود بغداد» نماینده ی ایران در اسکار بوده است. فیلم دوم او نیز فیلمی مهجور و تجربی ست که کمتر کسی آن را تماشا کرده و شاید همین امر تعجب مخاطب را دو چندان کند که چه طور چنین فیلمسازی حالا دست به ساخت فیلمی چون «سامورایی در برلین» زده است.

 • چگونه یخچالی مناسب خانه خود انتخاب کنیم؟

  انتخاب یخچال مناسب برای خانه کاملا سلیقه‌ای است، زیرا وسایل برقی امروزه به دو رنگ سفید و سیلور موجود است، البته در برندهایی مانند بووش و اس ام و... رنگ‌های خاصی مانند مشکی ، قرمز و نارنجی و... نیز دیده می‌شود.

 • قفل کارتی هتلی چیست؟

  توسط قفل کارتی هتلی امکانات ویژه‌ای به درب خانه، هتل یا محل کار شما اضافه می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم درباره این قفل هوشمند و مزایای آن صحبت کنیم.