• برترین عکس های نشنال جئوگرافیک

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع از حیات وحش‌، محیط زیست، اقوام گوناگون، کشورهای جهان و غیره از سلیقه ویژه‌ای برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. در این گزارش، 10 عکس برتر از این نشریه ارائه می شود.عکس ها به اندازه‌ای گویا هستند که نیاز به توضیح و تفسیر ندارند. 11دی 93. منبع: نشنال جئوگرافیک، National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

 • زیباترین مناظر زمستانی

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 منظره زمستانی زیبا را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای بدیع و گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته تا لذت تماشای آنها دوچندان شود. 11 دی 93. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • مستند «دهم»درباره حوادث انتخابات و فتنه 88 - قسمت 3

  سومین و آخرین قسمت مستند «دهم» درباره فتنه ۸۸ و اتفاقات پس از انتخابات ریاست‌ جمهوری دهم امشب (سه شنبه 9 دی) از شبکه یک سیما بعد از خبر ساعت ۲۱ و از شبکه سه بعد از خبر ساعت ۲۲ روی آنتن رفت.دو قسمت قبل این مستند شبهای گذشته پخش شد. این مستند را که روایتگر یکی از حوادث مهم تاریخ انقلاب اسلامی است، ببینید.

 • مستند «دهم» درباره حوادث انتخابات و فتنه 88 - قسمت 2

  قسمت دوم مستند «دهم» درباره فتنه ۸۸ و اتفاقات پس از انتخابات ریاست‌ جمهوری دهم امشب (دوشنبه 8 دی) از شبکه یک سیما بعد از خبر ساعت ۲۱ و از شبکه سه بعد از خبر ساعت ۲۲ روی آنتن رفت.آخرین قسمت این مستند را فردا سه شنبه ۹ دی‌ماه از همین شبکه ها و در همین ساعات پخش خواهد شد.قسمت دوم این مستند را مشاهده کنید.

 • دور دنیا به روایت تصویر

  جام جم آنلاین: سلیقه در انتخاب سوژه از سوی عکاس و در عین حال حضور او در زمان و مکان مناسب دلیل اصلی جذابیت عکس است. نگاهی به 10 عکس تماشایی از دور دنیا که نیازی به توضیح ندارند. 8 دی 93. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 پرتره از مردم دنیا

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 پرتره از مردم دنیا از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توصیح ندارند. 8 دی 93. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • با قربانیان بی‌گناه ایدز

  پای صحبت زنانی که از رابطه زناشویی خود ایدز گرفته‌اند

  جام جم سرا: به دیدار زنانی آمده‌ام که ناخواسته و از راه ارتباط زناشویی به ویروس HIV مبتلا شده‌اند، اما به جای فرار از جامعه‌ای که با آن‌ها مهربان نیست، در حال شرکت در جلسه‌های آموزشی هستند و می‌خواهند به دنیا بگویند که ما نیز مانند بیماران دیگر حق حیات داریم.

 • مستند « دهم » در باره حوادث انتخابات و فتنه 88 - قسمت اول

  قسمت اول مستند «دهم» درباره فتنه ۸۸ و اتفاقات پس از انتخابات ریاست‌ جمهوری دهم امشب (یکشنبه 7 دی) از شبکه یک سیما بعد از خبر ساعت ۲۱ و از شبکه سه بعد از خبر ساعت ۲۲ روی آنتن رفت.قسمت های دیگر این مستند در روزهای ۸ و ۹ دی‌ماه از همین شبکه ها و در همین ساعات پخش خواهد شد.قسمت اول این مستند را مشاهده کنید.

 • نگاه کردن به نمایش‌گر تلفن همراه یا تبلت پیش از خوابیدن می‌تواند مرگ تدریجی را به همراه داشته باشد

  هرگز قبل از خواب به صفحه‌نمایش موبایل یا تبلت نگاه نکنید

  دانشمندان به بررسی اثرات نگاه کردن به نمایشگر تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها، درست پیش از خوابیدن پرداخته‌اند و اثرات این موضوع را بسیار گسترده‌تر از تصور پیشین ارائه کرده‌اند.

 • مقایسه دو مدل از بهترین لپ‌تاپ‌های حدود یک میلیون تومانی بازار

  راهنمای خرید ارزان‌ترین لپ‌تاپ با بالاترین کارآیی

  اگر به دنبال خرید لپ‌تاپی ارزان و در عین حال با کارآیی نسبتا بالا جهت تحصیل و کارهای روزمره دفتر کار خود هستید، جام جم کلیک مقایسه و راهنمای خریدی از دو مدل لپ‌تاپ خوش‌قیمت را به شرح زیر برای شما تدارک دیده است.

 • مناظر بی نظیر و تماشایی

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 منظره بی نظیر و تماشایی را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای زیبا و گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته تا لذت تماشای آنها دوچندان شود. چهارم دی 93. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • خداحافظی از اینستاگرام به خاطر یک پیام تسلیت و بازخوردهایش

  اظهار تاسف «هانیه توسلی» از کامنت‌های توهین آمیز

  به دنبال درج مطلبی از طرف «هانیه توسلی» در اینستاگرامش درباره درگذشت زنده یاد پاشایی امروز نیز ارسال کامنت‌های توهین‌آمیز و بعضا رکیک همچنان ادامه داشت تا هانیه توسلی مجبور شود پست مربوط به مرتضی پاشایی را پاک کند.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  همه چیز درباره پشت پرده اسیدپاشی های اصفهان

  دو هفته از زمانی که وحشت و ناامنی، صفای اصفهان را دزدیده و اقدام تروریستی از جنس اسیدپاشی قلب مردم ایران را جریحه دار کرده است،‌می گذرد؛ زخمی که آرام نمی گیرد مگر آن که پرونده اسید پاشی هرچه سریع تر به خط پایان برسد و مجرمانش به اشد مجازات محکوم شوند تا درس عبرتی برای همه مجرمان بالقوه ای شود که جرم شان از جنبه عمومی، امنیت ملی را به خطر می اندازد.