• زلزله ۷.۹ ریشتری در نپال

  عکاس: جام جم

  زلزله ای با قدرت 7.9 ریشتر کاتماندو پایتخت نپال را لرزاند و جان هزاران نفر را گرفت. شمار خمی های این زمین لرزه نیز به حدی زیاد است که بیمارستان های کاتماندو پایتخت نپال مملو از جمعیت شده است.

 • شاهزاده ای که دختر شدنش را ظلم طبیعت می دانست

  وقتی محمد مسعود به چند گلوله از پای در آمد. شاهدخت اشرف متهم ردیف اول بود. مسعود تنها چند روز قبلش در «مرد امروز» درباره پالتو پوست گران قیمت شاهزاده سخن گفته بود و در صفحه اول، اشرف را به تمسخر گرفته بود که همیشه شعار حمایت از صنایع داخلی می دهد و خودش پالتوی 25 هزار دلاری می پوشد. اولین بار نبود که این زن، موضوع پچ پچه های مردم بود. از فردای روزی که رضاخان رفت، اشرف پهلوی هرازگاه به صدر خبرهای درگوشی آمد.

 • پرونده سیاه یک بازیکن جوان

  جام جم ورزشی: باز هم به جاده خاکی زد، باز هم حرف های نامربوط به زبان آورد و باز هم یک برگ سیاه دیگر در کارنامه خود ثبت کرد.

 • محبوب ترین شکلک های جهان

  ما همه روزه در مکالماتمان از شکلک های متفاوتی برای بیان بهتر احساس و عواطف خود استفاده می کنیم. اما مردم جهان بیشتر از چه شکلک هایی استفاده می کنند؟

 • او به گردن ما حق داشت

  وقتی خبر را شنیدم، باورم نشد. هنوز هم برایم سخت است باور کنم که "حسین قندی" از میان ما رفته است. مرگ او زودهنگام بود، همانطور که بسیاری از بزرگان عرصه خبر و روزنامه نگاری در جامعه ما ، زود از میان ما پرکشیدند. مرگ استاد قندی، تایید تاسفبار دیگری است بر اینکه شغل روزنامه نگاری در ایران، واقعا سخت، طاقت فرسا و کاهنده عمر است.

 • داستان فتنه 88 همچنان ادامه دارد

  دعوای جناحها بر سر بازگشت دوباره حزب مشارکت به صحنه

  صدور مجوز از سوی کمیسیون ماده 10 احزاب برای حزب "اتحاد ملت ایران اسلامی" در هفته جاری با واکنشهای موافق و مخالف جناحهای سیاسی روبرو شده است. در حالی که اصلاح طلبان و هواداران دولت معتقدند مجوز دادن به این حزب موجب تقویت روند دموکراسی و جلوگیری از تک صدایی در کشور می شود، اصولگرایان تاکید دارند که با توجه به ترکیب اعضای موسس حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، فعالیت این حزب به معنای بازگشت دوباره حزب منحله جبهه مشارکت ایران اسلامی به صحنه است و این در حالی است که جبهه مشارکت یکی از بازیگران اصلی اغتشاشها و حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود.

 • ۹۰ درصد مبتلایان به نارسایی‌های کلیوی از بیمار خود بی‌خبرند

  علائم اختلال در تصفیه‌خانه‌ بدن

  جام جم سرا- کلیه‌ها به عنوان تصفیه‌خانه‌ بدن نقش حیاتی در حفظ سلامت اندام‌ها و بدن ایفا می‌کنند، ولی عوامل مختلفی باعث می‌شود آنها وظیفه اصلی خود را انجام نداده و مشکلات کلیوی متعددی ایجاد شود.

 • اولین و آخرین مصاحبه «نامداری» درباره جنجال‌های زندگی‌اش

  آزاده نامداری: چرا آن عکس را منتشر کردم؟

  پس از حواشی بسیاری که پیرامون جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی پیش آمد، آزاده نامداری عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد که جنجالهای تازه ای را به دنبال داشت و باعث شد نامه ها و جوابیه هایی از دو طرف در این باره منتشر شود. نامداری پس از این قضیه، اینستاگرامش را بست تا مدتی از اخبار و حواشی به دور باشد. اما نامداری به تازگی مصاحبه ای مفصل انجام داده و در آن از علل طلاقش و همچنین چرایی انتشار آن عکس سخن گفته است.

 • هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا

  باخت تعجب برانگیز تراکتور

  دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و نسف قارشی با نتیجه 2 بر یک به سود نماینده ازبکستان پایان یافت تا سرخ پوشان تبریز در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گیرند.

 • راهنمای خرید تلفن همراه هوشمند (اردیبهشت ماه)

  بهترین گوشی های هوشمند بازار با قیمت زیر ۶۰۰ هزار تومان

  مطمئنا گوشی‌های زیادی چه هوشمند و چه غیر هوشمند در این بازه‌ی قیمتی وجود دارند، اما راهنمایی که ما به شما خواهیم رساند بر سه عبارت «هوشمند بودن»، «بهترین بودن» و «ارزان بودن» تکیه دارد.

 • جام جم آنلاین از جلوه جدید نژاد پرستی در آمریکا گزارش می‌دهد

  استعفای 80 درصد پلیس به خاطر پوست این شهردار زن + مجموعه عکس

  یک بار دیگر جلوه ای از تبعیض پنهان در لایه های اجتماعی جامعه آمریکا خود را نشان داد و در اقدامی تامل برانگیز بیش از 80 درصد نیروهای پلیس یک منطقه آمریکا بعد از انتصاب یک زن سیاهپوست به سمت شهرداری شهرک پارما در ایالت میسوری آمریکا استعفا کردند.