• گفت‌وگوی جام‌جم با عامل جنایت در جگرکی

  2 روز برای مقتول قبر می‌کندم

  «تصور می‌کردم تا پنج سال دیگر هم پلیس نتواند مرا شناسایی کند اما اشک‌های پدر مقتول باعث شد پس از 20 روز بازداشت و سکوت به قتل اعتراف کنم.»

 • پرده دری جدید فاکس نیوز

  استفاده از بازیگر فیلم های مستهجن برای پوشش اخبار انتخابات

  یکی از مدیران شبکه فاکس نیوز درباره انگیزه استفاده این شبکه خبری از جنا جیمسون،‌ ستاره معروف فیلم های مستهجن برای گزارش انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید با این روش پوشش خبری انتخابات برای بیننده های مرد شبکه اش هیجان انگیز تر است!

 • دختر بدپوش آمریکایی از محل کار به خانه فرستاده شد+عکس

  هرچند خیلی ها گمان می کنند تعیین ضوابط معین برای نوع پوشش در محیط تحصیل و کار فقط مربوط به کشورماست اما حقیقت این است که در همه جای دنیا قوانینی در این باره وجود دارد حتی در آمریکا که به غلط تصور می شود مردمش در هر محیطی می توانند هر طور دل شان می خواهد لباس بپوشند.

 • تمام اطلاعات سریال‌های رمضان 94

  «پایتخت ۴»، «دردسرهای عظیم» و «گاهی به پشت سر نگاه کن»، سه مجموعه نمایشی رمضان تلویزیون هستند که قرار است از پنج‌شنبه - 28 خرداد ماه - پخش آنها در شبکه‌های مختلف سیما آغاز شود.

 • اطلاعاتی درباره خواص مواد غذایی و نوشیدنی‌ها

  چای می‌خورید یا قهوه؟ مزایا و مضرات کافئین

  جام جم سرا- هم چای و هم قهوه از جمله پرمصرف‌ترین انواع نوشیدنی‌ها در جهان به شمار می‌روند؛‌اما هر کدام از این‌ها مقادیری از کافئین را در خود دارند که گاه‌و بیگاه خبرهایی از زیان‌ها یا فواید و منافعشان منتشر می‌شود. در این نوشتار کوتاه چند فایده و ضرر کافئین موجود در آن‌ها -از مصرف معمولی تا نوشیدن هنگام بارداری- جمع‌آوری شده است.

 • ال.ای.دی، ال.سی.دی یا پلاسما

  با انواع تلویزیون‌ها آشنا شوید

  ال.ای.دی، ال.سی.دی و پلاسما انواع اصلی تلویزیون‌های موجود در فروشگاه‌ها به‌شمار می‌روند و همه آنها نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارند. تلویزیون‌های ال.ای.دی، جدیدترین نوع تلویزیون به‌شمار می‌روند و نسبت به ال.سی.دی و پلاسما نیز قیمت بیشتری دارند. این تلویزیون‌ها در بیشتر موارد فوق‌العاده باریک هستند و انرژی بسیار کمی مصرف می‌کنند، اما همانند بسیاری از تلویزیون‌های مدرن با صفحات تخت، کیفیت صدای نامطلوبی دارند.

 • مشروح-رهبر انقلاب در اجتماع پرشکوه مردم ایران در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی:

  امام تا روز آخر از بن دندان اعتقاد داشت که امریکا شیطان بزرگ است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز پنجشنبه در اجتماع پرشکوه و کم نظیر مردم وفادار ایران در حرم مطهر بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ، مکتب امام خمینی را نقشه راه پر امید ملت ایران خواندند و با اشاره به ضرورت مقابله با تحریف شخصیت امام ، تاکید کردند : بازخوانی اصول مستند مکتب امام ، تنها راه مقابله با تحریف شخصیت آن بزرگوار است ، اصولی مانند : اثبات اسلام ناب محمدی ونفی اسلام آمریکایی ، اعتماد به صدق وعده الهی و بی اعتمادی به مستکبران ، اعتماد به اراده و نیروی مردم و مخالفت باتمرکزهای دولتی ، حمایت جدی از محرومان و مخالفت با اشرافیگری ، حمایت از مظلومان جهان و مخالفت صریح و بی ملاحظه با قلدران بین المللی ، استقلال و رد سلطه پذیری ، و تاکید بر وحدت ملی.