• به مناسبت سالروز افتتاح خط تولید پیکان

  نیم قرن با پیکان

  سال‌ها پیش زمانی که احمد خیامی، خودروی «ارو» (Arrow) از محصولات گروه خودروسازی ورشکسته روتس بریتانیا را برای مونتاژ در ایران انتخاب کرد، کمتر کسی فکر می‌کرد این خودرو روزی مشهور، محبوب و خاطره‌ساز شود ، طوری که با شنیدن کلمه خودرو، نام پیکان در ذهن بیشتر ایرانیان متبادر می‌شد.

  • خودرو
 • لیست خودروهای مجاز برای واردات در سال 95 منتشر شد

  سازمان توسعه تجارت ایران مطابق رسم هر ساله لیست خودروهای سواری مجاز برای واردات در سال 1395 را منتشر کرد. از نکات جالب این لیست می توان به صدور مجوز واردات محصولات خودروساز امریکایی شورولت ، محصولات خودروساز جمهوری چک «اشکودا»، خودروی برقی رنو کانگو ، خودروی فولکس واگن توسط خودروسازان بم و سوزوکی کیزاشی توسط ایران خودرو اشاره کرد.

 • نکاتی برای سفرهای نوروزی با خودروی شخصی

  نوروز در راه است و ما برای سال جدید آماده می شویم. تعطیلات نوروزی فرصت خوبی برای سفر است. هدف از سفر می تواند گردش و تفریح و دیدار اقوام و دوستان باشد اما هر هدفی از سفرهای نوروزی که مدنظر ما باشد باید سعی کنیم اوقات خوشی را همراه با سلامتی در کنار خانواده و آشنایان سپری کنیم.

 • تویوتا پریوس به ایران آمد +عکس

  نسل چهارم خودروی تویوتا پریوس ، خودرویی که در جهان به نمادی برای احترام به محیط زیست تبدیل شده به ایران آمده است. عنوان دار پرفروش ترین خودروی هیبرید دنیا ، با 85 میلیون تومان پیش پرداخت پس از 120 روز کاری تحویل خریداران ایرانی می شود.