• بررسی و مقایسه 2شاسی‌بلند محبوب کیا سورنتو 2016 و هوندا سی‌آر ـ وی 2016

  سورنتو، سی‌آرـ ‌وی؛ رقابت 2 محبوب 250 میلیون تومانی

  مقوله شاسی‌بلند سواری در بین مصرف‌کنندگان ایرانی به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: دسته نخست افرادی هستند که با توجه به علاقه‌ای که به سفرهای خارج از جاده‌ای دارند، سراغ خودروهایی با توانایی آفرود بالا می‌روند. عمده خودروهای این دسته از بین نمونه‌های قدیمی انتخاب شده و بسته به سلیقه مالک دستخوش تغییراتی می‌شود، اما دسته دوم افرادی هستند که برای خاص بودن، بهره‌گیری از فضای بیشتر و شاید هم جلب توجه بازار شاسی‌بلندها را انتخاب کرده سراغ خودروهای شاسی‌بلند مدرن صفر کیلومتر یا کارکرده می‌روند.

 • کارما رورو، سدان لوکس هیبریدی +عکس

  همان‌طور که احتمالاً اطلاع دارید، سدان لوکس پلاگین‌ هیبریدی جدید کارما رورو (Revero) در اصل نسخهٔ بروز شدهٔ فیسکر کارما است که در سال‌های 2011 و 2012 تولید می‌شد.

 • برگزاری مزایده خودروهای لوکس تا آخر مهر

  رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از دریافت رای دیوان عدالت اداری برای لغو ممنوعیت واردات خودروهای لوکس متروکه خبرداد و گفت: مزایده فروش ۱۳۷ خودروی لوکس تا پایان مهر برگزار می شود.

 • فراری سواری برای فقرا

  نمی دانم چی شد که ما یک چرتی زدیم و یک مرتبه متوجه شدیم که ماشین های فراری قیمت هایشان چنان بالا رفته که برای سوار شدن به آنها باید چاه نفت داشته باشید.

 • مرسدس بنز W123؛ شبح جاده ها +عکس

  اندک زمانی پس از تعطیلات کریسمس سال 1976 بود که شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان با نگاهی به موفقیت گسترده مدل W114 تصمیم گرفت تا مدل افسانه W123 را به خط تولید بفرستد.

 • عرضه خودروسازان قطره‌ چکانی شد

  گرانی ۲ میلیون تومانی خودروها

  رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل از عرضه قطره چکانی خودرو توسط شرکت‌های خودروساز خبر داد و گفت: در برخی خودروها قیمت‌ها تا دو میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

 • لامبورگینی 8 میلیارد تومانی

  بد نیست بدانید تنها 20 دستگاه از این خودروی خاص تولید می‌شود! در واقع این یک استراتژی شناخته شده در دنیای خودروسازی است که خودروسازان مطرح برای حفظ جایگاه خود و برجسته نگاه داشتن برخی محصولاتشان به کار می‌گیرند. اما نکته اینجاست که تولید محدود محصولات خاص توسط این دسته از خودروسازان معمولا به 50 یا صد‌دستگاه محدود می‌شود با این حال لامبورگینی دست به کار عجیبی زده و اعلام کرده تنها 20 دستگاه از سِنتناریو(Centenario) روداستر (خودروی روباز با یک ردیف صندلی) می‌سازد!

 • با قدرتمندترین ون‌های یدک‌کش جهان آشنا شوید

  10 خودروی همه‌کاره

  وقتی سخن از خودروهای یدک‌کش می‌شود، شاید ذهن‌تان سمت ون‌ها نرود؛ ولی ون‌های معرفی شده در این مقاله، ویژگی‌هایی دارند که حتی پیکاپ‌های بزرگ یا خودروهای شاسی بلند نمی‌توانند ارائه کنند.