• دردسرهای رنو تلیسمان برای کره‌‌ای‌ها و ژاپنی‌ها

  در روزهای گذشته رونمایی نگین خودرو از مدل لوکس و جدید رنو یعنی تلیسمان در صدر اخبار خودرویی قرار گرفته است و امید می‌رود که این مدل بتواند فروش خوبی را با برخورداری از مشخصه‌های خوب فنی و رفاهی تجربه کند؛ هرچند که تلیسمان از همان ابتدای ورود خود به بازار باید با رقبای سرسختی دست و پنجه نرم کند.

 • شورولت رویال؛ خودرویی که از آغاز به پایان رسید!

  سایه امریکا بر سرش بود اما هیچ وقت یک امریکایی تمام عیار شناخته نمی شد. نام شورولت را بر پیشانی داشت اما عیوب فراوانش داد مالکان را درآورده بود ، تا جایی که فقط با 2 سال تولید مجبور شد تا جای خود را به خودروهای دیگری بدهد.

 • بررسی پژو 508 ، تازه‌وارد جاده‌های ایران +عکس

  از زمره خودروهایی که بزرگ‌ترین سازنده کشورمان قصد ورودش را به بازار دارد، خودروی فرانسوی پژو 508 است. این خودرو یک سدان نسبتاً بزرگ و از لحاظ ابعادی، در حد مدل‌هایی همچون هیوندای سوناتا و تویوتا کمری و… است.

 • اولین حاشیه قرارداد رنو و ایران

  در تفاهم‌نامه ایدرو و رنو قرار بر آن شد که شرکت بن‌رو آورده ایدرو در این جوینت‌ونچر باشد این در حالی است که برخی اخبار حکایت از آن دارد، این شرکت هنوز به سازمان گسترش منتقل نشده و سایپا همچنان صاحب اصلی آن به‌شمار می‌رود.

 • 5 خودروی خیره‌کننده در نمایشگاه پاریس

  امروز که این گزارش را می‌خوانید، مهم‌ترین نمایشگاه خودروی جهان چهارمین روز است که درهای خود را به روی بازدیدکنندگان مشتاق از سراسر جهان باز کرده است. پاریس تا 12 روز دیگر، یعنی تا 25 مهر قلب تپنده خودروی جهان و کانون رونمایی از تازه‌ترین فناوری‌های این صنعت پررونق و تعیین‌کننده خواهد بود. در واقع سه نمایشگاه خودروی برتر در سراسر جهان یعنی دیترویت (آمریکای شمالی)، پاریس و فرانکفورت همواره عرصه‌ای هیجان‌انگیز برای نمایش تازه‌ترین فناوری‌های صنعت خودرو محسوب می‌شوند اما در این مثلث، پاریس چیز دیگری است و دقیقا به همین دلیل است که بسیاری از خودروسازان در سایه برج ایفل از محصولات جدیدشان پرده برداری می‌کنند. اما نمایشگاه امسال چه چیزهای خاصی در خود دارد؟

 • رنو توئینگو: فسقلی هیجان‌انگیز +عکس

  شاید 110 اسب بخار بیرون آمده از دل پیشرانه‌ی 0.9 لیتری توربو و سه سیلندر زیاد به نظر نیاید اما به خاطر داشته باشید که توئینگو GT کمتر از 1000 کیلوگرم وزن دارد.

 • انتخاب رینگ‌های بزرگ‌تر برای خودرو عاقلانه است؟

  خب به سلامتی تصمیم خود برای خرید خودرویی جدید را گرفته و با توجه به علایق و جیب مبارک می‌خواهید مدلی مناسب انتخاب کنید. پس از این کار شاید بخواهید مدلی با رینگ‌های بزرگ‌تر را بخرید و یا اینکه از بازار یکدست رینگ انتخاب نمایید.