• بانوان ایرانی چه خودروهایی را برای رانندگی انتخاب می‌کنند؟

  از آنجایی که اتومبیل یک وسیله چند‌منظوره و کاربردی است، تا به حال هیچ یک از کمپانی‌های خودروسازی، مدلی را صرفا برای خانم‌ها یا آقایان به صورت انبوه تولید نکرده‌اند اما از این جهت که معمولا سلیقه خانم‌ها در انتخاب و خرید برخی‌ کالا‌ها، متفاوت از آقایان است، می‌توان این مسئله را در نظر گرفت که مثلا برخی ‌خودروها با توجه به مشخصات و ویژگی‌هایی که دارند، بیشتر مورد پسند خانم‌ها قرار بگیرند.

 • چه لاستیکی بخریم؟

  بعد از هزاران کیلومتر رانندگی باید از لاستیک‌هایی که حالا فرسوده شده‌اند دل بکنید.

 • موتورسیکلت جدید ب‌ام‌‌و +عکس

  یک موتور سیکلت بدون نیاز به تعلیق و کلاه ایمنی. بله ! ظاهرا تنها چیزی که برای هدایت این ب‌ام‌ و نیاز دارید یک عینک هوشمند با فناوری پیشرفته است که گویا از فیلم های علمی تخیلی مانند پیشتازان فضا الهام گرفته است.

 • تاریخ صنعت‌خودروی ایران (قسمت4)

  صنعت خودروی ایران و کره جنوبی کار خود را به صورت همزمان شروع کردند. اما سئوال اینجاست که آیا می توانستیم جایگاهی بهتر از امروز داشته باشیم؟

 • هشدار نسبت به داخلی‌سازی خودروهای جدید

  عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: داخلی‌سازی خودروهای جدید نباید به سرنوشت داخلی‌سازی خودروهایی همچون پژو ۴۰۵ و پراید دچار شود که به دلیل سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته برای داخلی‌سازی کامل این خودروها بیش از دو دهه است که آنها را تولید می‌کنیم.

 • بررسی کامل پژو ۳۰۰۸ جدید

  پژو در ساخت نسل جدید ۳۰۰۸ بسیاری از جوانب را در نظر گرفته است. یک اس یو وی شکیل با فضای داخلی فوق العاده، رانندگی راحت و صندوق عقب جادار.

 • الگویی برای تولید خودروی ارزان در ایران

  در یک‌سال گذشته خودروسازان کشور با خودروسازان خارجی بسیاری پشت میز مذاکره نشسته‌اند و برخی به توافق رسیده و مذاکرات با عده‌ای دیگر ادامه دارد اما در این میان با توجه به قدرت خرید پایین مردم ایران به نظر می‌رسد قرار نیست توافقنامه‌ای برای تولید خودروهای ارزان‌قیمت در ایران به امضا برسد.

 • سوپراسپرت برقی مازراتی EV مدل 2020 +عکس

  وقتی که بزرگان صنعت خودرو و البته نظام جهانی در جهت خودرو های پاک می روند تا زمین را از آلودگی نجات دهند بی شک غول هایی همانند مازراتی دوست ندارند که از این مسیر عقب بمانند.همانگونه که اطلاع دارید بسیاری از کشور ها در حال وضع قوانینی هستند تا سال ۲۰۲۵ و نهایتا ۲۰۳۰ نقطه ی مرگی باشد برای خودرو های سوخت فسیلی .در همین بازار داغ خودرو های برقی شرکت مازارتی اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی خود را با نام مازراتیEV وارد بازار فروش خواهد کرد.

 • ۱۰ اشتباه متداول مکانیک‌ها

  یکی از بهترین راه‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها به عنوان یک مالک خودرو این است که تا جایی که می‌توانید به سراغ تعمیرکار نروید. در همین حال، برخی از ما علاقه خاصی به دست به آچار شدن بر روی خودرویمان داریم. ولی گاهی اوقات نیز اشخاص در خانه یا مکانیک اتومبیل در بیرون برخی مسائل را فراموش می‌کنند و اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند.