• بازی آنلاین ماشین 2015

  توضیحات بازی آنلاین ماشین 2015:در این بازی آنلاین با سبک جدید که باید مسیر مسابقه را با کمترین خطا و برخورد با دیگر ماشین ها یا موتورها طی کنید و به خط پایان برسید . نحوه ورود به بازی: با ظاهر شدن گزینه continue در پایین بازی و کلیک بر روی آن وارد بازی شوید و با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد، ماشین را کنترل کنید.

 • بازی آنلاین ریاضی

  توضیحات بازی آنلاین ریاضی: در این بازی فکری، برای تموم کردن هر مرحله باید شش ضلعی ها را با توجه به عددی که بر روی آنها نوشته شده طوری در صفحه قرار دهید که به اندازه همان عدد، شش ضلعی های دیگر در مجاورتش قرار گیرند. برای مثال وقتی روی یک شش ضلعی یک نوشته شده باید فقط یک شش ضلعی دیگر در کنارش وجود داشته باشد. هر شش ضلعی ای که رنگش زرد باشد یعنی تعداد همسایه هایش درست است. آن هایی که رنگشان سبز است یعنی تعداد همسایه هایشان کمتر از آن چیزی است که باید باشد و آنهایی که رنگشان قرمز است یعنی تعداد همسایه هایشان بیشتر از آن چیزی است که باید باشد.

 • بازی آنلاین موتوسواری 2015

  توضیحات بازی آنلاین موتوسواری 2015: در این بازی سرعتی باید با دیگر موتورسوارها مسابقه هیجان انگیزی برگذار کنید و در پایان ببینید در بین موتورسوارها چه مقامی را بدست می آورید.با رتبه ای که بدست می آورید پول به شما تعلق می گیرد که می توانید وارد shop بازی شوید و موتور خود را آپگرید کنید و قدرتش را بالا ببرید تا در مسابقه تاثیر خود را نشان دهد.این بازی 12 مرحله می باشد که در هر مرحله باید ستاره مورد نیاز را بدست بیاورید تا بتوانید وارد مرحله بعد شوید.در صورتی که اول شوید 3 ستاره و دم 2 ستاره و سوم شوید 1ستاره بدست می آورید.این بازی جذاب را حتمآ امتحان کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای جهت نمای کیبورد موتورسیکلت را کنترل و حرکت دهید.

 • بازی آنلاین توپ های همرنگ

  توضیحات بازی آنلاین توپ های همرنگ: در این بازی توپ​های همرنگ را حذف کنید.در پایان می توانید رکورد خود را در جدول امتیازات مای گیم ثبت کنید. نحوه ورود به بازی: پس از لود بازی برروی click to play کلیک کنید دستورالعمل بازی: توسط ماوس، توپ های همرنگ را حذف کنید.

 • بازی آنلاین نندازش

  توضیحات بازی آنلاین نندازش: در این بازی فکری باید آجرهای زیر مجسمه را نابود کنید. طوری که مجسمه نیفتد اینکه در هر مرحله چند تا آجر را باید نابود کنید بالا سمت راست می نویسد.

 • بازی آنلاین باب دزد

  توضیحات بازی آنلاین باب دزد: صبر کنید تا بازی لود شود بر روی play game کلیک کنید.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین ماشین خیابانی

  توضیحات بازی آنلاین ماشین خیابانی: در این بازی با ماشینی که در اختیار دارید باید رانندگی کنید و از برخورد با سایر خودروها جلوگیری کنید.پس مهارت خود را در لایی کشیدن و رانندگی در سطح شهر و خیابان امتحان کنید و ببینید در پایان چه امتیازی می توانید بدست بیاورید.این بازی سرعتی را حتما امتحان کنید که یک تست عکس العمل سریع نیز هست. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود بر روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای جهت نمای کیبورد رایانه ماشین را حرکت دهید.

 • بازی آنلاین چرخ های کثیف

  توضیحات بازی آنلاین چرخ های کثیف: در این بازی شما باید موتور را در کوهستان و راه های کثیف و گل آلود هدایت کنید.با کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین چرخ دنده و زنجیر

  توضیحات بازی آنلاین چرخ دنده و زنجیر: یک بازی فکری بسیار زیبا است که در آن باید سعی کنید در هر مرحله تمام چرخ دنده ها را با استفاده از زنجیر به چرخش در آورید . قوانینی هم وجود دارد که هنگام بازی به شما آموزش داده خواهد شد. با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین تنیس کم حجم

  توضیحات بازی آنلاین تنیس کم حجم: بازی آنلاین تنیس روی میز با حجم کم برای علاقه مندان به بازی های تنیس روی میز با قابلیت ثبت رکورد و امتیاز شما در جدول مای گیم.این بازی ورزشی را حتما امتحان کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی کامل لود شود و روی play کلیک کنید دستورالعمل بازی: با استفاده از ماوس توپ را پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین پارک کردن کامیون

  توضیحات بازی آنلاین پارک کردن کامیون : در این بازی جذاب مرحله ای شما باید با دقت کامیون را به سمت محل پارک هدایت کنید.نباید به دیوار ماشین های دیگر و اشیا بر خورد کنید در این صورت بازنده شده و به ابتدا مرحله باز می گردید.این بازی را حتمآ امتحان کنید. نحوه ورود به بازی: بعد از لود بازی روی گزینه start کلیک کنید دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد کامیون را به سمت محل پارک هدایت کنید و با کلید «اسپیس» ماشین را متوقف کنید.

 • بازی آنلاین جواهرات خوشرنگ

  توضیحات بازی آنلاین جواهرات خوشرنگ: حداقل باید سه تا کنار هم باشن تا بتوانید با کلیک ماوس پوچشون کنی، نباید بذاری کل صفحه رو بگیرند. با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین ریاضیکده

  توضیحات بازی آنلاین ریاضیکده: از بین اعداد داخل کادر اعدادی را انتخاب کنید که حاصل جمع آنها برابر با عدد مقابل مساوی باشد.