• بازی آنلاین فوتبال تک به تک

  توضیحات بازی آنلاین فوتبال تک به تک:در این بازی ورزشی با حریفان خود به صورت ت به تک مسابقه خواهید داد و هر کسی گل​های بیشتری بزند برنده می شود. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی continue کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد این بازی آنلاین فوتبال را انجام دهید.

 • بازی آنلاین پنالتی سه بعدی 2015

  توضیحات بازی آنلاین پنالتی سه بعدی 2015: در این بازی ورزشی می​توانید مهارت خود را در زدن پنالتی امتحان کنید.در هر مرحله 10 فرصت به شماه داده می شود که باید به تعداد لازم توپ را گل کنید تا به مرحله بعد راه پیدا کنید.در مراحل بالاتر دروازه بانها نیز قویتر خواهند شد. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی START GAME کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از ماوس و تنظیم جهت توپ را شوت کنید.

 • بازی آنلاین هندبال 2015

  توضیحات بازی آنلاین هندبال 2015: بازی آنلاین هندبال 2015 برای علاقه مندان به این رشته. در این بازی ورزشی جذاب در نقش پنالتی زن و دروازه بان ظاهر خواهید شد. نحوه ورود به بازی : صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی continue کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین شطرنج

  توضیحات بازی آنلاین شطرنج: در این بازی که هدف آن مات کردن شاه حریف است شما باید با مهارت خاص به بازی بپردازید و رقیب خود را با کمترین حرکت و در بهترین زمان مات کنید.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین برادران دزد

  توضیحات بازی آنلاین: بازی آنلاین برادران دزد یک بازی جذاب و فکری است که شما در نقش دو برادر زندانی هستید که یکیشون قوی هست ولی کم عقل و دیگری هم کوچک و باهوش هست.شما باید هر سه کیسه پول را بدزدید تا امتیاز بیشتری بگیرید سپس به سمت در خروجی رفته و به مرحله بعد بروید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی new game کلیک کنید و با انتخاب مرحله بازی را شروع کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نما برادر گنده را حرکت دهید و با کلید پایین جعبه ها را برداشته وبا کلید space آن را پرت کنید و با کلید های W,A,D,S برادر کوچک را حرکت دهید.

 • بازی آنلاین آشیل

  توضیحات بازی آنلاین آشیل: بازی آنلاین اشیل که در این بازی، آشیل نام یکی ازفرماندهان یونان قدیم بوده است.دراین بازی زیبا شما باید به آشیل کمک کنیدتا دشمنانش راشکست دهد.این بازی 5 مرحله داردکه در هرمرحله 3 زیرمرحله قرارگرفته است.پس جمعا15مرحله می شود. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود.پس ازآن روی Normal Mode کلیک کنید و بعد روی continue کلیک کنید تا وارد بازی شوید دستورالعمل بازی: باکلیدهای جهت نمای کیبورد کامپیوتر آشیل رابه سمت دشمن ببرید و با کلیدهای «T» و «Y» به دشمن حمله کنید.

 • بازی آنلاین رونالدو

  توضیحات بازی آنلاین رونالدو: در این بازی جذاب زدن ضربات پنالتی که شما باید در نقش رونالدو بازیکن تیم ملی پرتغال برای تیم خود پنالتی زده و آنها را به گل بدل کنید.با هر بار پیروزی می توانید تیم خود را یک مرحله بالا برده و قهرمان جام شوید این بازی ورزشی را از دست ندهید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس گزینه «Continue» را زده و در خار با فشردن گزینه «start» به بازی وارد شده ولذت ببرید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید «space» قدرت ضربه و زاویه و... را مشخص کنید و در آخر شوت کنید و گل بزنید!

 • بازی آنلاین تانک صحرا

  توضیحات بازی آنلاین تانک صحرا: در بازی ماموریت صحرا باید تانک را از دل صحرا عبور دهید ، دشمن با تمام توان می خواهد مانع از پیشروی شما شود ، پس آنها را از پای در آورید.

 • بازی آنلاین عدد

  توضیحات بازی آنلاین عدد: در این بازی باید به هر سوال هوش و ریاضی در کمتر از 60 ثانیه جواب بدید و در آخر هم نتایج آزمون رو ببینید.

 • بازی آنلاین مسابقات کارتینگ

  توضیحات بازی آنلاین مسابقات کارتینگ: در این بازی شما باید رنگ خودرو خود را انتخاب و مسیر را نیز انتخاب کنید و بین حریفان خود مسابقه دهید.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین جورچین

  توضیحات بازی آنلاین جورچین: سعی کنید تمام اشیا شبیه به هم را پیدا کنید و با کلیک کردن آنها را ازبین ببرید.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین فوتبال دروگبا

  توضیحات بازی آنلاین فوتبال دروگبا: در این بازی فوتبالی زیبا، دروگبا باید تمرین روپایی کند و امتیاز خود را به ثبت برساند. با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین کنترل ریل راه آهن

  توضیحات بازی آنلاین کنترل ریل راه آهن: در این بازی شما باید ریل قطارها را کنترل کنید تا قطارهای مسافربری در ایستگاه همرنگ خود مسافر را پیاده کنند.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین قدم به قدم

  توضیحات بازی آنلاین قدم به قدم: سکوها را در مکان هایی قرار دهید که آدمک بازی بتواند از موانع عبور کند و به مرحله بعدی برود.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین آسمان دشمن

  توضیحات بازی آنلاین آسمان دشمن: آسمان دشمن یک بازی تیراندازی به وسیله هواپیما است ، در این بازی می توایند با استفاده از ماوس هواپیما را کنترل نمایئد و با کلیک ماوس به سمت دشمن تیراندازی کنید ، مراقب باشید به هواپیماهای دشمن برخورد نکنید.