• بازی آنلاین پو و همرنگ ها

  توضیحات بازی آنلاین پو و همرنگ ها: بازی آنلاین همرنگ​ها این بار با پو که در این بازی سرگرم کننده فکری باید در سریعترین زمان پوهای همرنگ را حذف کنید تا امتیاز بگیرید. باید توجه داشت تازمانی که زمان به پایان نرسیده فرصت بازی دارید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس ازلودشدن روی دکمه start game کلیک کرده تاوارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: توسط چپ کلیک ماوس روی شکل هایی که همرنگ است (حداقل 3 تا) کلیک کرده تا حذف شودند.

 • بازی آنلاین عصر یخبندان

  توضیحات بازی آنلاین عصر یخبندان: به سنجاب داستان ما کمک کنید تا مراحل را به پایان برساند.با کلیدهای جهت نمای کیبورد و کلید «اسپیس» بازی کنید.

 • بازی آنلاین مرد عنکبوتی

  توضیحات بازی آنلاین مرد عنکبوتی: ر این بازی جالب باید تا می توانید به سمت بالا بپرید و امتیاز و رکورد بیشتری بدست بیاورید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی گزینه «play» کلیک کنید. دستورالعمل بازی: توسط کلید «اسپیس» و با استفاده راهنمای درجه داخل بازی بپرید.

 • بازی آنلاین سونیک سگا

  توضیحات بازی آنلاین سونیک سگا: سونیک موجود آبی دوست داشتنی که به دلیل سرعت بالای خود این نام را به دست آورده است.با کلید های جهت نمای کیبورد و «Space» سعی کنید حلقه ها را جمع آوری کرده و مرحله را به پایان برسانید.

 • بازی آنلاین هدایت قطار در 10 ثانیه

  توضیحات بازی آنلاین هدایت قطار در 10 ثانیه: شما در این بازی باید در کمتر از 10 ثانیه قطار را از مبدا به مقصد برسانید،خط راه آهن را به شکل مناسب درست کنید.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین فکری هدایت شوالیه

  توضیحات بازی آنلاین فکری هدایت شوالیه: در این بازی آنلاین شما باید آجرها را تکان داده و به این روش شوالیه را حرکت دهید فقط باید مراقب باشید تا با تیغه ها بر خورد نکنید در این صورت تیکه پاره خواهید شد.همچنین در طول بازی خون شما کم می شود و باید با استفاده از معجون خون که در وسط بازی پیدا می کنید خون خود را افزایش دهید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی گزینه «play» کلیک کنید و پس از کلید بر روی «ok» و انتخاب مرحله بازی اجرا می​شود دستورالعمل بازی: با استفاده از ماوس آجرها را بالا و پایین کنید.

 • بازی آنلاین فکری

  توضیحات بازی آنلاین فکری: در هر مرحله با چپ و راست کردن ردیف ها باید کاری کنید تا توپ زرد به زمین بیفتد در حالی که توپهای سفید نباید بیفتند.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین ماشین های دیوانه

  توضیحات بازی آنلاین ماشین های دیوانه: در این بازی انواع و اقسام ماشین ها حضور دارند و برای رسیدن به نقطه پایان مسابقه دست به هر کاری می​زنند.این بازی مسابقه ای جالب رو حتمآ امتحان کنید.پس از اینکه بازی لود شد شما با یک خودرو که خودتان انتخاب کرده اید وارد مسابقه شده و حرکات وکارهایی که باید در طول مسابقه انجام دهید را انجام می دهید و حریفان را جا می گذارید و اول می شوید تا مرحله جدید و ماشین جدید برای شما آزاد شود و با پول هایی که در طول مسابقه بدست می اورید می توانید خودروی خود را تقویت کنید. در ضمن هرچقدر حرکات نمایشی شما بیشتر باشد نیتروژن بیشتری تولید می شود و بیشتر نیتروژن زده می شود و سرعت شما بالاتر می رود.بازی دارای چندین مرحله جذاب است که گرافیک هر مرحله نیز فرق می​کند. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس از اینکه بازی لود شد بر روی play کلیک و دوباره بر روی play کلیک کنید و بر روی مرحله مورد نظر کلیک کنید و بر روی race کلیک کنید و وارد مسابقه شوید و با حریفان خود مسابقه دهید . دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید جهت نمای «بالا» و «w» به سمت جلو حرکت می رود و با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد فلش سمت راست و پایین و «d» و «a» ماشین به چرخش در می اید و با استفاده از «x» و «space» ماشین پرش می کند.

 • بازی آنلاین ماشین سواری کله ها

  توضیحات بازی آنلاین ماشین سواری کله ها: این بازی نیز جذابیت​ها و سرگرمی​های خاص خودش را دارد که در این بازی جالب با انتخاب کله مورد نظر خود وارد مسابقه شوید و با دیگر ماشین های کله ها رقابت کنید.این بازی دارای چندین مرحله جذاب هست که هر مرحله در یک کشور برگذار می شود. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس از لود شدن بازی روی دکمه «play» کلیک کنید سپس کله مورد نظر وماشین را انتخاب و وارد مسابقه شوید. دستورالعمل بازی: با دکمه های جهت نمای کیبورد حرکت و با کلید «spase» پرش کنید.

 • بازی آنلاین گلف

  توضیحات بازی آنلاین گلف: در این بازی شما به همراه 3 نفر دیگر به مسابقه با هم می پردازید که هر کدام از بازیکن ها با تعداد ضرب کمتری ودر زمان کمتری بتواند توپ خود را به داخل گودال بفرستد امتیاز بالا تری بدست می اورد و شما هر چه امتیاز بالا تری بدست اورید وسایل بهتری برای خود در بازی می توانید بخرید و این بازی جذاب دارای 18 مرحله می باشد که می تواند تا مدت ها شما را سرگرم کند امیدوارم از این بازی ورزشی جذاب لذت کافی را ببرید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس باکلیک بر روی continue و کلیک بر روی start round و کلیک بر روی یکی از بازیکنان مورد نظر و کلیک بر روی فلش گوشه صفحه که مانند play می باشد کلیک کنید و اماده مسابقه شوید ودر نهایت با کلیک بر روی stony beach و خرید وسائل مسابقه و کلیک بر روی فلش گوشه صفحه که مانند play می باشد کلیک کنید و به مسابقه با حریفان خود بپردازید. دستورالعمل بازی: با استفاده از فشار دادن بر روی کلید چپ ماوس وعقب و جلو کردن ماوس مقدار و سیر توپ را معلوم کنید و توپ را به حرکت در آورید و با استفاده از پول های که بدست می اورید توپ و لباس و وسایل جدید بخرید.

 • بازی آنلاین نشانه گیری سیبل ها

  توضیحات بازی آنلاین نشانه گیری سیبل ها: نشانه گیری سیبل ها در چند مرحله جذاب و شگفت انگیزه و با دو تفنگ محبوب کلت و رگبار که امیدوارم از این بازی خوشتون بیاد.نشانه گیری خود را در این بازی مهیج امتحان کنید و به سمت سیبل​ها و هدف​های متحرک تیراندازی کنید تا امتیاز بیشتری بدست بیاورید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس از لود شدن بازی روی دکمه «BEGIN» کلیک کنید و مستقیم وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: این بازی با ماوس انجام می شود و با کلیک چپ، شلیک و با دکمه «R» خشاب خود را عوض کنید و با دکمه «space» تفنگتان را عوض کنید.

 • بازی آنلاین زنده ماندن در بحران

  توضیحات بازی آنلاین زنده ماندن در بحران: در این بازی شما نقش سربازی را بازی می کنید که در جزیره برای نجات جانش باید به دشمنان تیر اندازی کنید.بازی با ماوس و کلید اسپیس انجام می شود.

 • بازی آنلاین معدنچی طلا

  توضیحات بازی آنلاین معدنچی طلا: در این بازی باید مقدار پولی مورد نیاز در هر مرحله را جمع آوری کنید تا بتوانید به مرحله بعد بروید و در پایان نیز می​توانید رکورد خود را ثبت کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی PLAY کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید مکان نمای کیبورد اقدام به گرفتن طلاها و پول ها کنید.

 • بازی آنلاین مسابقه ماشین ها

  توضیحات بازی آنلاین مسابقه ماشین ها: بازی آنلاین مسابقات هیجان انگیز ماشین سواری با امکانات جالب برای علاقه مندان به بازیهای سرعتی مخصوصآ ماشین سواری که در این بازی جذاب باید با دیگر ماشین های حاضر در مسابقات رقابت کنید.در این بازی سرعتی هر چه مقام و امتیاز بهتری بدست بیاورید می توانید ماشین با قدرت بالاتری انتخاب کنید تا در مراحل بالاتر به شما کمک کند.این بازی سرعتی دارای چندین مرحله هیچان انگیز میباشد که مای گیم به شما پیشنهاد می کند حتمآ این بازی ماشین سواری جذاب را انجام دهید.کیفیت بازی نیز به صورت سه بعدی می​باشد. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس گزینه play game را کلیک کنید تا وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نمای کیبورد ماشین را کنترل کنید.

 • بازی آنلاین کریستال

  توضیحات بازی آنلاین کریستال: در این بازی شما باید کریستال های هم رنگ را کنار هم قرار دهید و امتیاز کسب کنید.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.