• بازی آنلاین راننده فضایی

  توضیحات بازی آنلاین راننده فضایی: راننده فضایی از سری بازی های پرطرفدار رانندگی است که باید موانع را پشت سر گذاشته و بیشترین امتیاز را ثبت کنید.زیبایی این بازی علاوه بر سرعت دقت بسیار در برخورد نکردن با موانع است که این بازی را به یک بازی زیبا تبدیل کرده است. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس گزینه «start game» را زده و از این بازی جذاب لذت ببرید. دستورالعمل بازی: با کلیدهای جهت نمای کیبورد ماشین را کنترل کنید.همچنین می توانید با حروف A ،S ،D ،W نیز ماشین را کنترل کنید.

 • بازی آنلاین کامیون حمل خودرو

  بازی آنلاین کامیون حمل خودرو: در این بازی شما باید خودروها را بر روی کامیون بارگیری کنید و آنها را سالم به مقصد برسانید.با کلیدهای جهت نمای کیبورد و ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین اتصال الکتریکی

  توضیحات بازی آنلاین اتصال الکتریکی: بازی فوق العاده جذاب اتصال الکتریکی را نباید از دست داد. در این بازی قطب های منفی را به مثبت و برعکس، قطب های مثبت را به منفی طوری وصل کنید که به هم برخورد نداشته و یک حلقه را تشکیل دهند.قانون حلقه این است که از هر کجا که شروع کردید باید در انتها به همان جا برسید.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین آزاد کردن پرنده یخی

  توضیحات بازی آنلاین آزاد کردن پرنده یخی: در این بازی باید پرنده ای که یخ زده رو از لا به لای یخ​ها نجات بدید.برای این کار باید به سمت یخ حرارت پرتاب کنید.این بازی دارای چندین مرحله جذاب می باشد. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس گزینه مثلث را کلیک کرده و سپس newgame را کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از ماوس و مسیر مناسب، حرارت را شلیک کنید.

 • بازی آنلاین فرمانده ارشد

  توضیحات بازی آنلاین فرمانده ارشد: در این بازی شما باید به فرمانده کمک کنید تا به دنبال جعبه یا کپسول هایی باشد که اطلاعات جنگی در آنها ذخیره شده،با کسب امتیاز از تمامی سلاح ها استفاده کنید.با کلیک چپ ماوس شلیک و با کلیدهای جهت نمای کیبورد حرکت و پرش کنید.

 • بازی آنلاین تجسم سه بعدی

  توضیحات بازی آنلاین تجسم سه بعدی: در این بازی سه بعدی باید بلوک های پلاستیکی رو از هم جدا کنید. اول باید شکل ها رو خوب مشاهده کنید تا بفهمید که بلوک ها چه جوری داخل همدیگه گیر کردن و بعد اونها رو با استفاده از آیکون دست از همدیگه جدا کنید. با دکمه «اسپیس» می تونید ماوس رو از حالت چشم به دست تغییر بدید.

 • بازی آنلاین محافظت از کشتی

  توضیحات بازی آنلاین محافظت از کشتی : این بازی در سبک اکشن می باشد و شما باید از کشتی مراقبت کنید که دشمنان شما می خواهند ان را نابود کنند اما شما نباید این هدف دشمنانتان را محقق کنید و باید از تجهیزاتی که دارید در مقابل ان ها ایستادگی کنید و کشتی را سلامت به جزیره برسانید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود بعد از لود شدن کامل بازی بر روی play کلیک کنید تا سلاح و تجهیزات خود را انتخاب کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیک سمت چپ ماوس شلیک کنید و با استفاده از دکمه «z» می توانید نارنجک پرتاب کنید با استفاده از دکمه «x» می توانید مین گذازی کنید و با استفاده از «c» می توانید تور پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین پارک کردن هواپیما

  توضیحات بازی آنلاین پارک کردن هواپیما: در این بازی شما باید هواپیماهایی که بر روی باند فرودگاه فرود می آیند را در جای مخصوص هر هواپیما پارک کنید و برای بلند شدن هواپیما نیز هواپیما را برروی باند پرواز هدایت کنید. با کلیدهای جهت نمای کیبورد و ماوس بازی کنید.

 • بازی بسکتبال آنلاین

  توضیحات بازی بسکتبال آنلاین: این بازی دارای مراحل زیادی است. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود بعد از لود این بازی آنلاین روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: توسط چپ کلیک ماوس توپ را پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین کشتن زامبی

  توضیحات بازی آنلاین کشتن زامبی: در این بازی جذاب در نقش فردی که در پشت بام خانه ای است هستید و شما باید زامبی ها را از بین ببرید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود بعد از لود این بازی آنلاین روی play کلیک کنید سپس روی continue کلیک کنید و در صفحه بعد با انتخاب گزینه Play بازی را شروع کنید. دستورالعمل بازی: با کلیک چپ تیر ها را پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین کلانتر شگفت انگیز

  توضیحات بازی آنلاین کلانتر شگفت انگیز: بازی آنلاین کلانتر متحیر کننده از سری بازی های جدید و پرطرفدار که در این بازی هیجان انگیز باتوجه به جهت فلش باید کلانتر را با کلیک چپ پرتاب کنید.این بازی مهیج را حتما امتحان کنید. این بازی دارای مراحل زیادی است و مرحله به مرحله سخت تر می شود و اجزا بازی در هر مرحله تغییر می​کند. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس از لود شدن روی دکمه play کلیک کرده تا وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: توسط چپ کلیک ماوس، کلانتر را پرتاب کنید.همچنین توسط کلید «اسپیس» نیز می توانید پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین تیراندازی به دشمنان

  توضیحات بازی آنلاین تیراندازی به دشمنان: در این بازی آنلاین تیراندازی باید به سمت دشمنان نشانه رفته و آنها را از بین ببرید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس از لود شدن روی دکمه play game کلیک کرده تا وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: توسط چپ کلیک ماوس نشانه گیری کنید و تیر را شلیک کنید.با کلید «Q» سلاح هایتان را می توانید عوض کنید.