• بازی آنلاین آسانسور

  توضیحات بازی آنلاین آسانسور: در این بازی فلش شما باید به کارمندی که از آسانسور می​ترسد کمک کنید تا از طریق پله ها به سمت دفتر کار خود برود.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین موتورسواری مهارتی

  توضیحات بازی آنلاین موتورسواری مهارتی: در این بازی سرعتی، مهارت خود را در موتورسواری امتحان کنید و از موانع سخت و دشوار عبور کنید تا به مراحل بالاتر راه پیدا کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کنید تا وارد این بازی موتور سواری شوید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نمای کیبورد حرکت و توسط کلید اسپیس پرش کنید.

 • بازی آنلاین موتورسواری بایک

  توضیحات بازی آنلاین موتورسواری بایک: در این بازی سرعتی باید موتورسوار بایک کمک کنید تا مراحل بازی رو یکی یکی پشت سر بگذاره.این موتورسوار قصد داره در هوا و در مسیرهایی که مشخص شده موتورسواری کنه و امتیازات رو بدست بیاره.بازی نیز دارای چندین مرحله جذاب میباشداین بازی موتورسواری رو حتمآ امتحان کنید نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نمای کیبورد حرکت و با کلید «اسپیس» پرش کنید.

 • بازی آنلاین خلق تصاویر

  توضیحات بازی آنلاین خلق تصاویر: در این بازی فکری جالب با استفاده از نقاط قرمز رنگ و خطوط اشکال جالب خلق کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی start کلیک کنید. با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین بن تن دونده

  توضیحات بازی آنلاین بن تن دونده: «بن تن دونده» یکی از بازی های زیبا و سرگرم کننده جدید بن تن هست. در این بازی شما در شخصیت «بن تن» هستید که باید مراحل متنوع و متفاوتی را پشت سر بگذارید و امتیاز کسب کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کرده و بعد روی Go کلیک کنید و از بازی لذت ببرید. دستورالعمل بازی: با کلید های جهت نما چپ و راست کیبورد حرکت کنید و با کلید space از روی موانع بپرید.

 • بازی آنلاین موتورسواری

  توضیحات بازی آنلاین موتورسواری: بازی آنلاین مسابقات موتورسواری که با دیگر موتورسوارها باید مسابقه دهید و مراحل را پشت سر بگذارید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نمای کیبورد رایانه موتورسیکلت را حرکت دهید.

 • بازی آنلاین اکشن تصمیم

  توضیحات بازی آنلاین اکشن تصمیم: زامبی های یک شهر مردم را گرفته اند و آن ها را به زامبی تبدیل کرده اند و تنها تعداد محدودی از مردم شهر هنوز سالم مانده اند.شما و بقیه افرادی که هنوز سالم هستید تصمیم گرفته اید که شهر را پاکسازی کنید و هرچی زامبی است را بکشید و دوباره شهر را بسازید منطقه به منطقه باید پیشروی کنید و زامبی ها را از بین ببرید بازی گرافیک جذاب و حجم بالایی دارد و اجرا شدن بازی کمی زمان می برد.این بازی یک بازی معمایی است و فقط اگر فکر و اعصاب فراوان دارید این بازی را انجام دهید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و بعد از لود شدن بازی بر روی CONTINUE کلیک چپ کنید، بعد برای شما صفحه ای باز می شود در آنجا روی PLAY کلیک چپ کنید، بعد از آن برای شما صفحه دیگری باز می شود در این صفحه یا روی Local slot 1 یا روی Local slot 2 و یا روی Local slot 3 کلیک چپ کنید، بعد از این صفحه، صفحه آخر باز می شود که سه گزینه یعنی ساده، متوسط و سخت، در آن است و شما باید یکی از این سه گزینه را انتخاب کنید.بعد از انتخاب یکی از این سه گزینه وارد بازی می شوید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نمای کیبرد حرکت کنید و با استفاده از چپ کلیک موس تیر بزنید و یا چیزی را انتخاب کنید، در ضمن به پیام هایی که بهتان می رسد هم توجه کنید تا این بازی را راحت تر ادامه دهید.

 • بازی آنلاین فرار

  توضیحات بازی آنلاین فرار: در این بازی باید با آخرین توان بدوید و از پستی و بلندی ها عبور کنید.افرادی به دنبال شما هستند که باید خود را از آنها دور نگه دارید و از آنها فرار کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس گزینه start را بزنید تا وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد حرکت کنید و با کلید «space» بپرید.

 • بازی آنلاین گروه نینجا

  توضیحات بازی آنلاین گروه نینجا: در این بازی شما در یک ماموریت به صورت مرحله ای ماموریت انجام می دهید و نینجاهای مقابل خود را از بین ببرید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس گزینه go و start را بزنید تا وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نمای کیبورد حرکت کنید و با کلیدهای Z و C ضربه بزنید.

 • بازی آنلاین محافظت از پایگاه

  توضیحات بازی آنلاین محافظت از پایگاه: بازی «محافظت از پایگاه» یک بازی هیجان انگیز و اکشن است. شما در این بازی باید با امکاناتی که در اختیار دارید از یک پایگاه حفاظت کنید. پس از طی هر مرحله شما می توانید با پول هایی که بدست می آورید تجهیزات جدید بخرید. نحوه ورود به بازی : صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با کلیک چپ ماوس هواپیماها را نابود کنید.

 • بازی آنلاین هاکی روی میز

  توضیحات بازی آنلاین هاکی روی میز: این بازی از سری مسابقات جهانی هاکی روی میز است که باید یک کشور را انتخاب کرده و با بقیه کشورها به رقابت بپردازید.دقت مهمترین چیز برای پیروزی مقابل حریفانتان است و همچنین سرعت بالا در کنار دقت این بازی را بسیار جذاب و هیجانی کرده است. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس با کلیک کردن بر روی start وارد این بازی جذاب شوید. دستورالعمل بازی: با استفاده از ماوس توپ را هدایت کنید.

 • بازی آنلاین موتورسواری رکوردی

  توضیحات بازی آنلاین موتورسواری رکوردی: موتور رو از موانع سخت عبور داده و ببینید در پایان چه امتیازی را بدست می آورید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس بر روی فلش جهت راست پایین صفحه کلیک کنید تا وارد محیط بازی شوید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد موتورسیکلت را کنترل کنید.

 • بازی آنلاین رساندن حلزون

  توضیحات بازی: این بازی یک بازی فکری و مهیج است که شما باید در آن حلزون را به مقصد مشخص برسانید و از موانع و خطرات رد کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و بعد از لود این بازی آنلاین روی play کلیک کنید و بعد مرحله را انتخاب کنیددستورالعمل بازی: با کلیک چپ ماوس بازی کنید

 • بازی آنلاین پرتاب همرنگ ها

  توضیحات بازی: در این بازی گلوله های همرنگ را به سمت هم پرتاب کنید تا جایی که گلوله ای در صفحه باقی نماند و در اینصورت به مرحله بعدی می​روید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود وقتی بازی لود شد بروی START کلیک کنید و از بازی لذت ببرید . دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیک چپ ماوس گلوله ها را پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین کنترل موتورسیکلت

  توضیحات بازی: ورژن جدید این بازی کنترل موتور را هم اکنون می توانید بازی کنید در این بازی شما هدایت موتوری را در دست دارید و باید از موانع بسیار دشوار عبور کنید هر مرحله که جلو تر می روید بازی سخت تر می شود و شما را مدتی سرگرم می کند. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود بعد از لود شدن بازی بر روی stat game کلیک کنید تا وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد رایانه موتور را کنترل و به حرکت در بیاورید.