• بازی آنلاین سوپر ماریو دوچرخه سوار

  سوپر ماریو، شخصیت محبوب دوران کودکی خیلی از ما است. اینبار ماریو رو به دو چرخه سواری آورده و از شما می خواهد که به او کمک کنید.از کلیدهای جهت دار بالا و پایین صفحه کلید استفاده کنید.

 • بازی آنلاین مرد عنکبوتی موتورسوار

  در این بازی مرد عنکبوتی روی یک موتور پرشی هست که شما باید با جمع آوری کردن ماسک های اسپایدرمن بتوانید امتیاز بیشتری به دست بیارید. این بازی به صورت مرحله ای است و برای رد کردن هر مرحله باید به خط پایانی برسید. دستورالعمل: کنترل بازی با کلیدهای بالا و پایین انجام می شود.

 • بازی آنلاین جستجوی جواهرات

  یک بازی لگویی پرطرفدار که باید با جابه‌جا کردن نگین ها ردیف های سه تایی درست کنید و با حذفشان صفحه پشتش را زرد کنی. آنقدر تکرار کنید که خانه ای زرد نشده در صفحه باقی نماند و به مرحله بعد صعود کنید. بازی با ماوس انجام می گیرد.

 • بازی آنلاین 2048

  یک جدول 4×4 که از گوشه های مختلف آن توان های مختلفی از 2 ظاهر می شود شما هم باید اعداد مشابه را به هم وصل کنید تا به 2048 یعنی توان 11 عدد 2 برسید.این بازی در افزایش تمرکز شما نقش دارد.با چهار کلید ↑ و ↓ و → و ← رایانه ، اعداد برابر را به سمت هم بکشید و اعداد بزرگتر درست کنید. وقتی به شماره 2048 رسیدید، برنده شده‌اید.

 • بازی آنلاین موتور سواری در جنگل

  بازی آنلاین موتور سواری در جنگل که از مسیرهای صعب العبور باید این موتورسوار را عبور دهید.این بازی سرعتی دارای چندین مرحله جذاب می باشد که می توانید مهارت خود را در موتورسواری امتحان کنید. نحوه ورود به بازی: بعد از اینکه بازی کامل لود بروی گزینه new game کلیک کنید و با مشاهده راهنمای بازی و فشردن گزینه play ،وارد بازی شوید. توسط کلیدهای جهت نمای کیبرد موتور را کنترل و حرکت دهید.

 • بازی آنلاین فکری بره ناقلا

  به شان و تیمی و شرلی در بازی بره های ناقلا کمک کنید تا با کمک یکدیگر به سلامت به طویله برسند. از توانایی های منحصر به فرد هریک از گوسفندان کمک بگیرید تا به راحتی از موانع سر راه عبور کنید. راهنما : Space: پرش و کلیدهای جهت: حرکت.

 • بازی آنلاین رالی

  یک بازی مسابقه ای رالی بسیار جذاب «Drift Runners» برای علاقه مندان به این نوع بازی ها که مطمئناً حس رقابت را در شما زنده خواهد کرد.این بازی با دکمه های جهت کنترل می شود و پس از پایان هر مرحله مقدار امتیاز کسب شده تان را می توانید صرف خرید و تجهیز کردن خودروتان در قسمت SHOP کنید.این بازی مرحله ایست که مراحل بالاتر فعلاً قفل و بسته می باشد که پس از اینکه امتیاز لازم برای رفتن به مراحل بعدی را پیدا کردید بازی ها برایتان باز خواهد شد.هنگام لود شدن بازی صبور باشید و بر روی Play Game های تبلیغاتی ظاهر شده بر مرکز صفحه نمایش بازی کلیک نکنید و تنها بر روی Play Game موجود در گوشه سمت راست پایین که در حال پر شدن است، کلیک کنید.

 • بازی آنلاین پارکینگ شلوغ

  ماشین ها را طوری جابه جا کنید که ماشین قرمز از پارکینگ خارج شود و مراحل را رد کنید. برای شروع روی «jugar» کلیک کنید.بازی با موس است.

 • بازی آنلاین دالان گوی ها

  بازی بسیار سرگرم کننده دالان گوی ها، شما نباید اجازه دهید که گوی ها به مرکز صفحه برسند، با کنار هم قرار دادن توپ​های همرنگ ، آنها را از صفحه بازی حذف کنید.

 • بازی آنلاین فکری لگو

  یک بازی فکری لگویی در قالبی متفاوت با سایر بازی های لگویی که تا بحال انجام داده اید.با ارسال درست لگو ها در کنار همرنگ هایش تعدادشان را به 3 یا بیشتر برسانید و حذفشان کنید.بازی مرحله ای است و با ماوس انجام می گیرد.

 • بازی آنلاین پرندگان خشمگین

  حتما نام بازی محبوب «Angry Birds» یا پرندگان خشمگین را شنیده اید یا حتی آندسته از دوستانی که طرفدار بازی های کامپیوتری هستند از این بازی مهیج لذت کافی برده اند. بطور کلی دیگر کمتر کاربر و گیمری پیدا می‌شود که نسخه‌ای از این بازی را بر روی تلفن همراه و یا بر روی رایانه خود نصب و لذت آنرا تجربه نکرده باشد.

 • بازی آنلاین «کندی کراش»

  کندی کراش (Candy Crush) یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین بازی های گجت های اندرویدی و «iOS» که نسخه فلش و آنلاین آن برای شما فراهم گردیده که امیدواریم از آن لذت ببرید.با حرکت دادن آبنبات ها، همرنگ ها و هم شکل ها را در کنار هم در ردیف های 3 تایی یا بیشتر قرار دهید تا خنثی شوند و آبنبات های بعدی جایگزین شود و بدین ترتیب امتیاز جمع کنید.

 • بازی آنلاین هواپیمای جنگی

  یک بازی زیبا با گرافیک بالا،بازی «هواپیمای جنگی». با استفاده از کلیدهای عقب، جلو، بالا و پایین کیبورد، هواپیما را کنترل کنید و با استفاده از «space» تیراندازی کنید.

 • بازی آنلاین مورچه کش

  با روزنامه، مورچه هایی که می خواهند خوراکی شما را ببرند را از بین ببرید، به تعداد مورچه هایی که نابود می کنید امتیاز خواهید گرفت. در صورت تمایل بالاترین رکورد به جا گذاشته از خود را در نظرات اعلام کنید تا توانایی خود را با دیگران به محک بکشید. بازی با ماوس انجام می گیرد.