• بازی آنلاین سوپر رالی

  توضیحات بازی آنلاین سوپر رالی: در این بازی با دیگر ماشین ها باید مسابقه ای هیجان انگیز برگذار کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس play بزنید و وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی : توسط کلیدهای مکان نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی ماشینی هیجان انگیز

  توضیحات بازی ماشینی سرعتی و هیجان انگیز: در این بازی سرعتی توسط ماشینی که در اختیار دارید باید با دیگر ماشین سوارها مسابقه دهید و ببینید کدام یک زودتر به خط پایان میرسد و در پایان نیز رکوردی که بدست آوردید رو ثبت کنید.این بازی دارای گرافیک خوبی میباشد و به صورت سه بعدیست.این بازی مسابقه ای و سرعتی هیجان انگیز رو حتمآ امتحان کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس play بزنید و وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نما ماشین رو کنترل و حرکت دهید.

 • بازی آنلاین بدمینتون

  توضیحات بازی آنلاین بدمینتون: بدمینتون یکی از ورزش هایی است که علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده و از ورزش هایی بسیار سرگرم کننده و علاقمند در بین مردم جهان است. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس start را بزنید و وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: با ماوس بازی کنید. نباید توپ به زمین بیافتد.

 • بازی آنلاین اسکیت سوار دیوانه

  توضیحات بازی: در این بازی شما نقش یک اسکیت سوار را بازی می کنید که باید از موانع مختلف عبور کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود پس از لود شدن بازی بر روی play کلیک کرده و سپس دوباره بر روی play کلیک کرده و بعد بر روی فلش سمت راست پایین کلیک کرده و این بار بر روی مرحله مورد نظر کلیک کرده و در اخر «اسکیت برد» خود را انتخاب کنید و بر روی استارت کلیک کرده و وارد بازی شوید. دستورالعمل بازی: با کلیدهای جهت نمای کیبورد حرکت و با کلید «space» حرکات نمایشی انجام دهید.

 • بازی آنلاین حذف جوجه ها

  توضیحات بازی آنلاین حذف جوجه ها: در این بازی فکری باید جوجه های همرنگ رو در یک ردیف 3 تایی بچینید و حذف کنید تا امتیاز بگیرید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی play کلیک کنید دستورالعمل بازی: توسط کلیک چپ ماوس حذف کنید.

 • بازی آنلاین رانندگی رکوردی

  توضیحات بازی آنلاین رانندگی رکوردی: بازی رکوردی رانندگی در شهر که نباید به موانع برخورد کنید و امتیازات رو هم در سر راه بگیرید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی play کلیک کنید دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نما ماشین رو حرکت و کنترل کنید.

 • بازی آنلاین American Racing 2

  توضیحات بازی آنلاین American Racing 2: ورژن شماره 2 بازی مسابقات ماشین سواری در آمریکا. با ماشین های دیگه مسابقه بدید .امکانات این بازی نسبت به ورژن قبلی بازی ماشین سواری رکوردی افزایش یافته است. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی play game کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نما ماشین را کنترل کنید.

 • بازی آنلاین یافتن کلمات

  توضیحات بازی آنلاین یافتن کلمات: کلمات مشخص شده رو باید از لیست حرف ها پیدا کرده و در قالب یک خط افقی یا عمودی حذف کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی play کلیک کنید سپس با ماوس حروف را به هم وصل کنید.

 • بازی آنلاین ماشینی رکوردی

  توضیحات بازی آنلاین ماشینی رکوردی:در این بازی صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی continue کلیک کنید. با استفاده از کلیدهای جهت نمای کیبورد، ماشین را کنترل کنید.

 • بازی آنلاین فوتبال سه بعدی

  توضیحات بازی آنلاین فوتبال سه بعدی: در این بازی با تیمی که انتخاب کردید به مصاف تیم های دیگر بروید. در صورت اول شدن با دوم شدن در جدول می توانید به مرحله بعدی صعود کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی Play کلیک کرده و یک تیم کشوری انتخاب کنید و در اخر روی Continue کلیک کنید. دستورالعمل بازی: با استفاده از کلید های جهت نمای کیبورد حرکت کنید. با X یا N پاس و با C یا M شوت کنید.

 • بازی آنلاین شوت کردن

  توضیحات بازی آنلاین شوت کردن: در این بازی آنلاین رکوردی باید توپ سیاه رنگ رو به سمت توپ قرمز پرتاب کنید تا توسط توپ قرمر امتیاز بگیرید و همچنین با برخورد به ستاره ها امتیاز بیشتری جمع کنید. نحوه ورود به بازی : صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی play کلیک کنید دستورالعمل بازی : با استفاده از چپ کلیک ماوس پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین جنگ سخت

  توضیحات بازی آنلاین جنگ سخت: شما در این بازی ابتدا دو نوع سلاح دارین که یک نوع به صورت تکی و دومی Shotgun هست و یک سلاح سرد هم در اختیار دارید که بر روی لباس ربات تجهیز شده است. 15 نوع اسلحه در این بازی وجود دارد که شما طی هر مرحله با گرفتن Gold (طلا) می توانید این اسلحه ها را خریداری کنید که هر کدام از این اسلحه ها قیمت و قدرت متفاوتی دارند. نحوه ورود به بازی : صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی Skip کلیک کنید سپس روی New Game کلیک کنین.بعد روی Lets Go کلیک کرده و از بازی لذت ببرید. دستورالعمل بازی : با استفاده از کلید های جهت نما حرکت و از «J» ،«K» ،«L» ضربه بزنید.

 • بازی آنلاین فکری

  توضیحات بازی آنلاین فکری: با استفاده از قدرت برندگی که دارید سعی کنید که اشکال قرمز رنگ را از مرحله خارج کنید مواظب اشکال سبز رنگ باشید که از بین نروند.با ماوس بازی کنید.