• سال نو چینی از دریچه دوربین

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: سال نو قمری چینی از روز جمعه 10 فوریه آغاز شد. امسال براساس تقویم چینی سال مار است. ستاره شناسان هشدار داده اند که در این سال جدید حوادث بسیاری رخ خواهند داد. گزارشی تصویری از سال نو چینی. 22 بهمن 91 . منابع: Reuters, Ap, AFP.

 • گزیده عکس هایی از جهان

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین:عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس روز جهان در 24 ساعت گذشته. 20 بهمن 91. منابع: BBC.

 • 10 عکس از حیات وحش

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ ازسلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود.نگاهی به 10 عکس برتر حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. هشتم بهمن 91 . منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic.

 • سفر با نشنال جئوگرافیک

  عکاس: National Geographic

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع از حیات وحش ، محیط زیست ، اقوام گوناگون ، کشورهای جهان و غیره از سلیقه ویژه ای برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. در این گزارش، 10 عکس از مناطق مختلف جهان ارائه می شود.عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح و تفسیر زیادی ندارند. سفر با نشنال جئوگرافیک. 18 بهمن 91 .منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic .

 • دور دنیا به روایت تصویر

  عکاس: BBC

  جام جم آنلاین:عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس روز جهان در 24 ساعت گذشته. 18 بهمن 91. منبع: BBC.