• 10 عکس از مردم دنیا

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس از مردم دنیا از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند. 25 مرداد 94. منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic.گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 عکس از حیات وحش

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس تماشایی حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. 25 مرداد 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

 • گزارش تصویری

  حیوانات علاقمند به عکاسی + عکس

  حیوانات از سوژه های مورد علاقه عکاسان خواه حرفه ای خواه آماتور هستند. به اندازه ای از حیوانات عکس گرفته شده است که کم کم آنها هم به هنر عکاسی علاقه پیدا کرده و دوربین کنجکاوی آنها را بر انگیخته است.

 • حیات وحش در نشنال جئوگرافیک

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس تماشایی حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. 18 مرداد 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 عکس از مردم جهان

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس از مردم جهان از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند. 18 مرداد 94. منبع : منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic.گزارش: بهرام افتخاری.

 • گزارش تصویری

  صحنه نادر شکار شیرها وسط جاده + عکس

  در این گزارش تصویری که در دو روز اخیر منتشر شده و میلیون ها کاربر آن را تماشا کرده اند شاهد شکار یک کودو از سوی دو شیر نر در وسط جاده ای در آفریقای جنوبی که در برابر چشمان حیرت زده دهها توریست رخ داد، خواهیم بود.

  • خبر
 • 10 پرتره زیبا از بچه ها

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 پرتره زیبا از بچه ها را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته و فقط باید آنها را تماشا کرد. 9 تیر 94. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 عکس تماشایی و بدون شرح

  جام جم آنلاین: عکاس ها سلیقه به خرج داده و عکس هایی از سوژه های مختلفی را تهیه کرده‌اند که به احتمال زیاد مشاهده آنها برای بیننده سرگرم کننده و خالی از تفریح نخواهد بود . عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.10عکس تماشایی و بدون شرح. 9 تیر 94. منبع: دیلی پیکز. گزارش: بهرام افتخاری.