• عکس های جذاب از حیات وحش

  جام جم آنلاین: حیوانات همواره از سوژه های مورد علاقه عکاسان بوده اند حتی اگر عکاس حرفه ای حیات وحش نباشند. عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. نگاهی به 10 عکس جذاب از حیات وحش. 18 اردیبهشت 95. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

 • 10 پرتره دیدنی از کودکان

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 پرتره دیدنی و جذاب از کودکان را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته و فقط باید آنها را تماشا کرد. 18 اردیبهشت 95. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 عکس زیبا از گل ها

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس زیبا از گل ها را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای زیبا و گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته تا لذت تماشای آنها دوچندان شود. 4 اردیبهشت 95 . منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • عکس های تماشایی از جانوران

  جام جم آنلاین: حیوانات همواره از سوژه های مورد علاقه عکاسان بوده اند حتی اگر عکاس حرفه ای حیات وحش نباشند. عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. نگاهی به 10 عکس تماشایی از جانوران. 4 اردیبهشت 95. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

 • عکس های تماشایی از پرندگان

  جام جم آنلاین: پرندگان از جمله سوژه های جذاب برای عکاس ها هستند.عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. 10عکس تماشایی از پرندگان. 14 فروردین 95. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

 • 10 عکس از مردم دنیا

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس از مردم دنیا از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند. 14 فروردین 95. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 عکس زیبا از گل ها و شکوفه های بهاری

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس زیبا از گل ها و شکوفه های بهاری را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای زیبا و گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته تا لذت تماشای آنها دوچندان شود. 14 اسفند 94 . منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • عکس های تماشایی از حیات وحش

  جام جم آنلاین: حیوانات همواره از سوژه های مورد علاقه عکاسان بوده اند حتی اگر عکاس حرفه ای حیات وحش نباشند. عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. نگاهی به 10 عکس تماشایی از حیات وحش. 14 اسفند 94. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

 • عکس های فتوشاپی دیدنی از حیوانات

  جام جم آنلاین: استادان فن مونتاژ عکس با تلفیق و فتو شاپ تصاویر حیوانات هم خودشان را سرگرم کردند و هم موجب سرگرمی کاربران شدند. نتیجه کار آنها در برخی موارد ترسناک و در موارد دیگر دوست داشتنی است. 5 اسفند 94. منبع لومتن. گزارش: بهرام افتخاری.

 • بازگشت کوآگاها به آفریقای جنوبی

  جام جم آنلاین: کوآگا (quagga ) زیر گونه جنوبی منقرض شده گورخر دشتی است که در جنوبی ترین بخش آفریقای جنوبی زندگی می کرد. کوآگا کاملا مشابه گورخر دشتی بود اما فقط سر و گردن و شانه هایش راه راه بوده و قسمت های عقب بدن حیوان به رنگ قهوه ای بسیار کمرنگ بود. این حیوان به دلیل کشتارش از سوی مهاجران بوئر برای استفاده از گوشت و پوستش در اواخر قرن نوزدهم نسلش به کلی منقرض گردید. از حدود 30 سال پیش دانشمندان به کمک دی ان ای این حیوان که مشابه گورخر بود موفق شدند در طول پرورش 5 نسل از این زیرگونه سرانجام نسل منقرض شده آن را احیا کنند. اکنون ، کوآگاها دوباره به دشت های آفریقای جنوبی بازگشته اند. تفاوت آنها با گورخرهایی که از طریق تولید مثل جنسی با اسب یا الاغ متولد می شوند این است که آنها قادر به تولید مثل نبوده اما کوآگاهای النسبرگ در دره ریئبک در دامنه کوه های کیپ غربی در 90 کیلومتری شهر کیپ تاون زاد و ولد می کنند. 30 بهمن 94. منبع: AFP/Archives RODGER BOSCH . گزارش بهرام افتخاری.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  10 عکس برتر ورلد پرس فتو

  در این گزارش تصویری 10 عکس برتر از بخش های مختلف ورلد پرس فتو را انتخاب کرده ایم. ورلد پرس فتو معتبرترین جایزه فتوژورنالیسم روز پنجشنبه 18 فوریه ( 29 بهمن) برندگان جوایز 7 بخش این مسابقه بسیار معتبر رسانه ای را اعلام کرد.

  • خبر
 • اختصاصی جام جم آنلاین

  بهترین عکس فتوژورنالیسم سال

  ورلد پرس فتو معتبرترین جایزه فتوژورنالیسم به وارن ریچاردسون فتوژورنالیست استرالیایی تعلق گرفت. برگزارکنندگان مسابقه ورلد پرس فتو روز پنجشنبه 18 فوریه ( 29 بهمن) اعلام کردند که عکسی تحت عنوان« امید به یک زندگی جدید » را به عنوان بهترین عکس این مسابقه بسیار معتبر رسانه ای انتخاب کرده اند.

 • دور دنیا به روایت تصویر

  جام جم آنلاین: فرصت طلبی و سلیقه در انتخاب سوژه توسط عکاس و در عین حال حضور او در زمان و مکان مناسب دلیل اصلی جذابیت عکس است. نگاهی به 10 عکس تماشایی از دور دنیا که نیازی به توضیح ندارند. 24 بهمن 94. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

 • عکس های دیدنی از پرندگان

  جام جم آنلاین: حیوانات همواره از سوژه های مورد علاقه عکاسان بوده اند حتی اگر عکاس حرفه ای حیات وحش نباشند. پرندگان از جمله سوژه های جذاب برای عکاس ها هستند.عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. 10عکس تماشایی از پرندگان. 24 بهمن 94. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

 • 10 عکس از مردم دنیا

  جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس از مردم دنیا از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند. 16 بهمن 94. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.