• جهت برگزاری عزاداری حسینی

  بازار تهران از فردا تعطیل می‌شود

  بازار بزرگ تهران از فردا (سه‌شنبه) تا یکشنبه هفته آینده به مناسبت برگزاری مراسم عزاداری حسینی تعطیل می‌شود و به گفته رییس اتاق اصناف ایران، هیچ کمبود و مشکلی در بازار ایجاد نخواهد شد.

 • تاریخی‌ترین تکیه‌های عزاداری سیدالشهدا در ایران

  تکیه‌گاه‌هایی برای عشق

  سال 61 هجری، نیمه روز دهم محرم نقطه عطفی بود در تاریخ تشیع. پس از دو روز جنگ طاقت فرسا و نابرابر، فرزند پیامبر به همراه یارانش ناجوانمردانه به خاک فتنه و توطئه درافتادند تا پرچم اسلام برافراشته باقی بماند. هر چند پس از این فاجعه، بنی‌امیه نهایت تلاش خود را بر محو نام شیعیان و برحقی خاندان فاطمه(ع) به کار گرفتند، اما آنچه این حکومتگران از آن غافل بودند، آن بود که‌اندیشه عدالتخواهی که براساس تعلیمات پیامبر در دل و جان شیعیان ریشه گرفته بود، از میان رفتنی نبود.

 • فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد

  کشف بیش از ۲ تن تریاک در سراوان / دستگیری سه سوداگر مرگ

  فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲ تن و ۲۱۵ کیلو گرم تریاک کشف و ۳دستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در جریان عملیاتی پلیسی درسراوان خبر داد.

 • هشدار مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران؛

  وضعیت سدهای ایران بحرانی است

  مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: درحال حاضر وضعیت سدهای ایران بحرانی است و باید دعا کرد که بارندگی خوبی در فصل پاییز داشته باشیم تا بتوانیم این وضعیت را سروسامان دهیم.

 • رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش تهران اعلام کرد

  جزئیات تغییر نام مدرسه معین

  رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران توضیحاتی درباره تغییر تابلوی مدرسه «معین» و نحوه ادامه فعالیتش در سال تحصیلی جدید ارائه کرد.

 • رئیس مرکز کنترل و ترافیک پلیس راهور:

  6 محور در کشور مسدود است

  رئیس مرکز کنترل و ترافیک پلیس راهور با اعلام محورهای مسدود در کشور، از ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-کرج خبر داد.