• پتروشيمي تبريز 36 ميليون دلار محصولات پليمري به خارج صادر کرد

  مدیر عامل پتروشیمی تبریز گفت: از ابتدای امسال تاکنون 28 هزارتن انواع محصولات پلیمری به کشورهای خارجی صادر شده است. به گزارش روابط عمومی پتروشیمی تبریز، علیرضا صدری امروز افزود:این میزان محصولات به 30کشور جهان صادر شده است که کشور ترکیه با 12هزار تن واردات عمده ترین مشتری محصولات این مجتمع به شمار می رود.

 • سرانه هزينه هر دانش‌آموز در مدارس دولتي استان آذربايجان شرقي‌10 ميليون ريال

  استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اصلاح نشدن ساختار مدیریتی، بهره‌وری در نظام آموزش و پرورش را پایین آورده است. به گزارش ایسنا، محمد معمارزاده، در همایش ملی بهره‌وری در آموزش و پرورش در تبریز، افزود: در این ارتباط باید اختیارات بیشتری به استان‌ها از طریق مرکز داده شود تا موضوع بهره‌وری در نظام تعلیم و تربیت رو به رشد نهد.

 • پايان هفتمين دوره‌ مسابقات شمشيربازي جام‌جهاني- يزد

  مسابقات شمشیربازی جام جهانی یزد با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش ایسنا، مسابقات جام جهانی شمشیربازی کلاس A که در یزد به مدت سه روز در ورزشگاه اصلی این شهر برگزار شد که در قسمت بانوان نود و دو شمشیرباز از دوازده استان داخلی و چهار کشور خارجی حضور داشتند که در پایان در اسلحه‌ی "اپه المیرا خداوردی‌ها" قهرمان شد. حمیده زاده‌علی در جای دوم ایستاد، زهره صبرزاده و پولادیان از ارمنستان مشترکا سوم شدند.

 • آمادگي استان خوزستان جهت پذيرش مهمانان نوروزي و کاروان‌هاي راهيان نور

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان گفت: بسیاری مشکلات جامعه امروز با حضور وقف حل خواهد شد و این امر شامل موضوعات فرهنگی و دینی و همچنین در زمینه‌های اقتصادی و معیشتی خانواده‌های آسیب‌پذیر است.

 • رييس سازمان بازرگاني گيلان:

  امسال مشکل کمبود ميوه نداريم

  رییس سازمان بازرگانی گیلان گفت: در 40 نقطه مشخص استان، 17 نمایشگاه واحدهای صنفی برای عرضه کالاهای مورد نیاز مردم دایر است.

 • عملکرد شهرداري مشهد در مسير چشم‌انداز قرار نگرفته است

  خزانه‌دار شورای شهر مشهد با انتقاد از عملکرد شهرداری گفت: عملکرد شهرداری در مسیر چشم‌انداز قرار نگرفته است. به گزارش ایسنا، دکتر غلامرضا خواجی امروز در نطق پیش از دستور خود در سی و دومین جلسه علنی سومین دوره شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: باید بررسی شود که چقدر با چشم‌انداز فاصله داریم و برنامه‌ها چه میزان در جهت چشم‌انداز صورت می‌گیرد.

 • بيش از 2 ميليارد ريال درآمد حاصل از موقوفات استان چهار محال و بختياري

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: موقوفات این استان امسال دو میلیارد و 190 میلیون ریال درآمد داشته‌اند. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین شیری، افزود: هم اکنون 120 موقوفه با یک‌هزار و 200 رقبه در استان وجود دارد.

 • مسجد سليمان به هتل نياز دارد

  مدیر میراث فرهنگی مسجدسلیمان گفت: به دلیل کمبود جا و حجم زیاد مهمانان نوروزی، مسجد سلیمان به هتل نیاز دارد. محمد زراسوندی علی‌پور در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: ما انتظار داریم با توجه به نیاز مسجدسلیمان مسؤولان امر و شرکت گردشگری ایرانگردی و جهانگردی در مسجدسلیمان اقدام به احداث هتل کنند تا بتوان پاسخگوی نیازهای مهمانان این شهرستان بود.

 • 9 پايگاه اطلاع‌رساني براي ايام نوروز در خراسان رضوي مي‌شود

  رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: در استان 9 پایگاه اطلاع رسانی در ایام نوروز دایر خواهد شد که 3 واحد مهم آن مستقر در پایانه ها، فرودگاه ها و راه آهن و بقیه در محورهای پر تردد استان خواهد بود.

 • 9 نمايشگاه بهاره در استان زنجان برگزار مي‌شود

  رئیس سازمان بازرگانی استان زنجان اظهار کرد: عمده‌ترین تخلف واحدهای صنفی در استان زنجان گرانفروشی و سپس عدم صدور فاکتور است. به گزارش ایسنا، رسول منصوری افزود: کم فروشی و نبود پروانه کسب، رتبه‌های بعدی تخلف واحدهای صنفی در استان را به خود اختصاص می‌دهد.

 • خوزستان دومين استان مصرف کننده نقدينگي در کشور

  رییس روابط عمومی بانک ملی خوزستان گفت: خوزستان دومین استان از نظر بالا بودن مصرف نقدینگی در سطح کشور است. محمد حسین آرویش توضیح داد: زیاد بودن مصرف نقدینگی در خوزستان به علت وجود صنایع نفت، پتروشیمی، حفاری، کشتیرانی، کاغذسازی، صنایع نیشکر و صنایع متعدد وابسته به بخش کشاورزی و در نتیجه زیاد بودن تعداد حقوق بگیران این شرکتها و دستگاههای اجرایی است.