• خريد بيش ‌از 200 تن گوشت قرمز براي خراسان رضوي

  مدیر پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: برای ایام نوروز بیش از 200 تن گوشت قرمز برای استان خریداری شده است. محمد حسین ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، افزود: برای ایام نوروز بیش از چهار هزار تن گوشت مرغ در استان ذخیره شده است که قیمت هر کیلو مرغ برای فروش در ایام نوروز بالغ بر هزار و 750 تومان خواهد بود.

 • اجراي کليه طرح‌هاي پيش‌بيني شده اصفهان تا سال90

  معاون عمرانی شهرداری اصفهان گفت: در برنامه‌ دو سال آینده شهرداری اصفهان، احداث 12 تقاطع غیرهمسطح در رینگ دوم ترافیک شهر اصفهان پیش‌بینی شده است که از بحث‌های مهم توسعه عمرانی این طرح ارتباط بین رینگ دوم و سوم ترافیکی است.

 • توزيع گوشت مرغ به صورت روزانه در آذربايجان‌شرقي

  مدیرکل پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی از توزیع گوشت مرغ به صورت برنامه‌ریزی شده و به روز، در تمامی فروشگاه‌های عرضه این محصول در سطح استان خبر داد. به گزارش ایسنا، رضا خدایی افزود: این برنامه جهت کنترل بازار و جلوگیری از افزایش تصنعی قیمت مرغ در روزهای آتی، به خصوص در ایام تعطیلات عید نوروز سال 1387، ادامه خواهد داشت.

 • سال آينده احداث مي‌شود

  بلندترين سد قوسي جهان در گرمسار

  با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و فرمانداران گرمسار و فیروزکوه، تونل انحراف آب و فراز بند سد "نمرود" به بهره‌برداری رسید. به گزارش ایسنا، طول این تونل ‌740 متر مربع است که با قطر ‌5/3 متر مربع و ارتفاع ‌21 متر و با حجم ‌237 هزار متر مکعب خاک ریزی و با هزینه‌ ‌20 میلیارد تومانی احداث شده است.

 • معرفي آثار برتر مهدويت در همايش عاشورا و انتظار

  همایش یک روزه عاشورا و انتظار از سلسله همایش‌های جشنواره بین‌المللی آخرین منجی با حضور معاون وزیر اشاد و با معرفی آثار برتر در رشته‌های مختلف علمی، فرهنگی و هنری توسط کانون سبز انتظار دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برگزار شد.

 • اجراي طرح بسيج سلامت نوروزي در کردستان

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان از اجرای طرح بسیح سلامت نوروزی توسط این دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز خبر داد. فرزام بیدارپور در گفت‌وگو با فارس افزود: به منظور حفظ سلامت مواد غذایی مسافران نورزوی و گردشگران، طرح بسیج سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور در استان کردستان نیز تا 15 فروردین 87 اجرا می شود.

 • باغات ميوه ايلام جوابگوي نيازهاي بازار مصرف آن نيست

  مدیرباغبانی جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: میزان باغات میوه ایلام جوابگوی نیازهای بازار مصرف آن نیست. به گزارش فارس، محمد حیدری افزود: این استان 3 هزار و 500 هکتار باغ دارد که بسیار ناچیز است. تولید محصولات باغی این استان به واسطه سطح زیر کشت ناچیز بوده و جوابگوی نیازهای بازار مصرف داخلی استان نیست.

 • فروش 3 ميليارد ريال کتاب در نمايشگاه بزرگ کتاب سمنان

  پنجمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان که با حضور ناشران ملی در مجتمع فرهنگی و ورزشی غدیر سمنان و به مدت یک هفته دایر شده بود، با فروش 3 میلیارد ریال کتاب به کار خود پایان داد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان امروز در گفت‌وگو با فارس افزود: 2 میلیارد و 100 میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه سمنان عرضه شد.

 • پيش‌بيني 4 هزار پليس براي تامين امنيت انتخابات در خراسان شمالي

  فرمانده انتظامی خراسان شمالی اعلام کرد: به منظور تامین امنیت انتخابات در این استان، 4 هزار نفر مامور انتظامی پیش بینی شده است. سید علیرضا حسینی در گفت‌وگو با فارس در بجنورد گفت: این تعداد مامور برای حضور در 610 شعبه اخذ رای در سطح خراسان شمالی ساماندهی شده‌اند.

 • طرح نظارتي ويژه نوروز 1387 در استان يزد اجرا مي‌شود

  رئیس سازمان بازرگانی استان یزد گفت: سازمان بازرگانی استان یزد هم زمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه نوروز 1387 را با بهره‌گیری از تمام امکانات و نیروها از اول اسفند 1386 تا 15 فروردین 1387 برگزار می‌‌کند.

 • مرحله اول واکسيناسيون هپاتيت B امروز در استان زنجان آغاز شد

  مرحله اول واکسیناسیون هپاتیب B برای متولدین سال 69 از امروز در استان زنجان آغاز و تا 10 روز ادامه خواهد داشت. به گزارش فارس از زنجان این طرح در سه مرحله اجرا خواهد شد که مرحله دوم این طرح از پانزده تا بیست و چهارم فروردین و مرحله سوم از 15 تا 24 مردادماه اجرا خواهد شد.