• نماينده سراب و مهربان خبر داد:

  تمديد بدهي کشاورزان به بانک‌ها تا يک سال ديگر

  در راستای حمایت از کشاورزان در جریان بحران بی‌سابقه خشکسالی با تصویب هیات دولت و ابلاغ آن به بانک کشاورزی و دیگر بانک‌های عامل، بدهی کشاورزان به بانک‌ها به مدت یک سال با حذف جرائم دیرکرد تمدید می‌شود تا بخشی از خسارات کشاورزان جبران شود.

 • با حضور وزير بهداشت

  اجراي طرح جامع بيمارستان امام‌ رضاي مشهد آغاز شد

  طرح جامع بیمارستان امام رضای مشهد با حضور وزیر بهداشت، درمان، آموزش پزشکی و جمعی از مقامات کشوری و استانی کلنگ‌زنی شد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مراسم گفت: طرح جامع بیمارستان امام رضای مشهد، فراتر از تعمیرات موردی طراحی و تامین اعتبار شد که امروز کلنگ شروع اجرای طرح بر زمین خورده شد.

 • در پلور آمل برگزار مي‌شود

  جشن ثبت ملي دماوند

  امروز پلور آمل میزبان برپایی مراسمی است که به مناسبت ثبت ملی قله دماوند برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان ثبت ملی، نخستین اثر طبیعی ایران را جشن بگیرند. قله دماوند روز 13 تیرماه ثبت ملی شده و این مراسم به صورت نمادین برگزار می‌شود.

 • سرعت عمل ماموران آتش‌نشاني، بندر خرمشهر را نجات داد

  واکنش سریع نیروهای آتش‌نشانی بندر خرمشهر از بروز فاجعه‌ای عظیم دراین بندر جلوگیری کرد. به دنبال آتش‌سوزی در نیزارهای پشت بندر خرمشهر و وزش باد شدید، آتش به داخل بندر خرمشهر منتقل شد و به سرعت توسعه پیدا کرد.

 • در الميپاد ورزشي ايرانيان

  کشتي‌گيران مازندراني در دو وزن قهرمان شدند

  کشتی‌گیران مازندرانی در وزن‌های 60 و 74 کیلوگرم از سری مسابقات المپیاد ایرانیان کشتی آزاد قهرمان شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن با پایان یافتن نخستین روز از مسابقات کشتی آزاد المیپاد ایرانیان نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات مشخص شدند.

 • در مازندران آغاز شد

  مسابقات کشوري فوتبال بانوان

  نخستین دوره مسابقات فوتبال بانوان کشور در رده سنی جوانان و نوجوانان با حضور 13 تیم از سراسر کشور پیش از ظهر امروز در مرکز تربیت معلم خواهران شهرستان بابل آغاز شد.

 • استاندار خراسان رضوي خبر داد:

  امکان فروش40 درصد زعفران خراسان در چين

  استاندار خراسان رضوی گفت: در صورتی که صادرکنندگان ایرانی بتوانند بازار زعفران چین را ساماندهی کنند، خواهند توانست زمینه فروش30 تا 40 درصد زعفران خراسان را در چین داشته باشند. به گزارش ایسنا، محمد جواد محمدی زاده با بیان اینکه هم اکنون زعفران مصرفی در بازار چین، محصولی صنعتی است که از امارات به چین ارسال می شود، از ایجاد امکان فروش بی واسطه زعفران ایران در چین خبر داد.