• عربده کش کرمانشاه دستگیر شد

  فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: شرور سابقه داری که در حافظیه با عربده کشی باعث اخلال در نظم عمومی شده بود، دستگیر شد.

 • با وحید خسروی، مربی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه

  لوازم تحریر؛ نیاز اصلی بچه‌‌های زلزله‌زده +عکس

  تلفن را که جواب می‌دهد، صدای بچه شنیده می‌شود، صدای پیرامون را هم می‌توان شنید. از این طرف خط می‌توان فضای سرد و دلگیر استان کرمانشاه را تجسم کرد؛ آوار، چادرها، باران و باد و سرما که بعد از زلزله امان مردم این منطقه را بریده.

 • مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی اعلام کرد

  آخرین وضعیت جوی و بارش ها در مناطق زلزله زده

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه سامانه بارشی که در روزهای گذشته نیمه غربی کشور را در برگرفته بود به سمت شرق و مرکز رهسپار شده است، گفت: امروز از حجم بارشهای شدید باران در مناطق زلزله زده کرمانشاه کاسته شده است.

 • آخرین آمار توزیع اقلام امدادی میان زلزله‌زدگان کرمانشاه

  رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اعلام گزارش عملیات توزیع اقلام امدادی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه، گفت: ۸۳ هزار و ۷۲۸ دستگاه چادر، ۲۴۰ هزار تخته پتو و ۶۶۵ هزار قوطی کنسرو تا ساعت ۱۸ روز گذشته، اول آذرماه، میان زلزله‌زدگان توزیع شده است.

 • مادر نوزاد متولد شده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه از بیم‌و امیدهای زندگی دخترش می‌گوید

  قطره‌هـای باران روی صورت آوا

  اولین کسی است که زلزله را شکست داده؛ در روستای دورافتاده بُزمیرآباد، زیر سایه چادر سفید هلال‌احمر در آغوش مادرش خوابیده. چشم‌ها را روی هم گذاشته و لبخند بر لبانش نشسته.

 • با علی فروتن درباره آنچه در سرپل ذهاب دید

  سلفی نگیرید!

  عموهای فیتیله‌ای بین عموم مردم و بخصوص بچه‌‌‌‌ها محبوبیت زیادی دارند، فرق نمی‌‌کند بچه‌ کدام شهر و منطقه ایران باشی، عموهای فیتیله‌ا‌ی با همه کودکان ایران رفاقت دارند و از همه خلاقیت خود استفاده می‌کنند تا آنها را شاد کنند.