• سه شنبه سامانه بارشی جدیدی به ایران می آید

  مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: فردا «سه شنبه» سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود که در دامنه های البرز، زاگرس، قسمت هایی از مرکز کشور رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید به همراه خواهد داشت.

 • گزارشی درباره زندانیانی که لاکچری زندگی می کنند

  لژنشینی در "بند" +فیلم

  در این گزارش خواهید دید در هزارتوی زندان های کشور چه می گذرد؟ از خرید و فروش تخت تا مواد و سیمکارت و حتی عطر های لاکچری!

 • گزارش جام‌جم از پول‌ هایی که در زندان برای داشتن زندگی بهتر خرج می‌شود

  لژنشین های در «بند»

  پشت دیوارهای بلند زندان، پشت آن درهای آهنی بزرگ که نفوذناپذیر به نظر می‌رسد، پشت این ساختمان‌ها که خفه‌اند و دلگیر و پُر یاس، یک عده دارند زندگی می‌کنند، به معنی واقعی، با تلفظ درستش،‌ حتی بریز و بپاش می‌کنند،‌ خوب می‌خورند، عالی می‌پوشند، خوب انعام می‌دهند، حتی خوب با پول، آدم می‌خرند.

 • تلاش بهتر از نتیجه است

  کنکور پایان زندگی نیست، والدین باید به این مهم برسند تا بتوانند آرامش را به فرزندانشان هدیه کنند، دانش‌آموزانی که همه تلاش خود را در یک‌سال گذشته به کار گرفته‌اند. در روزهای پیش از کنکور بهتر است خانواده‌ها به دانش‌آموز یادآوری کنند تلاش مهم‌تر از نتیجه است و هیچ تلاشی بدون نتیجه نمی‌ماند. قطعا نتیجه مطالعات امسال، در کنکور سال بعد نتیجه‌ای بهتر و رضایت‌بخش‌تر خواهد داد.

 • چگونه 31 روز باقیمانده تا کنکور را در آرامش سپری کنیم؟

  6 گام آرامش بخش تا کنکور

  جای سوزن انداختن نیست، تمام میز و نیمکت‌های کتابخانه به قرق دانش‌آموزان درآمده است، طبقه بالا، پایین، محوطه بیرونی، پستو و راهروها، هر جایی که دنج و ساکت است، مکانی شده برای پشت کنکوری‌ها، روزشمار کنکور به سرازیری رسیده است، فقط 31 روز.

 • رگبار باران در شمال کشور

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز(۶ خرداد) با نفوذ جریانات خنک شمالی در نوار شمالی کشور شاهد رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی هستیم. شدت این بارش‌ها در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، بخش‌هایی از خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی خواهد بود.

 • ۸ محور کشور مسدود است

  رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا کفت به دلیل بارش باران و وقوع سیلاب هشت محور مواصلاتی در کشور مسدود است.

 • خوبی را معروف کنیم

  «خوبی را معروف کنیم» نام جشنواره‌ای است که فرهنگسرای رازی تهران با هدف ترویج مهربانی و نوعدوستی کلید زده و امیدوار است با به نمایش درآوردن مهربانی‌های کوچک به گسترش خوبی‌ها در جامعه کمک کند.

 • ماجرای زنی که توانست 28 خانواده را به یک شبکه به هم‌پیوسته تبدیل کند

  زیر چتر فــامیــل

  مثل کوه، مثل یک مشت آهنی،‌ مثل مشتی گره کرده، مثل حلقه‌های یک زنجیر. پریسا طباطبایی 52 ساله، خوشرو و مصمم وقتی از خانواده و فامیل بزرگش حرف می‌زند هم باید به کوه فکر کرد، هم به مشت آهنی و هم به حلقه‌های یک زنجیر.

 • هوشمندترین شهرهای بزرگ دنیا و جایگاه تهران + عکس

  شهرهای بزرگ دنیا در مسیر هوشمندسازی از یک نقشه راه مشترک چهار مرحله ای بهره می برند که البته بر اساس اولویت بندی ها و نیازسنجی هایشان هرکدام در این مسیر حرکت می کنند و شاید برایتان جالب باشد که بدانید چگونه در این مسیر قرار گرفته اند و چه گام‌هایی برداشته‌اند؟

 • کاهش 38 درصدی قیمت طرح ترافیک

  مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: براساس بررسی‌های صورت گرفته قیمت طرح ترافیک جدید برای عموم مردم 38 درصد کاهش یافته است.