• والدين وظيفه سنگيني به عهده دارند<br> روزهاي اول مدرسه را جذاب کنيم

  فرا رسیدن سال تحصیلی برای بسیاری از والدین به منزله آغاز خریدهای مدرسه ای و تغییر بعضی برنامه ریزی های روزانه است و شنیدن زنگ مدرسه برای دانش آموزان به منزله بیدار شدن صبح زود، رفتن به مدرسه ، رعایت نظم و ترتیب و کمتر شدن تفریحات و بازیهای روزانه است .

 • معرفي نرم افزار

  توسعه پیام رسان شخصی
  Msn messenger Bot-fonix با نصب این برنامه 5/1 مگابایتی می توانید مسنجر خود را توسعه دهید و با افزودن قابلیت های متنوع و جامع ، هر نوع پیام ارسالی یا دریافتی را کنترل کرده ، هر کدام را با علامت مشخصی نشانه گذاری و زمان ورود و خروج خود را روی پیام رسان چک کنید.

 • ترفند به ويندوز <br> کم کردن زمان تاخير در خاموش شدن رايانه

  این ترفند متعلق به سیستم عامل های ویندوز 98 و me است بارها هنگام خاموش کردن رایانه متوجه می شوید که سیستم تا لحظه خاموش شدن پردازش های مختلفی را برای انجام دادن Cache صورت می دهد بدین معنا که برای ایجاد یک cacheمجازی که روی هارد توسط پردازشگر صورت می گیرد زمان طولانی صرف می شود.

 • گزارش ويژه جام جم آنلاين - نسل جديد اتومبيل هاي برقي در راهند

  جام جم آنلاین - آیا ما باید همچنان به سوزاندن نفت و مشتقات آن از جمله بنزین به عنوان سوخت خودروها ادامه دهیم؛ نظر شما چیست؛ جام جم آنلاین یک گزارش کوتاه خبری دارد که تحت عنوان نسل جدیدی از اتومبیل های برقی در راهند در برابر شما قرار خواهد گرفت. فقط یک کلیک لازم دارید!

 • ترفند به ويندوز - از کارانداختن تسک منيجر

  این ترفند در ویندوزهای NTو 2000و XPقابل اجراست و با آن می توانید Taskmanagerخود و دیگر کاربران را از کار بیندازید: برای این کار با تایپ Regeditدر منوی Runدر استارت ویندوز آغاز به کار کنید.سپس وارد کندوی بزرگ HKEY- Current- USERشوید و شاخه Softwareرا بیابید. سپس زیرشاخه Microsoftو بعد windowsرا دنبال کنید تا به Currentversionبرسید.

 • عصر آينده متعلق به دانايان است

  جامعه اطلاعاتی ، جامعه ای است که مبتنی بر دانایی باشد و در این زمینه کشوری موفق است که دانایی بیشتری داشته باشد.به گزارش ایسنا، دکتر محمود احمدپور، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سمینار یکروزه «کارآفرینی » در دانشگاه صنعتی شریف گفت : برای توسعه ، الگوهای استاندارد مختلفی در سطح جهانی وجود دارد و اقتصادی توسعه یافته است که قدرت معرفی شرکت هایی را در کلاس بین الملل جهانی داشته است .

 • راههاي نفوذ به سرورهاي ويندوز 2000

  بتازگی مرکز تحقیقات مایکروسافت (pss )از افزایش حملات به سرورهای ویندوز 2000خبر داده است . به همین منظور، آنها سعی می کنند راههای ممانعت از این گونه حملات را بسازند.گفتنی است این حملات ترکیبی از ارسال اسبهای تروا و کرمهای خطرناک برای دسترسی نامحدود و نفوذ به سیستم طراحی شده است . مایک میلر از Pssضمن بیان این مطلب افزود در آینده ای نزدیک ؛ احساس خطر بیشتر می شود.

 • شوره سر ، هنوز يک معضل قديمي

  علم ، مردم را به ماه فرستاده است ، قلب مصنوعی ساخته است ، با مهندسی ژنتیک گیاهانی آفریده است که نسبت به حشرات مقاوم هستند؛ اما هنوز مشکلاتی هستند که به آسانی حل نمی شوند؛ مثلا این که چه عواملی باعث شوره سر می شوند؛!

  • آموزش
 • فرمتهاي عمده تصويري

  JPEG/JPGمخفف ( Joint Photographic experts Groupنام کمیته ای که این استاندارد تصویری را تعریف کرد) است.JPGیکی از فرمتهای عمده تصویری روی صفحات وب است که تکنیک متراکم کردن رنگ و اندازه تصویر به شمار می رود و این همان چیزهای اضافی است که چشم انسان نمی تواند آنها را ببیند و معمولا زواید تصویری محسوب می شود.

 • تغيير منوهاي خاموش وروشن در ويندوز

  با ترفندی که یاد خواهید گرفت ، می توانید دستورات لازم را هنگام خاموش کردن و یا بیرون آمدن از طریق رجیستری بدهید. این ترفند روی ویندوز 2000و NTقابل اجراست . نخست باید به رجیستری ویندوز از طریق تایپ منوی Regeditدر Runروی استارت وارد شوید.

 • چطور يک دوربين ديجيتال تهيه کنيم ؛

  برای خرید چنین دوربینی باید بسیاری از مشخصات این وسیله را مدنظر قرار دهید و البته نیازهای خودتان را هم بشناسید تا هم دوربین مناسبی بخرید و هم بهای اضافی نپردازید.