• وزیر امور اقتصادی و دارایی خبر داد :

  تشکیل کارگروه بررسی وضعیت بدهکاران بزرگ بانکی

  وزیر امور اقتصادی و دارایی رقم واقعی معوقات بانکی را بالغ بر 150 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: فهرست 530 بدهکار بزرگ بانکی توسط بانک مرکزی به قوه قضاییه ارائه شده است، همه بدهکاران بزرگ بانکی اعلام می‌کنند که تولیدکننده هستند اما کارگروهی در حال بررسی مستندات و مدارک آن‌ها است تا وضعیت آن ها را مشخص کند.

 • افت 110 واحدی شاخص کل

  دماسنج بورس نزولی شد

  در جریان معاملات امروز سه شنبه بازار سرمایه روند حرکت شاخص بورس دوباره کاهشی شد و نماگر بازار سهام با افت 110 واحدی در ارتفاع 72 هزار و 638 واحد توقف کرد.

 • جدول قیمت سکه و ارز

  جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز دوشنبه منتشر شد که بر این اساس نرخ دلار 3205 تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 958 هزار تومان شد.

 • انتقادات شدید آخوندی از بنگاهداری بانک‌ها

  طبقه متوسط 90 درصد قیمت مسکن را از کجا بیاورد

  وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه یکی از مدیران بانک‌ها میزان معوقات نظام بانکی را 100 هزار میلیاردتومان اعلام کرده است، گفت: اگر تسهیلات متکی به پس‌ انداز شود و به جای سود پس‌ انداز، امتیاز به سپرده‌گذار داده شود، می‌توانیم کمکی به پرداخت تسهیلات داشته باشیم، ضمن اینکه طبقه متوسط چگونه می تواند بیش از 90 درصد قیمت ملک را یک جا پرداخت کند؟

 • جدول قیمت سکه و ارز

  جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز یکشنبه منتشر شد که بر این اساس نرخ دلار 3215 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 957 هزار و 700 تومان است.

 • سیف وعده داد

  ادامه کاهش نرخ تورم

  رئیس کل بانک مرکزی گفت: همه تلاش همکاران ما در بانک مرکزی این است که تورم تا پایان امسال به کمتر از ۲۵ درصد و تا پایان سال ۹۴ به کمتر از ۱۵ درصد کاهش یابد.

 • حمایت از سرمایه‌گذاران در دستور کار شورایعالی بورس قرار گرفت

  عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه شورا برای حمایت از بازار سرمایه مجموعه اقداماتی را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: با راه‌اندازی صندوق‌های پروژه، شرکت‌های بورسی می‌توانند با استفاده از این صندوق‌ها، تجهیز منابع کنند تا قیمت سهامشان، در بازار ثانویه تقویت شود.

 • جدول قیمت سکه و ارز

  جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز شنبه منتشر شد که بر این اساس، نرخ دلار 3242 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 965 هزار و 700 تومان شد.

 • معاون بازار شرکت بورس خبر داد:

  راه اندازی بازار بلوک تا دو هفته دیگر

  معاون بازار شرکت بورس از راه اندازی بازار بلوک تا دو هفته آینده و توقف عرضه های اولیه در بازار سرمایه خبر داد و با اعلام دلایل افت شاخص بورس، گفت: بانک‌ها کمتراز 10 درصد از مبلغ 4 هزار میلیارد تومانی که قرار است به بازار سرمایه تزریق کنند، به بورس منتقل کرده‌اند.