• اوراق تسهیلات مسکن تاریخ انقضا دارد

  رییس اداره ابزارهای نوین مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاران، دارندگان اوراق، تسهیلات گیرندگان و سپرده گذاران بانک مسکن به تاریخ انقضای اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دقت داشته باشند.

 • رییس شورای عالی کانون مشاوران اعتباری بانکی مطرح کرد:

  راهکارهای مناسب برای کاهش مطالبات معوق بانکی

  رییس شورای عالی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی،درباره راهکارهای مناسب برای کاهش مطالبات معوق بانکی، افزود: برای هر کدام از طرح ها باید نسخه و فرمول خاص در نظر گرفت که البته طی برنامه 5 ساله می توان معوقات را به جاری تبدیل کرد.

 • رئیس کل بانک مرکزی :

  جریمه دیرکرد نمی گیریم ، وجه التزام می گیریم

  رئیس کل بانک مرکزی در باره نگرانی مراجع درباره جریمه تاخیر پرداخت اقساط گفت: ایران تنها کشوری است که بانکداری اسلامی را در همه فعالیت‌های بانکی اجرا می‌کند. توضیح دادیم که جریمه دیرکرد نمی گیریم بلکه وجه التزام است که ضمن عقد قرارداد مشخص می شود.

 • وزیر امور اقتصادی و دارایی خبر داد :

  تشکیل کارگروه بررسی وضعیت بدهکاران بزرگ بانکی

  وزیر امور اقتصادی و دارایی رقم واقعی معوقات بانکی را بالغ بر 150 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: فهرست 530 بدهکار بزرگ بانکی توسط بانک مرکزی به قوه قضاییه ارائه شده است، همه بدهکاران بزرگ بانکی اعلام می‌کنند که تولیدکننده هستند اما کارگروهی در حال بررسی مستندات و مدارک آن‌ها است تا وضعیت آن ها را مشخص کند.

 • افت 110 واحدی شاخص کل

  دماسنج بورس نزولی شد

  در جریان معاملات امروز سه شنبه بازار سرمایه روند حرکت شاخص بورس دوباره کاهشی شد و نماگر بازار سهام با افت 110 واحدی در ارتفاع 72 هزار و 638 واحد توقف کرد.

 • جدول قیمت سکه و ارز

  جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز دوشنبه منتشر شد که بر این اساس نرخ دلار 3205 تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 958 هزار تومان شد.

 • انتقادات شدید آخوندی از بنگاهداری بانک‌ها

  طبقه متوسط 90 درصد قیمت مسکن را از کجا بیاورد

  وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه یکی از مدیران بانک‌ها میزان معوقات نظام بانکی را 100 هزار میلیاردتومان اعلام کرده است، گفت: اگر تسهیلات متکی به پس‌ انداز شود و به جای سود پس‌ انداز، امتیاز به سپرده‌گذار داده شود، می‌توانیم کمکی به پرداخت تسهیلات داشته باشیم، ضمن اینکه طبقه متوسط چگونه می تواند بیش از 90 درصد قیمت ملک را یک جا پرداخت کند؟

 • جدول قیمت سکه و ارز

  جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز یکشنبه منتشر شد که بر این اساس نرخ دلار 3215 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 957 هزار و 700 تومان است.

 • سیف وعده داد

  ادامه کاهش نرخ تورم

  رئیس کل بانک مرکزی گفت: همه تلاش همکاران ما در بانک مرکزی این است که تورم تا پایان امسال به کمتر از ۲۵ درصد و تا پایان سال ۹۴ به کمتر از ۱۵ درصد کاهش یابد.