• افزایش مجدد وام خرید مسکن در دست بررسی

  مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر اینکه در حال بررسی و کارشناسی افزایش سقف وام خرید مسکن هستیم، گفت: افزایش سقف وام مسکن که از دی ماه سال گذشته صورت گرفت به دلیل اجرای مناسب هیچ شوک قیمتی و تورمی در بازار مسکن ایجاد نشد.

 • دمی بیندیشیم

  دو روز پیش برخی رسانه‌ها از قول یک نماینده مجلس که عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی است، از انحلال یک بانک خصوصی خبر دادند. این خبر بسرعت در برخی خبرگزاری‌های کشور و سایت‌های خبری نقل و دست به دست شد، تا جایی که خواننده، کنجکاو می‌شد بداند نام این بانک خصوصی که قرار است منحل شود، چیست و سپس طبیعتا این فکر و نگرانی شکل می‌گرفت که مبادا این بانک، همان بانکی باشد که وی یا خانواده‌اش، پول یا پس‌اندازشان را به آن سپرده‌اند و حالا قرار است متضرر شوند. این نگرانی در حالی اوج می‌گرفت که برخی خبرگزاری‌ها با زدن تیترهای جهت‌دار، اذهان را به سوی یک بانک خصوصی هدایت کردند.

 • نرخ بانکی 22 ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای روز جاری (چهارشنبه) اعلام کرد که بر این اساس قیمت 14 ارز نسبت به روز گذشته افزایش، 22 واحد پولی کاهش و نرخ سه ارز نیز تغییری نکرد.

 • تالار شیشه ای

  عکاس: محمد مهیمنی

  بورس،محل هیجان و مکانی است که اضطراب در آن موج می زند.بازیگران دماسنج اقتصاد کشور هر ساعت در روز نگران بالا و پایین رفتن قیمت سهامشان هستند.نوساناتی که گاه یکی را از فرش به عرش می رساند و خدایی ناکرده بالعکس.

 • نرخ 21 ارز بانکی کاهش یافت

  بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای روز جاری (شنبه) اعلام کرد که براین اساس، قیمت 16 ارز نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته افزایش، 21 واحد پولی کاهش و نرخ دو ارز نیز تغییری نکرده است.

 • کاهش قدرت خرید یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی به ۱۸۵۰۰ تومان

  در حالی سخنگوی دولت از عدم تغییر در نحوه پرداخت یارانه نقدی صحبت می‌کند و همه افراد فقیر، متوسط و مرفه یکسان یارانه دریافت می‌کنند که ارزش واقعی یارانه 45 هزارو 500 تومانی سال 89 به 18 هزار و 541 تومان در مهر ماه امسال کاهش یافته است