• جام جم گزارش می دهد

  موانع کاهش نرخ سود بانک‌ها

  در حالی که رئیس‌جمهور در آخرین اظهارنظر‌ خود در سفر به استان گیلان به تندی به بانک‌ها برای کاهش ندادن نرخ سود بانکی تاخت، به نظر می‌رسد با این اظهارنظر، موانع کاهش نرخ سود بانکی در حال رفع شدن باشد.

 • توضیحاتی درباره الحاقیه بیمه شخص ثالث سال 94

  دریافت رایگان الحاقیه شخص ثالث در سال 94 با وجود افزایش 10 درصدی نرخ دیه و افزایش تعهدات مالی بیمه از 5 میلیون به 5.5 میلیون تومان و تعهدات جانی از 200 میلیون به 220 میلیون تومان در ماه های حرام یکی از خبرهای مسرت بخش برای مالکان خودروهای شخصی بود.اما خوشحالی ناشی از این خبر چندان پایدار نبود چرا که نواقص موجود در خبر اعلام شده باعث شد تا میان برخی نمایندگی های بیمه و بیمه گزاران ناراحتی هایی شکل بگیرد و کام برخی را تلخ کند.

 • نرخ بانکی 28 ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای روز جاری (سه شنبه) اعلام کرد که براین اساس، قیمت 28 ارز نسبت به روز گذشته (دوشنبه) افزایش، 9 واحد پولی کاهش و نرخ دو ارز نیز تغییری نداشته است.

 • شورای پول و اعتبار سرانجام تصمیم می‌گیرد

  توافق دسته‌جمعی برای کاهش نرخ سود بانکی

  بانکداران در حالی طی روزهای اخیر موافقت خود را برای کاهش نرخ سود بانکی اعلام کرده‌اند که قرار است این موضوع در جلسه آتی شورای پول واعتبار براساس گزارش کارشناسی بانک مرکزی مورد بررسی قرار گیرد.

 • کاهش قیمت 19 ارز

  نرخ بانکی دلار 28 هزار و 220 ریال

  بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای روز جاری (دوشنبه) اعلام کرد که بر این اساس، قیمت 19 ارز نسبت به روز گذشته افزایش،16 واحد پولی کاهش و نرخ چهار ارز ثابت ماند. نرخ دلار نیز به 28 هزار و 220 ریال صعود کرد.

 • زیان سهامداران بورس جبران شد

  بورس تهران که از ابتدای سال تاکنون روند متفاوتی را نسبت به سال گذشته در پیش گرفته و با رشد تمامی متغیرهای خود مواجه شده است، موفق شد در ده روز کاری اخیر هفته شگفت انگیزی را خلق و زیان سهامداران خود را جبران کند.

 • نرخ سود بانکی کاهش نمی یابد

  معاون اقتصادی بانک مرکزی درباره کاهش نرخ سود بانک ها با بیان این که نرخ تورم در سال ۹۳ به ۱۵ و ۶ دهم درصد رسید و رشد اقتصادی نیز مثبت شده است، گفت: به همین خاطر ارزیابی دیگری هم از نرخ سود بانکی داشتیم.

 • شگردهای جدید بانکداران در کسب سود

  وام هفتگی و ساعتی هم آمد

  در حالی که بنگاه‌های اقتصادی با رکود مواجه‌ هستند، بانک‌ها با نرخ شکنی‌ها و روش‌های ابداعی و مبتکرانه از جمله پرداخت وام به صورت هفتگی و ساعتی در پی دریافت سودهای بیشتر هستند.