• هشدار مخابرات درباره «برنده شدن در قرعه کشی»

  مخابرات منطقه تهران نسبت به پیامک های ارسالی و تماس تلفنی توسط افراد سود جو با مضمون برنده شدن و اهداء جوایز در زمان خوش حسابی و یا پرداخت به موقع قبوض مخابراتی و درخواست مراجعه به دستگاه عابر بانک هشدار داد.

 • جام‌جم از تعلل در پرداخت وام ازدواج 15 میلیونی گزارش می‌دهد

  وام ازدواج، گروگان بانک‌ها

  بانک‌ها دستور چهار ماه قبل رئیس‌جمهور رای افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان را اجرا نمی‌کنند. از 18 دی‌ماه سال گذشته که با دستور رئیس‌جمهور وام ازدواج از 10 میلیون به 15 میلیون تومان رسید تنها 40 هزار نفر از این تسهیلات بهره‌مند شدند و حدود 200 هزار نفر همچنان در صف قرار دارند.

 • مشکلی به نام مقاومت بانکی!

  وام ازدواج از 10 میلیون تومان به 15 میلیون تومان افزایش یافته، اما متاسفانه بانک‌ها در برابر پرداخت این وام مقاومت می‌کنند. این در حالی است که منابع قرض‌الحسنه‌ای که در اختیار بانک‌ها قرار دارد براحتی کفاف پرداخت‌های این بخش را پوشش می‌دهد.

 • معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

  وجود 600 کارخانه درحال ساخت در شهرک صنعتی قرچک

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به شهرستان قرچک به برررسی تاسیسات زیرساختی و موقعیت جغرافیایی شهرک صنعتی قرچک پرداخت و گفت :زیرساخت های این شهرک صنعتی تا 11 ماه آینده تکمیل خواهد شد.

 • رئیس جمهور در دیدار با اساتید و فعالان اقتصادی:

  اگر کنار هم باشیم، هر تحریمی را به فرصت تبدیل خواهیم کرد / ملت ما را هدف گرفته اند

  رئیس جمهور برون گرایی اقتصاد ملی را از الزامات و سیاست های اصلی نظام دانست و با با بیان اینکه اگر کنار هم باشیم، هر تحریمی را به فرصت تبدیل خواهیم کرد و بخش خصوصی قادر است حربه تحریم را خنثی و فرصت سازی کند، تصریح کرد: دروغ می گویند که هدفشان از تحریمها مردم ایران نیست؛ آنها ملت ما را هدف گرفته اند.

 • رشد ۱۲ درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت

  بر اساس آمار ارائه شده از سوی دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، علیرغم رشد قیمت مسکن در ماه اردیبهشت گزارشها حاکی از این است که بازار مسکن از لحاظ تعداد مبایعه نامه‌ها نیز وضعیت خوبی داشته و افزایش یافته است.

 • بدهکار بزرگ بانکی از ایران گریخت

  حدود ۸ سال از کشف یک فساد کلان بانکی که حکایت از کلاهبرداری هزار و ۴۰۰ میلیاردی اعضای یک خانواده از ۸ بانک دولتی و خصوصی دارد، می‌گذرد اما تعلل در رسیدگی به این پرونده تا جایی طول کشید که متهم از کشور گریخت.

 • بازار تهران روی موج گرانی

  شهروندانی که این روزها برای تهیه مایحتاج عمومی خود به بازار مراجعه می کنند، از افزایش محسوس قیمت برخی اقلام خوراکی و بخصوص کالاهای اساسی خبر می دهند.

 • مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد

  پرداخت حقوق ها قبل از پایان هر ماه

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در چهار ماه اخیرتعامل و ارتباط خوبی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برقرارشده که این نشان می دهد وکلای ملت به مسایل و مشکلات بازنشستگان و همچنین چالش‌های پیش روی صندوق بازنشستگی کشوری توجه ویژه‌ای دارند و در این زمینه آماده‌اند تا خلاءهای قانونی را برطرف کنند.

 • بر اساس آمار بانک مرکزی روی داد

  رشد معاملات مسکن در اردیبهشت‌ ماه +جدول

  تعداد معاملات آپارتمان مسکونی شهر تهران در اردیبهشت ماه سال 1397 به 19.1 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل 278.7 و در مقایسه با اردیبهشت ماه سال گذشته 16.7 درصد افزایش نشان می‌دهد.