• برای نخستین بار در کشور و به همت کارشناسان کشور

  شرکت فجر اصفهان برچسب آبی تولید نهال را دریافت کرد

  وزیر جهاد کشاورزی مهندس حجتی و معاونت باغبانی وزارتخانه مهندس طهماسبی و هیئت همراه در تاریخ 28 تیرماه از دو طرح واحد چهارمیل شرکت کشاورزی فجر اصفهان بازدید کردند.

 • مقاومت؛ بزرگترین مانع در مقابل اجرای قانون (اینفوگرافیک)

  میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: شرکت‌های بزرگی داریم که مقاومت هیات مدیره یا مسئولان آن شرکت‌ها مانع از اجرای دقیق قانون خصوصی سازی شده است. متاسفانه این شرکت‌ها با استفاده از برخی خلاء‌های قانونی به جنگ قانون می‌روند.

 • کنگره آمریکا هم از تحریم ZTE دست کشید

  منابع خبری اعلام کردند که کنگره آمریکا به همراه سنای این کشور از طرح اعمال تحریم علیه شرکت مخابراتی ZTE چین برای نقض تحریم های آمریکا علیه ایران و کره شمالی، دست کشیده است.

 • رئیس سازمان تنظیم مقررات خبر داد؛

  مسدود شدن ۳۰ هزار سیم‌کارت به دلیل مزاحمت پیامکی

  رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از مسدودسازی ۳۰ هزار سیم‌کارت به دلیل مزاحمت پیامکی خبر داد و گفت: طی سه ماه گذشته با ۳۰ هزار سیم‌کارت شخصی ارسال‌کننده پیامک تبلیغاتی برخورد شد.

 • معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

  افزایش حقوق بازنشستگی رانندگان

  معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگی رانندگان با اصلاح دستمزد مبنای کسر حق بیمه خبر داد.

 • بانک مرکزی اعلام کرد؛

  افزایش نرخ رسمی دلار

  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۰ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنج شنبه افزایش و قیمت ۸ واحد پولی دیگر کاهش یافت.

 • رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد:

  پرداخت بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان

  رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در نشست با فعالان و تشکل های بخش کشاورزی ضمن تشریح برخی فعالیت های این سازمان در حدود دوماه مدیریت جدید این سازمان از پرداخت بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان خبر داد.

 • زمزمه های افزایش قیمت نان

  رئیس اتحادیه نانوایان گفت:‌ با آنکه قرار بود قیمت نان از ابتدای آذرماه سال گذشته بعد از سه سال 15 درصد افزایش یابد، اما جلوی اجرای آن توسط رئیس‌جمهور گرفته شد و تا این لحظه هنوز در حال کار کارشناسی هستند.

 • جریمه 1000 پوندی برای شستن خودرو و درو و پنجره منازل

  انگلیس هم کم‎آب شد

  درپی گرمای بی سابقه ۴۰ ساله در انگلیس و بروز مشکل کم آبی، استفاده از شلنگ آب در انگلیس برای شستن خودرو و در و پنجره منازل ممنوع است و هزار پوند جریمه در پی دارد.