• رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی در گفت‌وگو با جام‌جم آنلاین تشریح کرد؛

  واقعیت صفر شدن صادرات نفت ایران

  رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت: تهدید در مورد صفر کردن صادرات نفت ایران یک نمایشنامه سیاسی بود که عملی شدن آن خسارت زیادی را برای مصرف‌کنندگان بزرگ انرژی از جمله آمریکا خواهد داشت.

 • دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در گفت‌وگو با جام جم آنلاین مطرح کرد؛

  ترخیص خودروهای گمرکی، راه‌حل کنترل افزایش قیمت خودروی داخلی

  در شرایط اقتصادی کشور اکنون تمامی انتقادات به سمت خودروسازان کشور است به‌خصوص به سمت ایران‌خودرو و سایپا. دلیلش هم جهش قیمتی انواع خودرو آن‌هم در دل طرح فروش فوری خودرو است. افزایش قیمت خودرو دلایل متعددی دارد که قطعاً تحریم‌ها تنها دلیل آن شمرده نمی‎شود.

 • بازار بی صاحب خودرو !!!! (اینفوگرافیک)

  محصولات بازار داخلی خودرو قرار نیست از موضع افزایش قیمت پایین بیاید. از ابتدای سال 98 تاکنون محصولات شرکت های خودروسازی ایران باز هم با افزایش قیمت غیرمعقول مواجه شده اتفاقی که بیانگر عدم نظارت و یا همراهی خودروسازان با دلالان است.

 • جام‌جم آنلاین از پشت‌پرده لغو معافیت‌ خریدارن نفت ایران گزارش می‌دهد؛

  روسیاه‌تر از نفت

  "در تلاش هستیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم و در این ارتباط دیگر هیچ معافیت نفتی را برای هیچ کشوری تمدید نمی‌کنیم" این شاید مهمترین بخش از اظهارات ضدایرانی پمپئو وزیر امورخارجه ایالات متحده در نشستی خبری ابتدای هفته گذشته‌ او باشد؛ همزمان با انتشار این خبر موج عظیمی از تحلیل‌ها در خصوص امکان به صفر رساندن صادرات نفت ایران و همچنین تاثیرات این تهدید بر بازار نفتی جهان منتشر شد.

 • آمریکا باز هم معافیت خرید نفت ایران را بررسی می کند

  مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا روز دوشنبه بار دیگر با اعتماد به نفسی کاذب اعلام کرد که معافیت خریداران نفت ایران تمدید نمی شود اما آسوشیتدپرس حالا از یک عقب نشینی دیگر کاخ سفید خبر داده و نوشته که واشنگتن در حال بررسی صدور دوره تازه ای از معافیت هاست.

 • میزان مصرف و قبوض برق مشترکان خانگی چگونه اصلاح می‌شود؟

  مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به طرح‌های تشویقی وزارت نیرو برای کاهش میزان مصرف برق بخش خانگی در ایام پیک مصرف تابستان، گفت: در صورت صرفه‌جویی 10 درصدی در میزان برق مصرفی، 20 تا 30 درصد از مبلغ صورتحساب مشترکان کاهش می‌یابد.