• تحویل ۶۹ هزار مسکن مهر در ۵ اولویت به شرط تکمیل آورده

  مدیرعامل شرکت عمران پرند با تاکید بر این‌که ۶۹ هزار مسکن مهر در صورت تکمیل آورده متقاضیان بر اساس اولویت‌بندی تحویل متقاضیان می‌شود،گفت:‌هم‌اکنون ۱۳ هزار مسکن مهر آماده تحویل داریم،اما متقاضیان آورده خود را تکمیل نکرده‌اند.

 • وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  اجازه نمی دهیم خودرو ناقص تولید شود

  وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: از این پس اجازه نمی دهیم خودرویی به صورت ناقص تولید شود و اگر در تامین قطعه نقصی وجود دارد خوردوسازان باید تولید را تا زمان تامین قطعه متوقف کنند.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 9 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • ابلاغ قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو طی روزهای آینده

  مدیرعامل شرکت ایران خودرو با اعلام این خبر که طی روزهای آینده قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو اعلام خواهد شد، گفت: شورای رقابت باید قیمت‌ها را به صورت مکتوب به خودروسازان ابلاغ کند زیرا درج قیمت در سایت برای ما قابل قبول نیست.

 • قیمت‌های بازار برای اطلاع افراد خانواده

  بهای انواع تلویزیون 2 تا 4 میلیون تومان در 9 تیر 93

  اگر قصد خرید تلویزیون دارید اما مبلغی که برای خرید آن در نظر گرفته‌اید 2 تا 4 میلیون تومان است، لیست قیمت برخی از انواع آن را در ادامه مطلب به صورت جدول گرد آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمتهای آن در این روز مطلع شوید. نرخ‌های یادشده ممکن است در ساعات آتی بر اساس تغییرات بازار یا در بعضی فروشگاه‌ها، تا حدودی تفاوت کند.

 • قیمت 5 گروه کالا افزایش یافت

  بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی را تهران در هفته منتهی به ششم تیترماه جاری اعلام کرد. در این هفته، قیمت 5 گروه کالایی افزایش، 4 گروه کاهش و 2 گروه نیز ثابت مانده است.

 • برگزاری مانور بازرسی برای کنترل بازار رمضان

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه هم اکنون هیچ نگرانی بابت تامین کالاهای اساسی در بازار وجود ندارد، گفت: بازار ثبات لازم را دارد و نوسانات قیمت به حداقل رسیده است، این در حالی است که برای جلوگیری از تخلفات گرانفروشی در بازار ماه مبارک رمضان، مانورهای بازرسی برگزار می شود.

 • بشود به شرطی که...

  در روزهای اخیر که دور جدید مناقشه قیمت میان خودروسازان و شورای رقابت در حال طی شدن است، اصلی‌ترین حرف و خواسته خودروسازان این است که دولت هرگونه قیمت‌گذاری و اعمال دستوری در قیمت خودرو را کنار گذاشته، نهادهای تعیین‌کننده قیمت خودرو را بلااثر کند و اجازه دهد قیمت خودرو بر اساس سازوکار عرضه و تقاضای بازار یا به قولی «حاشیه بازار» تعیین شود تا آنها از شر ضرر رهایی یافته و بتوانند با رشد تیراژ، قیمت خودرو را متعادل کنند.

 • مدیر عامل ایران خودرو:

  قیمت های جدید خودرو این هفته اعلام می‌شود

  مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با تعاملی که با شورای رقابت داریم، قیمت های جدید خودروهای تولید داخلی طی این هفته اعلام خواهد شد.در بحث قیمت خودروها تابع تصمیمات شورای رقابت هستیم، هر چه قانون بگوید، ما نیز آن را انجام خواهیم داد.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 8 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • معاون وزیر نفت:

  مصرف بنزین پس از رمضان به اوج خود می‌رسد

  معاون وزیر نفت با اشاره به تامین بنزین مردم در ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز سفرهای تابستانی از وقوع جهش جدید مصرف بنزین از اواسط مرداد ماه تا هفته اول مهر ماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد: ذخایر بنزین 400 تومانی کارت‌ها در حال کاهش است.