• مدیر عامل ایران خودرو:

  قیمت های جدید خودرو این هفته اعلام می‌شود

  مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با تعاملی که با شورای رقابت داریم، قیمت های جدید خودروهای تولید داخلی طی این هفته اعلام خواهد شد.در بحث قیمت خودروها تابع تصمیمات شورای رقابت هستیم، هر چه قانون بگوید، ما نیز آن را انجام خواهیم داد.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 8 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • معاون وزیر نفت:

  مصرف بنزین پس از رمضان به اوج خود می‌رسد

  معاون وزیر نفت با اشاره به تامین بنزین مردم در ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز سفرهای تابستانی از وقوع جهش جدید مصرف بنزین از اواسط مرداد ماه تا هفته اول مهر ماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد: ذخایر بنزین 400 تومانی کارت‌ها در حال کاهش است.

 • در آلمان و هلند

  تحریم سوختی"ایران‌ ایر" لغو شد

  در حالی چهار سال از اعمال محدودیت‌ سوخت‌رسانی به ایرلاین‌های ایرانی می‌گذرد که به تازگی کشورهای آلمان و هلند این محدودیت را برای ایران ایر لغو کرده‌اند و تا چند روز آینده نیز فرانسه اقدام به تحویل سوخت به ایرلاین‌های ایرانی می‌کند.

 • مصرف بنزین افزایش یافت

  جهش افسارگسیخته مصرف بنزین کشور در حالی ادامه دارد که تاکنون دو سناریوی دولت شامل افزایش قیمت بنزین به بیش از 1000 تومان و ابطال کارت بنزین خودروها و موتورسیکلت‌ها منجر به توقف رشد مصرف بنزین نشده است.

 • دانستنی‌های قبل از سفر

  10 ایراد رایج در خودروها

  با به پایان رسیدن امتحانات و آغاز فصل تابستان، سفرهای خانوادگی شروع می‌شود. بسیاری از خانواده‌ها نیز با خودرو شخصی به سفر می‌روند. اگر چه معمولا این دسته افراد بازدیدهای قبل از سفر را انجام می‌دهند ولی 10 ایراد در خودروها رواج بیشتری دارد و ممکن است در طول سفر دامنگیرتان شود. امیدواریم این راهنما به کارتان نیاید! ولی دانستن برخی عیب‌ها و ایرادهای احتمالی همراه با راههای عیب یابی و رفع عیب آنها بهتر و مفیدتر است.

 • با کاهش ۱.۵ دلاری در هفته گذشته

  نفت ۱۱۳ دلار و ۳۰ سنت شد

  با موفقیت دولت عراق در مهار گروه تروریستی داعش قیمت جهانی نفت در هفته گذشته ۱.۵ دلار کاهش یافت و در پایان معاملات روز جمعه به ۱۱۳ دلار و ۳۰ سنت در هر بشکه رسید.

 • جزئیات قیمت کالاهای اساسی در نمایشگاه ضیافت

  قیمت بازار و نمایشگاه تفاوت چندانی ندارند!

  اگرچه برگزاری نمایشگاه ضیافت در سال جاری، اولین تجربه جدی دولت تدبیر و امید برای کنترل بازار ماه رمضان است، اما به دلیل وضعیت موجود بازار و رکود حاکم، قیمت کالاها در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا، چندان تفاوتی با بازار آزاد ندارد و همین امر، اندکی مردم را در مراجعه به این نمایشگاه‌ها، مردد کرده است.

 • از سرگیری واردات 10 میلیون لیتر بنزین

  معاون وزیر نفت با اشاره به ممنوعیت استفاده از ماده افزودنی MMT در ترکیب بنزین ایران از آغاز از سرگیری واردات روزانه حدود 10 میلیون لیتر بنزین از اواسط تیر ماه خبر داد و اعلام کرد: هرگونه محموله بنزینی که وارد کشور خواهد شد در صورتی که مورد تائید موسسه استاندارد نباشد، قطعا مرجوع خواهد شد.

 • پس از یک ماه و نیم تاخیر

  قسط ششم دارایی‌های بلوکه شده ایران واریز شد

  از زمان سررسید واریز قسط ششم دارایی های بلوکه شده ایران در حالی بیش از یک ماه و نیم می گذرد که خبرگزاری رویترز از واریز قسط 550 میلیون دلاری این طلب در قالب توافق ژنو به ایران خبر داد. این موضوع از سوی یکی از مسوولان بانک مرکزی نیز تلویحا تایید شد.

 • مدیرعامل آبفای کشور:

  برنامه‌ای برای جیره‌بندی آب در کشور نداریم

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه هیچ برنامه‌ای برای اعمال جیره‌بندی و نوبت بندی برنامه‌ریزی شده آب در کشور نداریم، گفت: از مشترکان عاجزانه می‌خواهیم که برای پایداری شبکه آب و تأمین آب مورد نیاز صرفه‌جویی ۱۰ تا ۱۵ درصدی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 • اسراف در شرایط فعلی حرام است

  توصیه‌های 6 تن از علما درباره مصرف آب

  در دیدار وزیر نیرو با آیت الله محمد یزدی رئیس شورای‌ عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله صافی گلپایگانی، آیت الله سیدمحمد سعیدی، آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله جعفر سبحانی و آیت الله شاهرودی بر ضرورت رعایت الگوی مصرف آب در کشور تاکید کردند و برخی از آنان، اسراف در شرایط فعلی را حرام خواندند.