• آیت الله آملی لاریجانی تأکید کرد

  برخورد جدی و قانونی با ضاربان آمران به معروف و ناهیان از منکر

  رئیس قوه قضاییه با اشاره به وظایف این قوه در ارتباط با سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، از برخورد جدی و قانونی قوه قضاییه با ضاربان آمران به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.

 • جواد لاریجانی:

  سکینه محمدی عفو شد

  محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه صبح امروز در آخرین نشست خبری خود در سال 92 با اشاره به اینکه در پرونده سکینه محمدی حدود 4 ماه نظام محور عظیم تهاجم بود گفت: به این موضوعات توجه نکردیم و تلاش کردیم رضایت شکات بگرفتیم و وی محکوم به 10 سال حبس شد و پس از مدتی به دلیل رفتار خوبی که در زندان داشت مشمول عفو شد.

 • محمدجواد لاریجانی:

  ایران می‌تواند علیه احمد شهید اعلام جرم کند

  دبیر ستاد حقوق بشر قوه‌قضاییه گفت: احمد شهید از روزی که حکم گرفت به هنرپیشه رسانه‌ای تبدیل شد و از تلویزیونی به تلویزیونی دیگر رفت. ایران می‌تواند علیه احمد شهید در شورای حقوق بشر اعلام جرم کند.

 • آیت الله آملی لاریجانی خطاب به قضات جدید دستگاه قضایی:

  استقلالتان را حفظ کنید؛ صاحبان قدرت و ثروت سراغتان می‌آیند

  رئیس قوه قضائیه در مراسم تحلیف کارآموزان قضایی با تاکید بر حفظ استقلال توسط قضات گفت: صاحبان قدرت و ثروت سراغتان می‌آیند و برای تغییر حکم به حیله‌های مختلف متوسل می‌شوند.

 • رئیس قوه قضاییه تاکید کرد:

  ضرورت توجه به سبک زندگی

  رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه توجه به نحوه‌های زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: غربی‌ها نسخه‌های خود را از سبک زندگی با رنگ و لعاب به خورد ما می‌دهند.

 • رئیس قوه قضائیه در کرمانشاه:

  جامعه‌ اعتقادی باید روی پای خود بایستد

  رئیس قوه قضائیه در کرمانشاه گفت: جامعه‌ای که براساس بنیاد اعتقادی محکم تشکیل شده باید روی پای خود بایستد تا مردم با شخصیت و اقتدار زندگی خود را اداره کنند و کشور را به سمت پیشرفت حرکت دهند.

 • معاون اول قوه قضائیه:

  اقتصاد مقاومتی خودعقب نشینی نیست

  معاون اول قوه قضائیه با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری گفت: در اقتصاد مقاومتی باید به استعدادهای درون کشور توجه داشت و دشمن را به عقب راند و منظور خود عقب نشینی نیست.

 • برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی صورت گرفت

  دستور ویژه رییس قوه قضاییه به دادستان کل کشور

  رئیس قوه قضائیه در نامه ای از دادستان کل کشور خواست از همه ظرفیتهای قوه قضائیه در جهت تأمین امنیت اقتصادی در کشور برای کسانی که دارای فعالیت سالم اقتصادی هستند، استفاده کند.

 • باهنر:

  اطرافیان روحانی انتخابات مجلس را زود کلید زدند

  دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه اطرافیان روحانی زودهنگام انتخابات مجلس دهم را کلید زده‌اند، گفت: از آقای روحانی می خواهیم به آنها تذکر بدهند؛ چراکه ورود زودهنگام به مسائل انتخاباتی اشتباه است.

 • آیت الله آملی لاریجانی:

  برخورد با فتنه 88 از جنبه قضایی وامنیتی کاملاً در چارچوب قانون است

  رئیس قوه قضاییه حمایت غرب و بویژه آمریکا از فتنه سال 88 را دخالت آشکار در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد و گفت: بحث فتنه و مسائل مربوط به آن یک بحث کاملاً داخلی است که برخورد امنیتی و قضایی با آن کاملاً در چارچوب قوانین بوده و دخالت آمریکا و غرب در این مسئله در واقع دخالت در امور داخلی یک کشور مستقل است.

 • رئیس قوه قضاییه:

  مردم یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند

  آیت الله آملی لاریجانی با بیان این‌که «تخریب قوه قضاییه، در اصل تخریب نظام است» افزود: دستگاه قضایی همواره از نقد حقوقی و سازنده استقبال می‌کند و اگر انتقادها را درست تشخیص دهد، بر مبنای آن عملکرد خود را تصحیح می‌کند کمااین‌که در بسیاری از موارد اینگونه عمل نموده است، اما مسلماً نقد غیر از افترا، توهین و زمینه‌سازی برای تخریب نظام است.

 • سخنگوی قوه قضائیه:

  اموال بابک زنجانی مصادره شد

  سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه بابک زنجانی از تحریم کشور سوء استفاده کرده است، گفت:تمام اموال بابک زنجانی مصادره شده و پرونده وی درحال بررسی است.