• جزئیات اولین جلسه مشترک دولت و مجلس

  تقدیر لاریجانی از مواضع مقتدرانه روحانی در نیویورک

  یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به جلسه سه شنبه شب دولت و مجلس گفت که در این جلسه علی لاریجانی از حضور مقتدرانه رییس‌جمهور در نیویورک و به دنبال آن ملاقات‌ها و گفت‌وگوها تشکر و قدردانی کرد.

 • با مصوبه مجلس؛

  اختصاص 20 میلیارد تومان از وجوه حاصل از فروش قاچاق به مبارزه با قاچاق

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق تبصره ای به یکی از مواد لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز مقرر کردند 20 میلیارد تومان از وجوه حاصل از فروش کالا و ارز قاچاق به دستگاه های متکفل از امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اختصاص یابد.

 • راه طولانی اصلاح بودجه 92

  مهرماه از راه رسیده و با گذشت نیمی از سال هنوز بودجه 92 به مرحله اجرا نرسیده است. دولت یازدهم اجرای بودجه را به اصلاح آن موکول کرده و با ارائه اصلاحیه ای علت را ناتوانی در اجرای بودجه و مشکلات فراوان کشور و نیز غیرواقعی بودن اعداد دانسته ،اما نمایندگان مجلس، با رأی ندادن به اصلاحیه دوفوریتی با طرح اینکه آنچه ارائه شده عجولانه بوده ،این درخواست را بصورت عادی روانه کمیسیون برنامه و بودجه کردند تا با نظر مردان اقتصادی مجلس، تصمیمات بصورت کارشناسی از کانال مجلس عبور کند.

 • رئیس مجلس در دیدار با مسئولان اورژانس تأکید کرد:

  تقویت نیروی انسانی و فرهنگ سازی، لازمه کاهش تصادفات

  رئیس مجلس با اشاره به جایگاه نامناسب ایران در میزان مرگ و میر و تصادفات گفت: مسئولان باید در جهت بهبود وضعیت نیروی انسانی، فرهنگ سازی و ترویج انضباط اجتماعی تلاش کنند.

 • تغییر مواضع درباره توفیقی

  بسیاری از نمایندگان مجلس که تا پیش از این نظر موافقی با توفیقی برای تصدی وزارت علوم نداشتند اکنون به خاطر برخی مسائل از جمله رایزنی‌هایی که سرپرست وزارت علوم و معاون پارلمانی او با نمایندگان داشته‌اند تغییر نظر داده و اکنون از احتمال رای اعتماد مجلس به توفیقی خبر می‌دهند.

  • مجلس
 • حدادعادل در جمع خبرنگاران؛

  روحانی برای رابطه با آمریکا عجله ندارد

  رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در پاسخ به سوالی درباره اظهارات روز گذشته رئیس جمهور آمریکا و ایران و احتمال از سرگیری روابط ایران و آمریکا بعد از گذشت 35 سال گفت: این از همان عجله هایی است که آقای روحانی نکرد و شما هم نکنید.

  • مجلس