• در جمع خبرنگاران اعلام شد:

  اهداف و برنامه‌های سفر احمدی‌نژاد به روسیه

  رئیس جمهور در آستانه سفر به مسکو برای شرکت در نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز، گفت: هماهنگ کردن سیاست‌ها درباره قیمت، شیوه‌های گوناگون عرضه و مدیریت منابع گازی از جمله اهداف دومین نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در مسکو است.

 • احمدی نژاد در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی استان فارس:

  هیچ قدرتی نمی‌تواند ملت ایران را مهار کند

  رئیس‌جمهور تأکید کرد: هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را مهار کند؛ البته ممکن است موانعی در مسیر حرکت ملت ایجاد کند اما ملت ایران مانند رودخانه عظیمی است که هرگونه مشکل و مانعی را در مسیر حرکت خود از بین خواهد برد.

  • دولت
 • احمدی نژاد در مراسم افتتاح طرح های شرکت پالایش نفت لاوان:

  ردپای دانش و فرهنگ متعالی ایرانی در همه جای جهان وجود دارد

  رئیس جمهور با اشاره به اینکه ایرانی‌های صلح‌، رفاه و عدالت را برای همه بشر خواسته اند، اظهار داشت: در دورانی که ایرانی ها پرچمدار علم در جهان بودند برخلاف عده‌ای که کوچکترین دستاوردها را با نیت‌های خاص و قطره‌ قطره به دنیا می‌دهند، به رایگان در اختیار همه بشریت قرار می‌دادند و امروز در هر کجای جهان که می‌رویم رد پایی از فرهنگ متعالی و دانش ایرانی‌ها وجود دارد.

 • رئیس جمهور در پنجمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع):

  برخی تصور می‌کنند با تحولات سیاسی دوره‌ها به اتمام می‌رسد

  رئیس‌جمهور با بیان این‌که امروز با افتخار به جوانان کشور می‌بالیم و برای رسیدن به آینده درخشان چشم امید به جوانان کشور داریم، گفت: برخی تصور می‌کنند که با تحولات سیاسی دوره‌ها به اتمام می‌رسند اما امروز با وجود بیش از 30 میلیون جوان ایرانی در کشور، تازه در ابتدای مسیر پیشرفت قرار داریم و مطمئنا جوانان کشور با همت و اراده بلند خود ایران را بر بام قله‌ها خواهند نشاند.

 • احمدی نژاد در دیدار وزیر خارجه لبنان:

  دشمنان به دنبال سیطره بر کل منطقه هستند

  رئیس‌جمهور روابط دو ملت و دو دولت ایران و لبنان را ممتاز و گسترده دانست و اظهار داشت: آینده در حال تحولات بزرگی است و در این تحولات باید ایران و لبنان نقش آفرینی کرده و از آزادی، عدالت و کرامت ملت‌ها صیانت کنند.

 • وزارت اطلاعات؛ اهداف، وظایف و عملکردها

  سربازانی که گمنام می‌جنگند

  بیشترین نمود اقدامات و عملکردهای وزارت اطلاعات را می‌توان در دو حوزه اصلی «تامین امنیت» برای مردم چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین‌المللی و «مقابله با فساد اقتصادی» مورد بررسی قرار داد. خبرگزاری فارس: وزارت اطلاعات؛ اهداف، وظایف و عملکردها/ سربازانی که گمنام می‌جنگند

 • روحانی در همایش تقدیر از مسئولین ستادهای انتخابات:

  خلق حماسه را مدیون عنایات امام زمان(عج) و تدابیر رهبری هستیم

  رئیس جمهور منتخب مردم گفت: این پیروزی و خلق حماسه را به لطف و عنایات خاص امام زمان(عج) و همچنین تدابیر مقام معظم رهبری و به خصوص کلمات و جملات و رهنمودهای ایشان مخصوصاً آنجایی که در لحظات آخر فرمودند که رای مردم امانت و حق‌الناس است، مدیون هستیم.اگر تدابیر ایشان نبود، معلوم نبود شاهد چنین روزی برای ملت ایران توأم با این همه شادی بودیم یا نه.

  • دولت
 • رئیس کمیسیون اصل 90 :

  موارد شکایت کمیسیون اصل 90از احمدی نژاد زیاد بوده است

  رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس درباره احضار رئیس جمهور به دادگاه به دلیل شکایت وی و دو شکایت دیگر گفت: موارد شکایت از رئیس جمهور در کمیسیون اصل 90 زیاد بوده است و نمی دانم این احضار به خاطر کدام موضوع است.

  • دولت