• هشدار در باره خرافات آخر ماه صفر

  فتوای رهبر انقلاب: شمع گردانی بانوان پشت در مساجد، وهن مذهب است

  حضرت آیت الله خامنه ای در باره اعمالی که توسط برخی افراد در شب اول ماه ربیع الاول و پشت در مساجد انجام می شود، بر لزوم جلوگیری از انجام رفتارهایی که موجب وهن اسلام می شود، تاکید کردند.

 • پاسخ رهبر انقلاب به نامه جهانگیری درباره همایش ملی مبارزه با فساد:

  این سمینار و امثال آن قرار است چه معجزه‌ای بکند؟

  رهبر معظم انقلاب در هامش نامه معاون اول رئیس جمهور مرقوم فرمودند: نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می‌کنم، توقع من از آقایان محترم این است که چه با سمینار و چه بدون آن، تصمیمات قاطع و عملی و بدون هر گونه ملاحظه بگیرند و اجرا کنند».

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش:

  نیروهای مسلح بدون در نظر گرفتن محاسبات سیاسی آمادگی‌های خود را دائماً افزایش دهند

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش، روحیه مقاومت و ایستادگی را مایه آبرو و اعتبار نیروهای مسلح خواندند و خاطرنشان کردند: نیروی دریایی باید با افزایش روزآمد آمادگیها و تواناییهای نظامی، و همچنین تقویت انگیزه‌های ایمانی و روحیه فداکاری، نقش بزرگ و مهم خود را در حفظ امنیت ملی و دفاع عمومی و حفاظت از حصار مستحکم کشور استمرار دهد.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج:

  چه توافق بشود و چه نشود، اسرائیل روز بروز ناامن‌تر خواهد شد

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلام صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج، احساس مسئولیت انسانی و الهی و بصیرت را دو پایه اصلی تفکر منطقی بسیج دانستند و ضمن تحسین تلاش، جدیت و ایستادگی هیأت مذاکره کننده ایرانی، به بی نیازی ملت ایران به جلب اعتماد امریکا اشاره کردند و افزودند: به همان دلیلی که با اصل مذاکرات مخالف نبودیم با تمدید مذاکرات هم مخالف نیستیم البته هر قرار عادلانه و عاقلانه را قبول می کنیم اما می دانیم که این دولت امریکا است که نیازمند توافق است و از هرگونه عدم توافق ضرر خواهد کرد و اگر این مذاکرات در نهایت نیز به نتیجه نرسد، جمهوری اسلامی ایران ضرر نخواهد کرد.

 • دیدار شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام با رهبر معظم انقلاب

  عکاس: جام جم

  شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام صبح امروز سه شنبه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی تشریح کردند

  شواهدی که نشان می دهد جریان تکفیری در خدمت استکبار است

  حضرت آیت الله خامنه‌ای با تإکید بر این که ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست‌هاست فرمودند؛ دولت و ملت ما در این جهت هم‌زبانند، ما اسیر اختلاف‌های مذهبی نیستیم و همان کمکی را که به حزب‌الله شیعه در لبنان کردیم، به حماس و جهاد در فلسطین کردیم و باز هم همین کار را خواهیم کرد.

 • فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشگاه‌های افسری ارتش:

  دنیا روی نیروهای مسلح ایران حساب باز می‌کند

  هشتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (دوشنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد.

 • معاون رئیس‌جمهور عراق با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار کرد

  تجلیل رهبر انقلاب از خدمات بزرگ نوری مالکی

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار آقای نوری مالکی معاون رئیس‌جمهور عراق، ضمن تجلیل از شجاعت، اقتدار و مدیریت آقای مالکی در دوران تصدی نخست وزیری عراق و خدمات بزرگی که در جهت حفظ ثبات و استقلال و پیشرفت عراق انجام داده است، خطاب به وی گفتند: جنابعالی در جریان انتقال قدرت در عراق، کار بزرگی را برای جلوگیری از آشفتگی و بی‌ثباتی عراق انجام دادید و این کار هیچگاه در ساحه عراق فراموش نخواهد شد.