• رهبر انقلاب در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو:

  اجازه ندهید انگیزه‌های سیاسی به درون فضاهای علمی نفوذ کند

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو در حسینیه امام خمینی(ره) به مدت «یک‌ساعت‎ و نیم» بازدید کردند و از نزدیک در جریان تلاش‌ها و پیشرفت‌های علمی دانشمندان و محققان جوان کشور در بخشهای «نانو و بیوتکنولوژی» قرار گرفتند.

 • حضور مقام معظم رهبری در مرقد امام خمینی ( ره )

  عکاس: جام جم

  در آستانه ایام الله دهه فجر و سالروز ورود شکوهمند امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره)، ضمن قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

 • در دیدار دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین (فرماندهی کل)

  رهبر انقلاب: روز تحقق آرمان فلسطین را جوانان خواهند دید

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای احمد جبرئیل دبیرکل «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین (فرماندهی کل)»، مسئله‌ی فلسطین را در رأس مسائل دنیای اسلام خواندند و تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران تا روزی که آرمان فلسطین به ثمر برسد، مصمم خواهد ایستاد و آن روز را جوانان قطعاً خواهند دید.

 • پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛

  دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به چهل و نهمین نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تاکید کردند: دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید؛ در این‌صورت هیچ اندوخته‌ئی برای کشور با ثروت وجود جوانانی چون شما برابری نخواهد کرد.

 • گفت‌وگوی منتشرنشده با مرحوم مشفق کاشانی + فیلم

  رهبر انقلاب در پیامی به‌مناسبت درگذشت مرحوم مشفق کاشانی، درباره‌ی ویژگی‌های شخصی و ادبی آن مرحوم تصریح فرمودند: «شعر شیوا و دلنشین، اخلاق و شخصیت انسانی و تعهد به آرمان‌های انقلاب نیز از جمله‌ی ویژگی‌هائی بود که اینجانب را در مدت بیش از سی سال آشنائی نزدیک با این انسان مؤمن و آراسته، به وی علاقمند می‌ساخت.»

 • مشروح - رهبر انقلاب در دیدار قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی:

  باید از تخلفات قانونی در ورزش پرهیز شود

  قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی اینچئون صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آقای مشفق کاشانی؛

  شعر شیوا و تعهد به آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های این شاعر برجسته بود

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت شاعر برجسته آقای مشفق کاشانی را تسلیت گفتند. در این پیام آمده است:شعر شیوا و دلنشین، اخلاق و شخصیت انسانی، و تعهد به آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های این شاعر برجسته بود .

 • گزارشی از حضور سرزده رهبر انقلاب در خانه شهید داریوش رضایی‌ نژاد

  همسر شهید تازه به فکر می‌افتد که چه باید بکند

  از همان لحظه‌ی ورودمان، دختربچه شروع می‌کند به ورجه وورجه توی اتاق. اسمش «آرمیتا»ست؛ آرمیتا رضایی‌نژاد دختر شهید داریوش رضایی‌نژاد. 5 ساله است. احتمالا خوشحالی‌اش از این است که امروز این همه مهمان به خانه‌شان آمده.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم:

  غیرت هیچ مسئولی دست برداشتن از مسائل آرمانی را قبول نمی‌کند

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت مقابله با تلاش بیگانگان برای تحریف واقعیتهای انقلاب و به فراموشی سپرده شدن رویدادهایی مانند 19 دی 1356 و نهم دی 1388 افزودند: دشمنی استکبار با ملت ایران، پایانی ندارد و مسئولان باید با تکیه بر نیروهای داخلی، حربه تحریم را از دست دشمن غیرقابل اعتماد خارج کنند و با دلبستن به نقطه های روشن حقیقی، وظایف خود را در تحقق آرمانهای درخشان انقلاب و ملت انجام دهند.