• مشروح - رهبر انقلاب در دیدار قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی:

  باید از تخلفات قانونی در ورزش پرهیز شود

  قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی اینچئون صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آقای مشفق کاشانی؛

  شعر شیوا و تعهد به آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های این شاعر برجسته بود

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت شاعر برجسته آقای مشفق کاشانی را تسلیت گفتند. در این پیام آمده است:شعر شیوا و دلنشین، اخلاق و شخصیت انسانی، و تعهد به آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های این شاعر برجسته بود .

 • گزارشی از حضور سرزده رهبر انقلاب در خانه شهید داریوش رضایی‌ نژاد

  همسر شهید تازه به فکر می‌افتد که چه باید بکند

  از همان لحظه‌ی ورودمان، دختربچه شروع می‌کند به ورجه وورجه توی اتاق. اسمش «آرمیتا»ست؛ آرمیتا رضایی‌نژاد دختر شهید داریوش رضایی‌نژاد. 5 ساله است. احتمالا خوشحالی‌اش از این است که امروز این همه مهمان به خانه‌شان آمده.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم:

  غیرت هیچ مسئولی دست برداشتن از مسائل آرمانی را قبول نمی‌کند

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت مقابله با تلاش بیگانگان برای تحریف واقعیتهای انقلاب و به فراموشی سپرده شدن رویدادهایی مانند 19 دی 1356 و نهم دی 1388 افزودند: دشمنی استکبار با ملت ایران، پایانی ندارد و مسئولان باید با تکیه بر نیروهای داخلی، حربه تحریم را از دست دشمن غیرقابل اعتماد خارج کنند و با دلبستن به نقطه های روشن حقیقی، وظایف خود را در تحقق آرمانهای درخشان انقلاب و ملت انجام دهند.

 • هشدار در باره خرافات آخر ماه صفر

  فتوای رهبر انقلاب: شمع گردانی بانوان پشت در مساجد، وهن مذهب است

  حضرت آیت الله خامنه ای در باره اعمالی که توسط برخی افراد در شب اول ماه ربیع الاول و پشت در مساجد انجام می شود، بر لزوم جلوگیری از انجام رفتارهایی که موجب وهن اسلام می شود، تاکید کردند.

 • پاسخ رهبر انقلاب به نامه جهانگیری درباره همایش ملی مبارزه با فساد:

  این سمینار و امثال آن قرار است چه معجزه‌ای بکند؟

  رهبر معظم انقلاب در هامش نامه معاون اول رئیس جمهور مرقوم فرمودند: نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می‌کنم، توقع من از آقایان محترم این است که چه با سمینار و چه بدون آن، تصمیمات قاطع و عملی و بدون هر گونه ملاحظه بگیرند و اجرا کنند».

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش:

  نیروهای مسلح بدون در نظر گرفتن محاسبات سیاسی آمادگی‌های خود را دائماً افزایش دهند

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش، روحیه مقاومت و ایستادگی را مایه آبرو و اعتبار نیروهای مسلح خواندند و خاطرنشان کردند: نیروی دریایی باید با افزایش روزآمد آمادگیها و تواناییهای نظامی، و همچنین تقویت انگیزه‌های ایمانی و روحیه فداکاری، نقش بزرگ و مهم خود را در حفظ امنیت ملی و دفاع عمومی و حفاظت از حصار مستحکم کشور استمرار دهد.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج:

  چه توافق بشود و چه نشود، اسرائیل روز بروز ناامن‌تر خواهد شد

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلام صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج، احساس مسئولیت انسانی و الهی و بصیرت را دو پایه اصلی تفکر منطقی بسیج دانستند و ضمن تحسین تلاش، جدیت و ایستادگی هیأت مذاکره کننده ایرانی، به بی نیازی ملت ایران به جلب اعتماد امریکا اشاره کردند و افزودند: به همان دلیلی که با اصل مذاکرات مخالف نبودیم با تمدید مذاکرات هم مخالف نیستیم البته هر قرار عادلانه و عاقلانه را قبول می کنیم اما می دانیم که این دولت امریکا است که نیازمند توافق است و از هرگونه عدم توافق ضرر خواهد کرد و اگر این مذاکرات در نهایت نیز به نتیجه نرسد، جمهوری اسلامی ایران ضرر نخواهد کرد.

 • دیدار شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام با رهبر معظم انقلاب

  عکاس: جام جم

  شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام صبح امروز سه شنبه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.