• مشروح - رهبر انقلاب با اشاره به گفت‌وگوهای هسته‌ای:

  توافق نکردن بهتر از توافقی است که بامنافع ملت در تضاد است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش و پدافند هوایی، با تبیین علت و هدف اصلی دشمنی 36 ساله و ادامه دار دولت آمریکا و خطای محاسباتی آنها برای به زانو درآوردن و تحقیر ملت ایران، به رفتار و عملکرد منطقی و مستدل ایران در مذاکرات هسته ای و رفتار غیر منطقی و باج خواهانه طرف مقابل اشاره و تأکید کردند: ملت ایران در روز 22 بهمن نشان خواهد داد که زیر بار حرف زور نمی رود و پاسخ هر تحقیر کننده ای را نیز با ضربه متقابل خواهد داد.

 • نمونه ای از رافت اسلامی + فیلم

  به وقتش از سنگ سخت تریم و به وقتش از گل نازکتر. به وقت جنگ ، جنگ بود مانند تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که حضرت امام راحل آن را یک انقلاب دوم نامیدند اما بعدش نمونه ای از رافت اسلامی، مهربانی یا همین از گل نازکتر بودن را هنگام بازدید مقام معظم رهبری از گروگان ها و اعضای لانه جاسوسی شاهد بودیم. این تصاویر یکی از نمادهای همین جمله است: به وقتش از سنگ سخت تریم و به وقتش از گل نازکتر. این فیلم تماشایی را با هم ببینیم.

 • رهبر انقلاب در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو:

  اجازه ندهید انگیزه‌های سیاسی به درون فضاهای علمی نفوذ کند

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو در حسینیه امام خمینی(ره) به مدت «یک‌ساعت‎ و نیم» بازدید کردند و از نزدیک در جریان تلاش‌ها و پیشرفت‌های علمی دانشمندان و محققان جوان کشور در بخشهای «نانو و بیوتکنولوژی» قرار گرفتند.

 • حضور مقام معظم رهبری در مرقد امام خمینی ( ره )

  عکاس: جام جم

  در آستانه ایام الله دهه فجر و سالروز ورود شکوهمند امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره)، ضمن قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

 • در دیدار دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین (فرماندهی کل)

  رهبر انقلاب: روز تحقق آرمان فلسطین را جوانان خواهند دید

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای احمد جبرئیل دبیرکل «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین (فرماندهی کل)»، مسئله‌ی فلسطین را در رأس مسائل دنیای اسلام خواندند و تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران تا روزی که آرمان فلسطین به ثمر برسد، مصمم خواهد ایستاد و آن روز را جوانان قطعاً خواهند دید.

 • پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛

  دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به چهل و نهمین نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تاکید کردند: دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید؛ در این‌صورت هیچ اندوخته‌ئی برای کشور با ثروت وجود جوانانی چون شما برابری نخواهد کرد.

 • گفت‌وگوی منتشرنشده با مرحوم مشفق کاشانی + فیلم

  رهبر انقلاب در پیامی به‌مناسبت درگذشت مرحوم مشفق کاشانی، درباره‌ی ویژگی‌های شخصی و ادبی آن مرحوم تصریح فرمودند: «شعر شیوا و دلنشین، اخلاق و شخصیت انسانی و تعهد به آرمان‌های انقلاب نیز از جمله‌ی ویژگی‌هائی بود که اینجانب را در مدت بیش از سی سال آشنائی نزدیک با این انسان مؤمن و آراسته، به وی علاقمند می‌ساخت.»

 • مشروح - رهبر انقلاب در دیدار قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی:

  باید از تخلفات قانونی در ورزش پرهیز شود

  قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی اینچئون صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آقای مشفق کاشانی؛

  شعر شیوا و تعهد به آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های این شاعر برجسته بود

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت شاعر برجسته آقای مشفق کاشانی را تسلیت گفتند. در این پیام آمده است:شعر شیوا و دلنشین، اخلاق و شخصیت انسانی، و تعهد به آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های این شاعر برجسته بود .