• با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره)؛

  مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد

  در شب شهادت ریحانه‌ی رسول، حضرت زهرای بتول سلام الله علیها مراسم عزاداریِ دخت گرامی پیامبر اسلام و همچنین مجلس ترحیم و بزرگداشت بانوی انقلابی سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای همشیره مکرمه رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور سران قوا، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 • تشییع امروز در قم

  مجلس ترحیم خواهر گرامی رهبر انقلاب امشب برگزار می‌شود

  در پی درگذشت همشیره مکرمه حضرت آیت الله خامنه ای، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای با عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب اسلامی، زمان و مکان مراسم تشییع و ترحیم آن مرحومه را در قم و تهران اعلام کرد.

 • رییس جمهوری در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب مطرح کرد

  تشکر از عنایت ویژه به دولت و عنوان سال جدید

  رییس جمهوری در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی از عنایت ویژه معظم‌له به دولت و دعوت مردم به حمایت از خدمتگزاران ملت، تقدیر و تشکر کرد و همه مردم و مسئولان را به توجه کافی و رعایت کامل رهنمودهای رهبری بزرگوار دعوت نمود.

  • دولت
 • سخنان رهبر انقلاب در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی(ع)

  همه باید به دولت کمک کنند. انتقاد از دولت نباید موجب سلب اعتماد عمومی شود. دولت به منتقدان اهانت نکند. رفع تحریم ها باید بلافاصله بعد از توافق انجام شود. اقدامات برگشت ناپذیر در صنعت هسته‌ای را نمی‌پذیریم.

 • مشروح - رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم رضوی(ع):

  هیچکس در ایران نیست که نخواهد مساله هسته‌ای حل شود

  رهبر انقلاب اسلامی افرمودند؛ می گویند در ایران کسانی هستند که نمی خواهند مسئله هسته ای با مذاکرات دیپلماسی حل و فصل شود، این دروغ است، در ایران هیچ کس نیست که نخواهد مسئله هسته ای با مذاکره حل شود.

 • شرط تحقق شعار سال ۹۴ چیست؟

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند. در این متن بر پایه‌ بیانات رهبر انقلاب به بررسی رمز موفقیت دولت، ثمره همدلی و فرصت سال ۹۴ پرداخته شده است.

 • سال ۹۴، سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی+فیلم

  رهبر انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال 1394 هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴:

  سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»

  حضرت آیت الله خامنه​ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

 • مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۳ انتخاب شد

  ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است

  «ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است.» این جمله حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ی جهانی‌ جریانهای افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» به عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۳ از نگاه مردم انتخاب شد.

 • نامه تشکر همسر آیت الله خاتمی از رهبر انقلاب

  درپی درگذشت بانو فاطمه خاتمی فرزند آیت‌الله سید روح‌الله خاتمی و صدور پیام تسلیت محبت‌آمیز رهبر معظم انقلاب به همسر مکرمه آیت‌‌الله خاتمی و خاندان ایشان، بانو سکینه ضیایی(خاتمی) طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از پیام ایشان تشکر کردند.

 • مشروح - رهبر معظم انقلاب با اشاره به گفت‌وگوهای هسته‌ای:

  طرف مقابل اهل خنجر از پشت زدن است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه) در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، تحقق «اسلام کامل» را خواست پروردگار متعال و هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی خواندند و با اشاره به ضرورت ارائه اسلام ناب در مقابل تلاش مستکبران برای ترویج اسلام هراسی در میان ملتها تأکید کردند: در بررسی علل و راه حلهای چالشهای موجود، باید از سطحی نگری پرهیز کرد و با ریشه یابی مسائل، به مدیریت منطقی آنها پرداخت.