• رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های نماز عید سعید فطر:

  اجازه سوء استفاده از متن توافق هسته ای را نمی دهیم

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های نماز عید سعید فطر امروز در مصلی بزرگ امام خمینی فرمودند: چه متن توافق هسته ای تصویب بشود چه نشود اجازه هیچ گونه سو استفاده از آن داده نخواهد شد.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر:

  سیاست ایران در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر تاکید کردند: با این مذاکرات و با متنی که تهیه شده است در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد.

 • نماز عید سعید فطر به‌ امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه شد

  نماز عید سعید فطر به ‌امامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز شنبه 27 تیرماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران اقامه شد. برنامه روز عید سعید فطر رأس ساعت 7 صبح با تلاوت قرآن و مدیحه‌سرایی در مصلای امام خمینی(ره) آغاز شد.

 • در آستانه عید سعید فطر

  رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند

  در آستانه عید سعید فطر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو، تخفیف و تبدیل مجازات 930 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

 • رهبر معظم انقلاب: در صورت تصویب راه نقض عهدهای طرف مقابل بسته شود

  قدردانی رهبر انقلاب از زحمات فراوان رئیس جمهور و تلاش پیگیر هیئت مذاکره کننده

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در خصوص مذاکرات هسته ای، با تشکر از زحمات فراوان رئیس جمهور و با قدردانی از تلاش پیگیر و پر طاقت هیئت مذاکره کننده‌ هسته‌ای، به سرانجام رسیدن این مذاکرات را گامی مهم خواندند و با اشاره به غیرقابل اعتماد بودن برخی از شش دولت طرف مقابل در مذاکرات، تأکید کردند: لازم است متنی که فراهم آمده با دقت ملاحظه و در مسیر قانونی پیش‌بینی شده قرار گیرد و آنگاه در صورت تصویب، مراقبت از نقض عهدهای محتمل طرف مقابل صورت گرفته و راه آن بسته شود.

 • قدردانی ظریف از رهبر معظم انقلاب، رییس جمهور و مردم شریف ایران

  وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی، از حمایت ها و پشتیبانی مستمر مقام معظم رهبری ، ریاست جمهوری و مردم شریف ایران از تیم مذاکره کننده هسته ای تشکر کرد و مراتب قدرشناسی خود و تیم مذاکره کننده را از حمایت های مستمر کلیه ارکان نظام بویژه مردم شریف ایران اعلام داشت.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیات دولت

  پشتوانه روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه مشکلات است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار رمضانی رئیس جمهور و هیأت وزیران با شرح و تبیین فرازهایی از فرمان راهگشای امیرمؤمنان به مالک اشتر، تأکید کردند: پشتوانه روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه مشکلات است و تأمل و تدبر در نهج البلاغه مولای متقیان، چنین پشتوانه ای را فراهم می سازد.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی:

  خود را برای ادامه مبارزه با استکبار آماده کنید

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب عصر شنبه در دیداری صریح و صمیمی با بیش از هزار جوان دانشجو، حدود 4 ساعت به دغدغه ها، مطالبات، انتقادها و پیشنهادهای آنان گوش دادند و درباره مسائل مختلف از جمله آرمانخواهی، الزامات افزایش تأثیرگذاری تشکلهای دانشجویی، مسائل منطقه، تداوم استکبارستیزی ملت ایران و مسائل روز دانشجویی با آنان سخن گفتند.

 • تجلی «روز قدس» در بیانات رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری

  روزی به وسعت یک انقلاب

  «روز قدس روزی است که باید تمام مستضعفین را از چنگال مستکبرین بیرون بیاوریم؛ روزی است که باید جامعه مسلمین همه اظهار وجود بکنند و هشدار بدهند به ابرقدرت‌ها و به این تفاله‌هایی که مانده است از آنها چه در ایران و چه در سایر جاها.»